5
  • quentit
    #5
    Persze nem vagyok politikus, csak elképzeltem, hogy Gyurcsány Ferenc hogyan vélekedett volna minderről
  • quentit
    #4
    Magyarország szépen teljesített az elmúlt időszakban. Viszont szükség van olyan átható reformokra a közszférában, amikkel elérhetjük hogy 4 év múlva visszatekintve azt mondhatjuk: igen! Jól cselekedtünk. Persze rövidtávon lehet hogy mindez rosszul érint bizonyos szereplőket de hisszük: közös erővel és akarattal Magyarországot az Európai Únióban is versenyképes országgá tudjuk tenni. De ehhez összetartásra van szükség. Most nem az számít, hogy ki van kormányon és ki ellenzéken. Most csak Magyarország számít! Most tesszük le annak az alapjait, ami miatt unokáink büszkék lehetnek majd ránk! Ne! Ne forduljunk hátra! Inkább huzzunk bele!
  • Yurij
    #3
    És csodálkoznak hogy nem mukodik rendesen semmi nalluk.
    Na ezt jol megcsinaltak.
  • zidder
    #2
    IGEN!!! Megcsinálták!!!
  • johnnie_walker
    #1
    "Néhány rendszernél elmarad majd a fejlesztés, és előállhat az a furcsa helyzet, hogy az informatikai termékek életciklusa a közigazgatásban "nem 42 hónap lesz, hanem fel fog menni ötvenre, hatvanra."

    Csak azt nem értem, miért kell szépíteni a dolgokat. Ez már nagyon régóta így van, legalábbis a rendőrségen. A géppark zöme 2000-2001-ben került beszerzésre, és ezek 1-2 évig még biztos maradnak (70+ hónap). Továbbá még mindig megdöbbentően sok 8-10 éves (100+ hónap) gép van használatban, nem beszélve a 13-14! éves monitor-matuzsálemekről. Na ezek az idén (talán) le lesznek cserélve.