17
  • irkab1rka
    #17
    Bazeg döbbenetes ez a xenofóbia :)

    Le a fajgyűlölettel! (Kivétel a szúnyogokat)
    Le az olyan mondatokkal, hogy "UFO-k haza!" (kivétel ET, aki húzzon a picsába)

    uff
  •  eX
    #16
    Csak nekem tűnik nagyon ocsmánynak a grafikája?
  • Fenrir
    #15
    Ülj le fiam, egyes...
  • Zocsi
    #14
    Miért tanulmányoznak???
  • Bith
    #13
    A készítők biztos díjazzák majd, hogy neked már meg is van az ő ősszel megjelenő játékuk. Jó, hogy megadtad a neved, és így majd könnyebben megtalálhatnak, és tanácsokat kérhetnek tőled, hogy valóban pont olyan legyen a játék, amilyen nálad...
  • Paluch Adrián
    #12
    SZERINTEM JÓ JÁTÉK NEKEM MEG IS VAN
  • W B
    #11
    Ó.
    Akkor mért tanulmányoznak minket
  • KisDzso
    #10
    s.w.i.n.e mondern környezetben.
    Nameg némi újítással.
    Megjegyzem én nem szeretem az ilyen jövöben lévő játékokat. Szerintem a Sim City 4+ San Adreas+ Most Wanted lenne a kir játék nem???
  • Zocsi
    #9
    Mert ők az idegenek! És mert tetszik nekik a bolygónk, látják benne azt a szépséget, amit mi nem. De ha van értelmes élet a Földön kívül, akkor az direkt nem fog minket megkeresni! :P
  • W B
    #8
    De az idegenek mért mindig akarják kiírtani a FÖLDET?!
  • Librarian
    #7
    Szerintem eljönnének az alijenek húznának is arrébb, mondván, ezt a bolygót már eléggé szét*aszták! Keresünk másikat!
    Egyébként nem mindegy mi a történet? :P Stratégiai, az stratégiai! Csak jó legyen... Egyedül a Starcraft-nak ért valamit a története (no meg az Emperor - Battle for Dune-nek, de hát az könyvre épült! :P)
  • pitbulllll
    #6
    nem fogják mert van rá vevő
  • szurka
    #5
    tiszta Dark Reign. Nyomulás a vízért
  • Szefmester
    #4
    már megint jönnek a szerencsétlen alienek.. mikor unják már meg a föld leigázását?

    1X végre mi lehetnénk az agresszorok az idegeneknél... nem is lenne egy nagyon vad ötlet..
  • állat
    #3
    Igyál rá még 6-ot és fogd rá a nyuszira...
  • sirGalahad
    #2
    Tegnap este megittam 6 üveg Borsodi mannát; most kicsit ég a gyomrom....
  • Zocsi
    #1
    Kicsit kaotikus ez nekem... Jó színes! :P
    A történet nem rossz, bár nem is túl jó! Ha nem visznek bele valami naon eredeti ötletet, akkor felejtős a dolog. Jó sok ilyet láttunk már, de a pusztítsuk el a másikat és gyűjtsük a mannát már láttunk 10 évvel ezelőtt is: c&c.