28
avatar
  • alibá a mezőrűl
    #28
    #22: Nem a kicsit is szigorúbb fórumok példáját kell követni, hanem azt ahol normális emberek vannak.
  • alibá a mezőrűl
    #27
    az avatarkészítés sem az alapvető intelligencia kérdése :DDD
  • mila69en
    #26
    ja lol mert az avatar készítés az mi?:D
  • _Vegeta_
    #25
    #1: Szia. Használj keresot. A kereso jo neked, jo nekem, jo nekunk! A kereso mindenkinek jo, a kereso egy hasznos dolog, ami megkonnyíti az eletedet. A keresovel fantasztikus dolgokat talalhatsz. A kereso egyszeruen hasznalhato, de nagyszeru funkciokat rejt!
    Mondogasd magadban ezeket a szavakat néhány oraig, sok sikert!

    #3: Ez k***ajo beszolas volt. :D Bazzeg.. :D

    #7: A kvantumfizika marhara nem az alapveto intelligencia kerdese. :D

    #22: Valoban? Egy kicsit is szigorubb forumrol ugy dobaljak ki az ilyen topicnyitokat hogy labuk nem éri a foldet!
  • jazzy
    #24
    Hat ha ez neked oromet okoz es errol szol a forumozas szamodra, akkor tovabbi sok sikert.
  • akyyy
    #23
    fikázom is, és ha valaki nyit eg yolyna toipicot ami mr van mert a hülyéje nem használta akeresőt, akkor jogosan szúrok be lmákat, meg írok be minden második újon nyilt topicba, ha az ugysem marad meg...
  • jazzy
    #22
    Akkor fikazd azt aki buta. A topicnyitonak szerintem nem lamasaga az, hogy ezt nem tudja. A #3-as pedig valoban balfek.
  • akyyy
    #21
    azelőtt nornmális voltam amég szegény 3-as ide nem írta amit írt
  • jazzy
    #20
    Istenem, ez a tipikus ujreg kifogas annyira gaz szerintem. Te azt latod valahol, hogy nekem van egy 4 eves regem? Nem latod. Tehat amit nem latsz, az nincs. az #5-os commentet pedig gondolom nem te irtad.
  • akyyy
    #19
    jah igen, 1 éve se regelt, de ő már itt a kakas a szemétdombon
  • ngcsnet
    #18
    haggyad, akármit csinálsz, mindenért le fog valaki ugatni...
  • akyyy
    #17
    ehh, hogy miért kell engem itt leugatni, mikor segítettem szegény gyerekmek, le sem lámáztam egyből meg semmi, de te rögtön hogy én vagyok a nagy fasz hát kössz!
  • Aquir
    #16
    pár topic

    Logoműhely (ide csak akkor gyere ha kérni akarsz logót, másért ne), Készítsünk logót magunknak, Ulead Gif Animator
  • youareokay
    #15
  • ngcsnet
    #14
    logóműhely?
  • jazzy
    #13
    Csak mar kicsit uncsi hogy minden 2. uj topicba beloki az okos hozzaszolasat :) Bar a temahoz meg sohasem lattam ertelmesen hozzaszolni. Igaz, ez nem az en dolgom.
  • Max7
    #12
    mindjárt 3-mat
  • Petka
    #11
    SG Community megint hozta a formáját, hagyjad... :D
  • Aspyrin
    #10
    Kiosztanék neked egy büntetőpontot a beszólásodért..
  • XenonIceX #9
    Regisztráció időpontja: 2004. 02. 11.
  • Laky
    #8
    idióta
  • jazzy
    #7
    Meselnel nekem a kvantumfizikarol? Ha nem akkor egy nagy lama vagy :\
  • DJ Skyline
    #6
    te is voltál kezdő,nem kell rögtön leugatni!
  • akyyy
    #5
    nem fasz ő, csak egy nagy láma
  • akyyy
    #4
    pl itt
  • XenonIceX #3
    paint, photoshop, photoimpression, Ulead Gif Animátor meg az összes grafikai szerkesztő program te fasz
  • akyyy
    #2
    google tud mondani rengetek avatar készítő oldalt!
  • bobo11
    #1
    sziasztok
    szeretnék saját képből mozgo avatart késziteni de nemtudom mivel és hogy ,tud valaki egy kis infot adni
    elöre is köszi