21
  • Nameny56
    #21
    NEm rossz játék ez...!Higyje el mindenki!:)
  • alma2
    #20
    Jol elbeszelgetek itt magammal :)
    Tegnap nagyon lehuztam, de az utolso 3 palyara jott a meglepetes, mobilshield atombomba stb tobb hasznalhato egyseg, az utolso elotti palyan mar tisztara red alert hangulatom volt, ha nem lett volna olyan nyogvenyelos az eleje talan tobb embernek lenne par pozitiv velemenye rola, mint most nekem, bar azert nem 180 fokos fordulat de majdnem !
    bar ez a nagyon pici egyseg limit bosszanto, 10 perc alatt beleutkozik az ember. nagy nagy harcokat akarunk :)
  • alma2
    #19
    Mindig tobb eselyt adok ezeknek a magyar jatekoknak, de csak nem tortenik meg a csoda /bar a joint task force kivetel/
    7 palyat megcsinaltam, normalon.taktika ilyesmi nem kell. legyart az ember 5 tankot berakja a hoseit az elejen kapott heavy tankba legyart 10 artyt, kozejuk bepakol 3 javitot es szo szerint gyorsitott jatekmenetben vegiggyalogol a palyan. persze rengetek felesleges penzel meg gyart 5 repteret/mindjart kiprobalom lehet, hogy 20 at is lehet/ es mindent szetbombazz, jatekelmeny 0, kihivas 0, FPS mod igazi parasztvakitas semmire nem jo. ugy latszik rajottek ok is igy a talan 6. palyan direktbe mondja, hogy szallj be a bunkerbe hogy lassad milyen is fpsbe lovoldozni... Zene viszont jo, csak uncsi egy ido utan, hangok gagyik.Az az egyfele robbanas 5 percig latvanyos aztan unalmas... valamit hozzataok mar ossze fiuk, mert ezekre a tucat ocsak jateokra nem hiszem, hogy nagy igeny lenne. Az atvezeto animok jol megrendezettek. Bar gondolom ok is inkabb supreme commandereznek, ezzel viszont egyet ertek veluk :p
    kb akkora csalodas mint a battlestation midway, mindketto 8 eveseknek keszult. De a maradek 4-5 palyat meg megcsinalom, hatha lesz valami valtozas vagy mazohista vagyok, vagy orok bizakdodo,csak nem ennyibe merul ki az egesz...
    multi skirmish meg lehet jo, arrol meseljen mas !
  • powermause2
    #18
    RTS rajongóknak kötelező!ruszki JS-3,germán sonictank,brit nehézövegek,ágyúnaszád-Zeppelinek...rengeteg fantázia van benne!Kicsit könnyen pusztulnak a tankok,valamint a hősök egymagukban felérnek egy hadsereggel.Na meg lehetne több nyersanyag is.Ám a grafika minden pénzt megér!Jólkezelhető a 3D-és tér ,szépek az egységek ,a háttér sem csúnya.Az ellenfél keményen és ravaszul kűzd.Szóval jó játék!
  • kabal1977
    #17
    Inkább aszem megveszem a Supreme commander-t és nosztalgiázom 1 et
  • kabal1977
    #16
    Háát izé Letöltöttem kipróbálltam...............

    Ezt már biztos nem fogom megvenni..... Pedig hogy reménykettem benne hogy normális game lesz..........

    Azt még le lehet nyelni hogy alternatív idősík meg bla bla bla. De hogy A Németek hogy kerültek kapásból a kampány elején London közepére.
    Azt el sem tudom képzelni........ Ami azt illeti a két évvel ezelőtti állapota játéknak jobb volt......

    Egyébkébt láttam hogy kiadó válltás volt. Elmar-t kirugták a cdv-től vagy mi? aztán rájöttek hogy mit művelt? Na de télleg a grafikán kívül van ebben a gámá-ban valami értelmes. legalább a cvalojában létező tankok kinézete megmaradt olyannak amért vertem az asztal...
    Tudod Tempest az L/71 az L/71.............
  • alma2
    #15
    az lemaradt 1024*768-ban.
  • alma2
    #14
    Remelem valamelyik fejleszto olvassa ezt a forumot.
    17" CRT monitoron nem lehet elolvasni azokat mosott betuket...a tooltip-ek helyett, meg mar csak paca van a kepernyon.
    Az atvezeto animacioknal is mondhato, tul aprok a betuk es nem tudom miert a videora kell ratenni amikor alatta ott a nagy ures hely.
    A szokasos alap hiba az atvezeto animacio hangereje koszono viszonyban sincsen a jatekbeli hangerovel.
    Bar jo sok pozitivat is tudnek irni, de azt majd megteszi mas :)
  • donatus13
    #13
    :)
  • BiroAndras
    #12
    "Kezdjük azzal, hogy azok Panher2 és olyan tankot nem tudtak még gyártani, csak féligkész prototípos volt. Innen a kérdés értelmetlen"

    Ha jól tudom, erősen alternatív történelemről van szó. Legalábbis nekem nem rémlik exoskeleton a II.vh-ból.
  • BiroAndras
    #11
    "Viszont a tankon az a rikító zöld szín, illetve a szürkés csillogása nem éppen álcázó kinézetű."

    Az nem a tankon fícsör, hanem a játékosnak jelzi, hogy melyik egység van vele, és melyik a lemészárlandó ellen.
  • W B
    #10
    Kezdjük azzal, hogy azok Panher2 és olyan tankot nem tudtak még gyártani, csak féligkész prototípos volt. Innen a kérdés értelmetlen
  • janyikzs
    #9
    A 3. képen (az alsó csoportban, ahol a tankok az utcán "vonulnak"), a tankok csövén álcázó háló szerűség van, gondolom a nehezebb észrevehetőség miatt. Viszont a tankon az a rikító zöld szín, illetve a szürkés csillogása nem éppen álcázó kinézetű. Végülis egyet nem értek: Ha álcázni akarják, akkor a csövön kevés az a cucc, ha meg nem akarják, akkor a csövön miért hagyták ott a cuccot!
  • W B
    #8
    ÜberSolder azaz übergagyi:)
  • dronkZero
    #7
    Ez egy igen okosan kitalált harcezköz.... :P :D

    Van rajta minden, repülő, tank, gyalogság ellen, szinte bármit el tud pusztítani. Kár, hogy ha megdobom a katonát egy kővel, egyből harcképtelenné válik az űbercsodafegyver... :)
  • Zocsi
    #6
    Érdekes... A grafikája nekem kicsit egyszerűnek tűnik... A textúrűk furcsák. Pl. a 2. képen határozottan hiányérzetem van.
    A koncepció érdekes, remélem jól fog működni a gyakorlatban is, bár a DR csapatában eddig nem csalódtam! ;)
  • Demon Eyes Kyo
    #5
    kegyetlen jó gama lesz
  • Carbine
    #4
    Héé azért nem hinném, hogy nehéz lett volna beirni, h fejlesztő, a magyar Digital Reality nevű társulat, kiknek olyan programokat köszönhetünk, mint az Imperium Galactica 1-2, vagy a D-Day... sorolhatnám még 1 ideig :D
    Csak azt tudnám, h a mostanság olyan divatos tömeg FPS-ek, mifenéknél, meg 1 órán át keresem a cikket a linkek, és hivatkozások között
  • edios
    #3
    Magyar hát, Digital Reality
  • W B
    #2
    Most én vagyok hülye vagy tényleg magyar a játék?ez
  • W B
    #1
    Látam képet ahol náci robotok ugrotak neki a szovjet tömeg gyalogságnak.(tisztára mint a Wolfeintein)
    De jonak igérkezik
    Panther 2, azt csak tevezték...