56
Axe Click:)
  • zesst
    #56
    na látod tudjuk mi a jó!! Jó volna egy hatalmas virágcsokorral gratulálni neki és és ...
  • madmaxelek
    #55
    Nekem pont a jelenlegi első helyezett tetszik a legjobban De egyébként második helyre én is a 8. helyezett csajt választanám, szóval jó az ízlésed
  • zesst
    #54
    Én már voksoltam!! A 8. helyezett a legszebb lány jó lenne ha bekerülne az első 3-ba. Szívesen találkoznék vele, vagy legalább csak egy tánc erejéig
  • madmaxelek
    #53
    Tök jó, hogy megtaláltam ezt a fórumot, alig várom már ezt a bulit! Még 38 napunk van, hogy szavazzunk az Angyalokra, legfőbb ideje, hogy elkezdjük! :) Ti már voksoltatok?
  • zesst
    #52
    Elvileg úgy lenne izgalmas, ha a mi szavazataink alapján döntenének. Mi vagyunk többen, nem a zsűri Hajrá csajok!!!
  • trabiubi
    #51
    Szerintem leszünk egy páran kíváncsiak a csajokra :D Kíváncsi leszek, hogy mi alapján dönt a zsűri... Remélem azért figyelembe veszik a szavazatainkat.
  • zesst
    #50
    Köszike!!!! Ott leszek ígérem!!!
  • trabiubi
    #49
    Ahogy mondtam március 24-én lesz a Club Play-ben a buli. Addig meg megy a szavazás az oldalon. Nagyon jó buli lesz!!
  • zesst
    #48
    Axe Angyalok?? Jól hangzik!!! Hol is lesz ez pontosan megrendezve??
  • trabiubi
    #47
    Én nézelődtem, és a party calendarban nincs nagyon most semmi, de lesz egy buli március 24-én, ahol az Axe Angyalok döntője lesz. Hallottatok már róla?
  • Puntigamer
    #46
    Köszi az infot:)
  • idamaria
    #45
    Most van az oldalukon egy "party calendar" lehet válogatni mikor milyen buli lesz ;)
  • tedmosbyisajerk
    #44
    Aug. 30. Rio képei fönn a honlapon! Szétröhögtem magam rajtuk!
  • faubul
    #43
    Ja, ez aranyos :) Tévében is láttam már a reklámját. A Tied meg egy sorozat, nekem ez a kedvenc részem :)
  • manome
    #42
    Na, én meg ezt a videót találtam! :D Randi és Csoki Bocsi a linket, de ezt nem lehet kihagyni.
  • Puntigamer
    #41
    34 es hozzászólásban már leírtam:D
    De köszi hogy megerősítetted:D
  • hellobello
    #40
    annyira jó kis illat !
    új és egyedi !
  • haraposlo
    #39
    én már ki is próbáltam !
  • mámászítá
    #38
    Az axe piacra dobott egy új terméket az Axe Dark Temptaion néven.
    Én már ki is próbáltam :)
  • Puntigamer
    #37
    Hát, lehet azt még nem szagoltam, de meg fogom:)
  • akyyy
    #36
    nemtom nekem az annyira nem jön be, tán tusfürdőbe volt olyanom. a zöld meg kék jó ami nekem tetszik:)
  • öregember
    #35
    ennek topikot nyitni.........
  • Puntigamer
    #34
    Az új Axe-nak nagyon ott van az illata a neve: Dark Temptation, barnás doboza van, és Csokis sráccal reklámozzák:D
  • eatmerr
    #33
    majd ha megyek vásárolni megnézem
  • Sissy0
    #32
    Az én barátom is Axe-ot használ, nem tudom mi a fajtája, csak hogy fekete-zöld a doboza :D De nagyon szeretem az illatát :)
  • eatmerr
    #31
    Nekem nagyon bejön az illata. A barátnőm vett nekem 1et régebben, mert tetszett neki, azóta én is mindig azt veszem. :D
  • Puntigamer
    #30
    On: Használja valaki az Axe Click parfümét? Kinek jön be kinek nem?
  • Mrena
    #29
    az hát
    az africa a legjobb
  • vegicsek
    #28
    Szerintem exe click valami szörnyű, de ez magánvélemény...
  • tmsaron
    #27
    És itt a legújab videó: kretens
  • Puntigamer
    #26
    reklám!
  • xxPettxx
    #25
    Szijasztok!

    A feromon parfüm tuti nyerő!
    Feromon parfüm leírás!
  • Puntigamer
    #24
    jaja, jó a reklámja:)
    én még nem vettem ilyen kütyüt, valahogy nem szántam rá 2 rongyot:):)
  • CybeRick
    #23
    poénnak tényleg jó. Melóhelyen a csajok dőltek a röhögéstől, mikor elkezdtem bent klikkelni egy számlálóval (nagyon hasonlót használunk a cégnél ahol vagyok). És nem volt égő szerintük se. A dezodort még nem próbáltam, de a reklámja miatt biztos kipróbálom
  • Puntigamer
    #22
    hehe:)
    hol vetted amúgy? és mennyiért?
  • gameplusz
    #21
    Én vettem, számolom, h mennyit szívok havonta :D
  • k8bal
    #20
    a dezodornak jó illata van...
    de ilyen klikker akármiért nem hiszem hogy pénzt adnék.. pláne nem klikkelgetni is vele!
  • Puntigamer
    #19
    hehe:)
    amúgy akinek kell a reklámzene szóljon, megvan:P
  • CaviaR
    #18
    ez jó ötlet, még használható is lehet. :) buli után úgysem tdja az ember mennyi mente el tegnap.. :)
  • prezi
    #17