40
http://www.barrow-hill.co.uk/
  • Robi546
    #40
    Hello!
    Csak annyit szeretnék kérdezni hogy nem i tud valaki a Barrow Hill Magyarítására linket adni aki tud az adjon plssss!!!!!!!!! :SSS
    Nagyon kéne! és nagyon megköszönném!! PLSSSSSS Valaki adjon linket! Előre is THXXX!!!
  • Robi546
    #39
    Ja és nekem egy magyarítás meg egy végigjátszás kellene a barrow hill-hez!! :SS plss valaki nem tudja az oldal linkjét??? :SS
    Előre is köszönöm!!
  • Robi546
    #38
    A barrow hill az nem lövoldözős és aki azt hiszi hogy az lövöldözős akkor az hülye!! mert a barrow hill az kaland játék!!!!!!
  • SötétBarom
    #37
    Így erős 3 évvel a topik megnyitása után sikerült beleakadnom neten, most nyomtam kb másfél órát, tetszik. Hangulatos retro kaland. Meglátjuk mit tud.. :) Kívűncsi vagyok, hogy ez lesz-e az utolsó post a topicban.. :DDD
  • SonnyXF
    #36
    A jeep kódja pont az,amit leírtál: 4 × 68578.
    Azaz 4 × 68578 = 274312!
  • Vivykeh
    #35
    Jamm azt walakii nekem ish megadhatná! Ja meg wan az a kő...amihez ha hozzányúlok megégeti a kezem...Azzal mit kell csinálni? És még az ish ,hogy éjn össze szedtem a telefont...na és azzzal milyen számot kell híwni?Ha walki tudja pls. segítsen...
    Kösziih Vivy
  • raulrm
    #34
    Akkor inkább csak azt mondjátok meg nekem, hogy mennyi az aktatáska kódja!!......mert mondja hogy a jeep number plate-je az: ebből azt vettem ki hogy a rendszáma, az meg: 4X 68578......most akkor mennyi???
    Lécci segítsetek...nagyon tetszik ez a game.
    Előre is kössz!!!
  • raulrm
    #33
    Üdv mindenkinek!!!
    ööö......ha tudna vki adni egy kis helpet már rögtön a legelején, annak nagyon örülnék(benzinkútnál)
    Előre is kössz...
  • veri5
    #32
    zoolee te tök hülye vagy:)
  • Seth
    #31
    igen, lövöldözős
  • zoolee
    #30
    Nahh negyon teccik.
    És milyen kategóriába tartozik???
    Lövöldözős ???
  • Harly18
    #29
    Senki nem találkozott ezzel a hibával?
  • Harly18
    #28
    Valami NSIS Errort ír ki......
  • Harly18
    #27
    Ezt: http://img117.imageshack.us/my.php?image=barrowhill8dz.jpg
  • Harly18
    #26
    Nekem ezt írja ki még a telepítés előtt:

    Mi lehet a probléma?
  • SötétBarom
    #25
    Ezek azóta nem olvasnak könyvet amióta megjelent az első Voodoo
  • reaper4
    #24
    :)
  • drH
    #23
    Ilyen a játék.
    A stílus kedvelőinek tetszeni fog, de azok, akik "úristen! ilyen szar játékkal még életemben nem játszottam! hogy lehet kiadni ilyen 2006-ban? az egész fotókból áll!borzalmas" (idéztem néggyel lentebbről) így állnak hozzá, azoknak nem.. :-)
    Türelem és idő kell hozzá... erős gép nem.
  • SötétBarom
    #22
    Passsz.
  • Voltan
    #21
    Van azért benne valami animáció? Mondjuk min. annyi, mint a Scratches-ben volt?
  • Seth
    #20
    őő, ez egy ilyen stílus, nemtom mire számítottál , FPS-re???Mostanában elég sok ehhez hasonló jött ki
  • Gerisone
    #19
    úristen! ilyen szar játékkal még életemben nem játszottam! hogy lehet kiadni ilyen 2006-ban? az egész fotókból áll!borzalmas!
  • lalakov
    #18
    Kipróbáltam. Mit kell csinálni??
  • Tatyla
    #17
    demot kipróbálltam anno,elég idegtépö a ritmusa a játéknak,nekem nem jött be...
  • lalakov
    #16
    Az egész se túl nagy:).

    Recommended System Requirements:
    OS: Windows® ME/2000/XP
    CPU: Pentium® III 450 MHz or Better Processor
    RAM: 128 MB RAM (256 MB Recommended)
    DVD-ROM drive
    Video: SVGA Graphics Card or better with 32-Bit Colour (32-Bit Colour at 800x600)
    Sound: DirectX® 9 Compatible Sound Card

    Minimum System Requirements:
    OS: Windows® 98 (Second Edition)
    CPU: Pentium® III 450 MHz or Better Processor
    RAM: 128 MB RAM (256 MB Recommended)
    DVD-ROM drive
    Video: SVGA Graphics Card or better with 32-Bit Colour (32-Bit Colour at 800x600)
    Sound: DirectX® 9 Compatible Sound Card
  • SötétBarom
    #15
    Nem tudod mozgatni a kamerát, de a karakter szemszögéből lácc mindent. Vannak helyszínek, ahol klikkelgetve lehet vizsgálgatni mindenféle cuccot.. Ha nem tod elképzleni, szedd le a demot, és teszteld, úgyis pici.. (max 200 mega)
  • Gabe18
    #14
    Valami olyasmi lehet mint a Syberia csak FPS nézetből.
    Tehát mászkálsz-keresgélsz fps nézetben és van egy kurzor amivel ráklikelve a tárgyakra megvizsgálod stb...
    Legalábbis valami ilyet tudok elképzelni.
  • Gerisone
    #13
    most fixkamerás vagy fps?
  • lalakov
    #12
    Találtam egy kis infót:
    "1967-et írunk. Két munkás eltűnik egy építkezésről. A legtöbben arra gondolnak, hogy biztosan a közeli mocsárban tévedtek el, de egyikük végül előkerül. Testét karmolások, zúzódások borítják, ráadásul olyan sokkos állapotban van, hogy a történtekről azóta sem beszélt.
    Ilyen és ehhez hasonló rejtélyes történetek szólnak a legendás Barrow Hill-ről (Barrow Kő), melynek keletkezése, a Krisztus előtti 2500-as évekbe tehető. Barrow Hill maradványai egy dombon találhatóak, mely sokak szerint egy temető.

    Tehát nem kell nagy tudás hozzá, hogy kitaláljuk, a játék egésze e legenda körül fog forogni. Az egész úgy kezdődött, hogy a brit fejlesztőcsapat, a Shadow Tor Studios ajánlatot kapott a Middlestone-i egyetemen dolgozó Conrad Morse-től. Ajánlatot, miszerint együtt dolgozhatnak vele Barrow Hill legendájának feltárásában, amelyet majd interaktív formában, a nagyközönség elé tárnak. A csapat természetesen elsőre elfogadta az ajánlatot. Rengeteget filmeztek, fényképeztek és azóta már több órás hang anyaggal rendelkeznek méghozzá egyenesen a helyszínről. Ezt az egészet pedig már csak játékká kell átdolgozniuk, ami természetesen nem könnyű feladat.

    A sztori (a legendákat olvasgatva) remélhetőleg jó lesz és állítólag néhány véres jelenetre is számíthatunk. Reméljük ebből sem lesz kevés, hisz a játék a kalandokon belül a horror kategóriába van besorolva. A gém egy point and click FPS nézetből (hasonló a Scratches is). Nem tudom láttátok-e már a Poltergeist (Kopogósszellem) c. filmet, ahol hasonló volt a szitu, egy ősrégi temetkezési helyre szállodát építettek. Az rézbőrű harcosok felbőszültek (én is pipa lennék, ha mély álmomból a szennyvíz csatorna mocskos vize ébresztene) és visszatértek.

    Ahogy az manapság lenni szokott a zenei aláfestésnek is nagy szerepe van egy játékban. Nincs ez másképp a Barrow Hill esetében sem. A hangokért és a zenei aláfestésért Jan Kavan és a London Philharmonic Orchestra a felelős, akikkel interjút is olvashattok a játék hivatalos oldalán.

    Így egybevéve és a képek alapján nem néz ki rosszul a játék, sőt. Egy ilyen legendából rengeteget ki lehet hozni, reméljük sikerül is nekik."

    (http://www.adventuregames.hu/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=148)


    A "point and click FPS nézet" mit jelent? Mennyiben tér el a hagyományos nézettől?



  • lalakov
    #11
    Köszi, tudnál írni róla infót?
  • SötétBarom
    #10
    Megjelent. Fps nézetű, fixkamerás.. Scratches-hez hasonló, óldszkúl
  • Gerisone
    #9
    ez engem is érdekelne! bár a képekből ítélve oan lehet mint a syberia! nem?
  • lalakov
    #8
    FPS vagy TPS nézet?
  • SötétBarom
    #7
    Tool hardcore vagy azér. Én simán elvoltam vele majdnem 10 percig
  • ngcsnet
    #6
    #4 -.-
  • Lacc
    #5
    Lol, hát ez a demo lehetett volna hosszabb is, kb. 2 percig húzta.
  • Csuhai G
    #4
    Egész jók a képek! Már csak meg kell várnom a magyarítást, hogy értsek is belőle valamit, és meg kell várnom a végigjátszást, hoyg ne akadjak el az 1. feladványnál! :D
  • Lacc
    #3
    Hát ez nekem valahogy teljesen kimaradt, most hallok róla először... Pedig baromira ígéretes a képek alapján, a demot most húzom lefele. Nem csaptak valami nagy hypeot körülötte, az biztos.
  • gameplusz
    #2
    Rövid ismeretőt?
  • SötétBarom
    #1
    Ha valakinek megvan, esetleg próbálta már, ossza meg a tapasztalatait. Demo alapján sztem hangulatos gémnek ígérkezik. Tökéletes, hogy betöltse a Scratches végigjátszása után maradt űrt .

    website: Barrow hill homepage