59
Andy Wajna filmje az 1956-os magyar forradalom és szabadságharcról
  • RIZLA
    #19
    nem mi....?!:D
  • qper
    #18
    Nem sok jót jósolok ennek a filmnek. Számomra (és sok ismerősöm számára is) az utóbbi évtizedek egyik legellenszenvesebb, legtenyérbemászóbb magyar színésze az egyik főszereplő (Fenyő Iván, a Kútfejek c. "mestermű" megtekintése után egyáltalán nem csodálokozom hogy Sam Mendes szinte az összes jelenetét kivágta a filmből), illetve fontos szerepet játszik benne az a Dobó Kata, aki annyira tehetségtelen hogy még Andrew G. Wajna macájaként sem tudott egy épkézláb szerepet kapni halivúdban.
  • Láma!
    #17
    sztem nem lada
  • RIZLA
    #16
    1200-es piros lada 56-ban.....wtf?!
  • ROKICA
    #15
    Én mai napig nemtok unalmasabb filmet mint a SORSTALANSÁG...:(
  • vg
    #14
    Csányi Sándor a maga 175cm-ével vicces a 210cm-es vizilabdázó szerepében... gagyi lesz ez, de nagyon!
  • Bohun
    #13
    /me SingSing - Szabadság, szerelem
  • DJviolin
    #12
    Ez sajnos ilyen dolog.

    Más:
    Látta itt rajtam kívül más is az Ecseri tekercseket?
  • marcio mela
    #11
    És talán köze nem lesz a valósághoz.
    Nem vagyunk vagánykodó jampecok
  • DJviolin
    #10
    Az első kép nagyobb verzióban:



    Eddig csak ennyi kép szivárgott ki a filmből.
  • DJviolin
    #9
    Újabb kép:



    Szóljatok, ha valamelyik nem jelenik meg.
  • DJviolin
    #8
    Újabb kép:

  • DJviolin
    #7
    De benne lesz Csányi Sándor is, aki szerintem elég jó színész, és a harci jelentekért a M:I3, Terminátor 2, a Világok harca, és a legutóbbi három Bond film felelőse lesz, Vic Armstrong.

    Sg Cikk 1
    Sg Cikk 2
  • youareokay
    #6
    dobó kata nem annyira nagy színész pedig..:lll minden szar filmben szerepel mostanában...andy vajna ..:}}
  • akyyy
    #5
    és ebbe lesz sok vér, a vége meg az lesz, hogy akiről fog szólni két csávóról, eljut a zűrbe,

    anno sok kép volt róla ablikkbe de az már nincs meg:(
  • DJviolin
    #4
    A Sorstalanság nagyon feladta a leckét a rendezőnek. Sajnos egy ilyen szép történetből nem lehet olyan filmet csinálni, ami leköti a nézőt. Sajnos semelyik szépirodalmi regény alapján nem lehet jó filmet csinálni, ha nincs benne akció, vagy vér. Mondjuk az Egri csillagokat egész jól megcsinálták, de ott nem is volt vérhiány. :)) Egyszóval a Sorstalanság szerintem egy korrektül összerakott film, csak sajnos tele van sok csöpögős jelenettel. Ami persze nem baj. Csak nem erre van igény.
  • DJviolin
    #3
    Egy kép a készülő filmből:

  • JohnnySmith
    #2
    Majd meglátjuk....
    Sorstalanságra is azt mondták hogy jó film. És valljuk be nem olyan jó film.
    Félre értés ne essék szurkolok hogy jó film legyen, mert a téma is nagyon jó.
  • DJviolin
    #1
    Sziasztok!

    Hogy hogy még ennek senkise nyitott topikot? Őszintén szolva le vagyok döbbenve. Szerintem nagyon nagy film lesz belőle. Már régóta foglalkoztatott a gondolat, hogy még ebből nem csináltak filmet.

    Más:
    Aki Pesten él, és véletlenül lefotózta a forgatásokat, azok közzétehetnék fotóikat. :))

    Üdv:
    DJviolin