15
Windows Apache MySql Php
  • mutator
    #15
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem ezzel a programmal kapcsolatban, hogy hogy lehet aktiválni benne az eAccelerator, vagy eLoader nevű kiegészítő dll-t.
    A legújabbat szedtem le, az én php verziómhoz, és már több leírást is kipróbáltam, hogy miket kell beírni a php.ini- file-ba, de nem reagál rá, nem jelenik meg a "php beállításoknál", és ha megnyitom a localhost-ot, ki is írja, hogy nincs installálva az eAccelerator.
  • Palinko
    #14
    az úgy nem lesz jó,úgy már próbáltam...
  • Lacc
    #13
    Talán mert cache-ből tölti be? Refresh.
  • Palinko
    #12
    sikerült... szóval csak ennyi kellett localhost/index.php
    nade
    ha felülírom az index,php-t,megváltoztatom a tartalmát.. akkor újre beírom a böngészűmbe,hogy localhost/index.php és a régi oldalt dobja be,nem az újat. miért?
  • Palinko
    #11
    sajnos a 3.commentben ajánlott programcsomaggal sem sikerült elindítani a php-s oldalakat. beletettem a www könyvtárba és beírtam a böngészőbe,hogy localhost nem történt semmi,csak vlami nemkívánatos oldalt dobott ki az enyém helyett.utánna próbáltam így localhost/index.php de így sem ment :(
  • Palinko
    #10
    már sajnálom,hogy elolvastam :Dszóval mostmár nemvagyok olyan biztops,hogy a php a legmegfelelőbb nyelv számomra...mert végül is azért kezdtem el ezt az egészet tanulni,mert szeretnék nagyon jó weblapokat összedobni.(pl. mint FATeR nek kellett :D) szóval nem tudom eldönteni,hogy ennek elérésében mit kell megtanulni.még nem kapok választ,addig is kezembe veszem a PHP24óra allatt című könyvet :D
  • Palinko
    #9
    hú,úgy látom hijába nyittam topicot... bár még lesz 1000 kérdésem a php-val kapcsolatban,szóval :D
  • vaaa
    #8
    testvér topik lehet
  • Palinko
    #7
    a WAMP-al nem ment úgy,ahogy mondtad,majd megpróbálom a másikkal,amit gameplusz adott...
  • Dodo55
    #6
    Mert a phpkat csak úgy lehet, ha a szerveren keresztül hívod be. Tehát így: 127.0.0.1/valami.php
  • Palinko
    #5
    nem tudpom miért,de sehogyansem tudom elindítani gépemen a .php kiterjesztésű documentumokat,pedig fentvan a wamp... :( please help!
  • Palinko
    #4
    ha ez a link nem megy,akkor:
    http://www.wampserver.com/en/download.php
  • gameplusz
    #3
    Próbáld ezt! Egyszerű
  • laliking
    #2
    húzom! aztán meglátom. :)
  • Palinko
    #1
    Hello.
    Bírnátok segíteni eme progi beüzemelésében és hasnzálartában? letölthetitek innen. Ez tulképp egy programcsomag,amint láthatjátok...Csak felraktam és nem tok vele mit kezdeni,mert még a PHP-s oldalaimat mindég nem jól nyitja meg a böngésző :(