2318
  • Nyers
    #1
    Az Ubisoft és a Gearbox Software bejelentette, úton van a Brothers In Arms Hell's Highway a következõ generációs konzolokra és PC-re. A Hell's Highway a harmadik a nagysikerû Brothers In Arms sorozatban, megjelenés a tervek szerint 2006 végén várható.

    Ezzel a résszel lép be a második világháborús taktikai franchise a következõ generáció színpadára, lenyûgözõ grafikával, elképesztõ hangokkal, forradalmi játékmeneti újdonságokkal és új online lehetõségekkel. A küldetések a második világháború legnagyobb ejtõernyõs akcióját, a Market-Garden hadmûveletet ölelik át. Matt Baker, Joe Hartsock és a 101st Airborne Divison oldalán harcolhatunk azon vakmerõ küldetésekben, amik a Hell’s Highway folyosó megnyitását célozták meg. Unreal Engine 3 gondoskodik a valóban next-gen grafikáról és a minden képzeletet felülmúló háborús világ megjelenítésérõl, soha ilyen hevesség csatákban nem vehettünk részt ez idáig. További részleteket és képeket a tavasszal megjelenõ patinás játék magazinok oldalain találhatunk majd, és már szinte megszokott módon az E3 idejére ütemezik a játék nagyközönségnek való bemutatását, lehet készülni, lesz videó dögivel. By Hunters.hu

    IGN link alatt képek + első videó! ;)

    Infok:
    BiAGame
    FranchiseSite
    IGN
    FiringSquad - interview
  • uHs Gerzson
    #2
  • bazza
    #3
    nah, gyors leíroma gépigényt:
    minimum 2db geforce 8900GTX 2GB dualcore
    aztán, jah igen, 4 giga ram... 4700+ proci, alap a fizikai kártya, 15giga szabad hely, nos még kell neki....öhm... sztem ez mehet rögtön pakrsa :)

    viszont elég szép, lassacskán kezdenek ténylegesen valóságosnak hatni a nextgen gémek. már csak egy nextgen fizetés lenne nyerő :D
  • ERykk
    #4
    jónak ígérkezik:)
  • Laky
    #5
    ismét egy BiA
  • lord nihilus
    #6
    Mikorra várható a megjelenés?
    gondolom őszre
  • uHs Gerzson
    #7
    IGN oldalán 2007 elejét emlegetik.
  • DJ Skyline
    #8
  • grebber
    #9
    Videó alapján őlég jó lesz!
  • Shep
    #10
    Lesz ebből még 2007 vége is szerintem.
  • uHs Gerzson
    #11
    Nagyfelbontású E3 video
  • SilentWolfi
    #12
    Ez fasza lesz, de nagyon.
  • lord nihilus
    #13
    hát az messze van :(
    de nagyon jól néz ki a gém, télleg fasza lesz :D
  • Gyusz
    #14
    Elég jó kis videó.
  • bazza
    #15
    hűű ez ütős lesz.
  • Shep
    #16
    Az hogy elkapja az összeeső társát, vajon megrendezett jelenet?
  • gameplusz
    #17
    Valószínűleg
  • moralosan
    #18
    na majd ps3-ra ;)
  • Evogordon
    #19
    Nekem máris a szivemhez nőt ez a játék :)
  • BiG G
    #20
    nekünk a szívünkhöz nőTT a játék :)
    csak majd a gépem fogja magát összeszarni
  • Paranoia
    #21
    Ű
    hát ez elég dúrva videó

  • SötétBarom
    #22
    Aztakurva.. Ez a vid elég meredek.. Kíváncsi leszek a gépigényre..
  • Evogordon
    #23
    Hát nem lessz olyan nagy mint amekorának ti hiszitek... Hiszen erről híresek az unreal motorok. :)
  • ERykk
    #24
    Azért én reménykedek:P
  • lord nihilus
    #25
    én is
  • uHs Gerzson
    #26
  • Shep
    #27
    Veszek xboxot azon legalább nem fog szaggatni :)
  • Evogordon
    #28
    Gépen se fog.
  • BiG G
    #29
    ez kurvaszép, tényleg le a kalappal, de nem tudom mikor lesz nekem olyan gépem amin ez menni fog szépen :C
  • Shep
    #30
    Hát persze, csak amiből vezsek egy olyan gépet, hogy így nézzen ki meg ne szaggasson abból 2 boxot is lehet venni, de ne legyen igazam.
  • Gabyee
    #31
    BIA bővített videó
    bazzeg:P
    grafikát már tudnak csinálni,ezt eddig is tudtuk!
    ilyen animációkat viszont még nem ládtam játékban...kérdés hogy ilyen lesz-e,vagy csak újabb parasztvakítás:(
  • grebber
    #32
    Nagyon fasza!!!!!!!
    Mrahára tetszett hogy a csóka az ablakból jelzett tükörrel hogy ellenség lapul a lepedő mögött.
    A másik a mi pozitivum hogy a becélzácnál már nem leng ki a fegyver.
  • Shep
    #33
    Megnéztem a videot, áááááááááááá nagyon nagy lesz.
  • Serpa
    #34
    mintha belassult és megállt volna akkor az idő/mozgás.
    vmi bullet-time -szerűség.
  • Sheltem
    #35
    Mire ez multiplayerben megfelelő sebességgel fug futni(úgy hogy nincs levéve semmi hanem átlag highon mert lebutítva nem szeretek játszani) az még olyan 1 év.
    Néztem a Ghost Recon / Oblivion nál is hogy a jelenlegi csúcsgépeken épphogy elmegy, hát erről is simán el tudom képzelni, hogy ultrabrutál vga kell majd hozzá(nem is kell messzire menni, ott van a Call of Duty2 Directx9 módban ahhoz is milyen vga kell?).

    Jó lenne már ha rákapcsolnának kicsit a vga gyártók(persze nem ez az érdekük).

    Bocs az offtopicért.
  • Shep
    #36
    Sokkal jobb lenne ha a tisztelt játékkészítők kapcsolnának rá az optimalizálásra.
  • Istencsászár
    #37
    Egy sima 256mbs Dx9es karin ennek vigan futkosnia kéne... de ugyis ugycsinálják hogy vegyél 1 újat...

    Cod2 ős Q3 engine agyon tunningolt motorja, amire ráhúzták a dx9et, ennek eredménye hogy marha lassú... Nézz csak meg 1-2 Dx9 techdemokat, az a szomorú hogy a felét sem használják ki amit a kari tud(na)... Nem a kártyák a gyenge pontok hanem a programozók nem optimalizálnak, uj game, uj vga, habár az 1 évvel ezelőtti is bőven-bőven elég lenne hozzá de te vegyél 1 kicsivel jobb ugyan olyan 256 Mb-s vgat ami kicsit magasabb orajelen megy és van benne csomó olyan funkció amit ki sem használ, soha nem fog kihasználni...
  • Sheltem
    #38
    Nem tudom de ez akkoris eszetlenség. Én dolgozom tehát ha nagyon akarnék megszorításokkal, de tudnék bővíteni, de mivan egy 5-10 éves kissráccal? Nem az a baj, hogy egyre szebbek a játékok és ezáltal egyre komolyabb gépet igényelnek,de urambocsá egy 80000Ft os videókártya vigye már el jól az új játékokat. Ez biztos nagy kérés, én sokszor megmosolygom akik írják, hogy "7800gtm van 2 magos Amd 64 és szaggat az oblívijon meg a ghószt rekon" viszont van amikor énis felháborodok és kitör belőlem
  • Evogordon
    #39
    Igazából akkor azért van az hogy egy nem anyira szép grafikájú játék akad egy viszonylag erős gépen mert egy dx8.1-es motrt átírtak dx9-esre?
  • Istencsászár
    #40
    Megkell nézni milyen motor hajtja, ez 1 gyors kipróbálás után egyből leesik, főleg ha sorozat 1 ujabb részéről van szó. Természetesen az ilyen motor foltozások hátránya, hogy habár szebb lesz, de lassabb. A másik meg hogy nem optimalizálnak, tisztán lehet látni évekkel ezelőtt milyenek voltak a gémek és most milyenek... a tendencia affelé szalad el hogy, új játék csak 1 jelenlegi megadott csúcskonfigon élvezhető maximálisan, persze ez nemigaz mivel fél év alatt ennyit nem javul a grafika hogy ilyen drasztikus hardwernövekedés kelljen neki.