8
Motorola A1000 függetlenítés
  • M@TriX
    #8
    nekem is volt ilyenem, ajánlom a Scoptel-t (BP-n), ők ha jól emléxem tudnak függetleníteni A1000-et ;)

    ami még jó a telóban, hogy beépített GPS-e is van
  • desigo
    #7
    Pedig aproneten van egy pár eladó...
  • Tarajos Sül
    #6
    Sztem csak kamu,hogy nekünk magyaroknak legyen ilyen telo,mert itten nem láttam motorola A1000!
  • desigo
    #5
    Két kamerás 3G-s.
  • desigo
    #4
    Ilyen pöpec teló?

  • alert
    #3
    Magyar szoftvert kell beszerezni hozzá, hogy magyar legyen különben esélytelen. Függetlenítést nem hinném hogy sokan tudnak itthon ha ennyire új a teló mellesleg illegális úgyhogy itt ne tegyél fel ilyen kérdést szvsz. Ha elviszed a szolgáltatóhoz kb 20 rongyért szívesen megcsinálják :)
  • Gunner
    #2
    Általában elmész egy GSM boltba és megadják a szükséges infot, de biztos nemsokára jönnek okosok és adnak bővebb nfo-t :P
  • norbee007
    #1
    Hi!

    Van egy A1000-s telefonom és az lenne a kérdésem h lehetne függetleníteni. Amúgy a tella angliából van és ezért fontos lenne, mert itthon nem tudom használni. Lécci segítsetek, mindenféle megoldás érdekel. Ja meg vhogy meg lehetne oldani h a telefon magyarul is tudjon? Mert most angol és nem igazán tudok angolul. Én úgy hallottam h létezik magyar A1000-s telefon, vagy ez csak kamu?

    Előre is Köszi