39
  • gabesz a pro
    #39
    mire beérkezik a légkörbe addigra el fog égni!!!figyeljétek meg!!!vagy mégsem?!
  • Venom1986
    #35
    Biztos mellettünk fog elhaladni?!
    Vagy csak nem akarnak tömegpánikot...
  • Giorgiooo
    #32
    huje neked a keresztanyad. amugy mondtam mar hogy anyad megvolt az ejjel?:)
  • NEXUS6
    #31
    Ugye? Szerintem is az, aki sok ember elött ilyeneket mond, de nem akartam ennyire direkbe fogalmazni!;)
  • Epikurosz
    #30
    Hülye.
  • Giorgiooo
    #29
    kemenyen folyik a mnka az utopia planitian. a halalcsillag hamarosan elkeszul
  • Giorgiooo
    #28
    nem is ustokos az. madarinfluenza bedobozolva.
  • NEXUS6
    #27
    Nyugalom elvtársak, nem kell köcsögbe esni! Mert aki igazhitű, és az ősi magyar keresztény szittya hagyományok szerint elmonnya a hiszekegy magyarországban kezdetűt, annak garantáltan semmi baja nem lesz, ovi mindenkit megvéd az övéi közül. (Hisz ezt is megígérte!)

    ;)))
  • KisDzso
    #26
    hummm.....
  • ZilogR
    #25
    Az lesz majd a jó világ, ha a Földet éppen elkerülő üstökösdarabokat speciálisan képzett csapatok tolják be a légkör irányába, hogy minél látványosabb szórakozást tudjanak produkálni az unatkozó emberiségnek!

    -=ZR=-
  • Doubler
    #24
    Nem. Te vagy idegen, emberi alakban. Csak szarul jártál mivel egy primitív földön kívüli életforma része vagy.
  • tothzozo
    #23
    Így jár aki unatkozik
  • wiraqocha
    #13
    khm.. hol is vannak a Hubble lencséi, amelyeket az objektum felé fordít? http://nicmosis.as.arizona.edu:8000/GRAPHIC_HST.GIF
  • Giorgiooo
    #7
    koztudott teny hogy a mars sotet oldalan foldonkivuli bazis talalhato. el akarjak foglalni a foldet, es szetdaraboltak ezt az ustokost, nehogy becsapodjon a fődbe, mert az ugye nekik se jo. nem kell nekik se egy elb*szott bolygo.
  • Mr Csé
    #6
    jaj jön az üstökös
  • sale
    #5
    ez is csak azt bizonyítja, hogy semmi nem tart örökké
  • ForestGoku
    #4
    Biztosan a terroristák voltak!
  • tothzozo
    #3
    Egen :)
    Szerintem az ufok (amik persze masiak), megunták
    hogy az emberek hüLyeségeket gondolnak róluk!
    És ez egy eltelerő művelet a végső totális támadás elött!
  • Szefmester
    #2
    vagy csak a gonosz kis láthatatlan földönkívüliek kibányásztak belőle valamit.. vagy a földi kormányok folytatnak valamit titokban :D
  • ogreg
    #1
    Egyszerű a magyarázat! LAZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA volt az üstökös...