19
  • Balumann
    #19
    :D
  • Placebó
    #18
    Most gondolj bele hogy egy halnak milyen képe is van rólunk, tuti azért fosnak...:D
  • quentit
    #17
    Ezek a képek nagyon rossz minőségűek 100% nagyításban! Vagy csak a Cannon minőséghez vagyok szokva? Szinte bármelyik ixus bealázza...

    Persze ez egy vízalatti gép, de akkor se írjon ilyet a cikkíró, hogy nincs gond a minőségével...
  • nikkel
    #16
    Kössz szépen!
  • Blasta
    #15
    Szia!

    Nem könnyű döntés.
    Sztem ha a Canon 620 vs. Oly 350 között kéne választani, akkor a technikai paramétereket tekintve a Canon a győztes.
    Az okok:
    -nagyobb látószögű és zoomátfogású optika (35-140mm)
    -jobb makróképesség
    -fényerősebb optika (tele állásban f4,1)
    -erősebb vaku

    Másban lényegi különbség nincs, csak apróságokban, mindét gépnek nagyon jó képe van, sokat tudnak, jó a kezelhetőségük, fogásuk, vázuk. De az Oly is nagyon jó gép, viszont az a +1 megapixel nem támasztja alá a vásárlását
  • BiG G
    #14
    Canon A610/A620
  • nikkel
    #13
    Hello! Segitséget kérnék választásba.
    canon 610,620 v olympos 310,320,350.
    köszike
  • Blasta
    #12
    "az én 5 megapixeles Sony Cybershotommal szebb képeket csinálok néha ^^"
    Ezt bőven fenntartásokkal kezelem.

  • Balumann
    #11
    Valamiért nem tetszik egyáltalán ez a gép :|
    Azért láttam már szebb 7 megapixeles képeket, az én 5 megapixeles Sony Cybershotommal szebb képeket csinálok néha ^^.
    Jó benne hogy vízálló, és hogy ütés álló (bár haj ól értelmezem és azt írja hogy 1,5 méter magasról ütésálló, akor nem mondom, mert én is másfél méteres magasból száguldó bicajból kiejtettem a gépemet, és semmi baja nem lett :D. Na meg asztalról is esett már le nem egyszer.)
    Ennyit erről, sztem nem éri meg az árát se.
  • adik
    #10
    tényleg komoly gondjaim vannak a szövegértéssel. bocsi mundenki :))
  • Cat 02 #9
    figyu :D mai világban ? xD
  • Blasta
    #8
    ???
    Hol látod, hogy a Hősök terét kellett volna bevillantania?
  • adik
    #7
    a gép valóban koncepciótlan. van az olynak ennél fényerősebb rejtett optikás gépe.
    egy vmi viszont engem nem hagy nyugodni: valóban van olyan vaku, ami be tudja villantani a hősök terét? vagy félre értettem valamit?
    szívesen láttam volna egy-két nem iso64-en sütött képet is...
  • Blasta
    #6
    Víz alatti kép...
    Amúgy hogy gondoltad? Kiruccanni a tengerhez, vagy a fürdőkádban, esetleg a szép tiszta balatonban, kiáradt dunában? :-)
  • peteragoston
    #5
    Csianlhattatok volna egy par kepet vizalatt is.
  • norti
    #4
    Az Olympus gépek nagy részénél mindig gond van a vakuval, sajnos. Az enyémen pl. közelre (1-2) lehetetlen fényképezni annyira erős. 4-5 m-nél meg már gyenge. Sajnos ezt a készítők eddig nem vették figyelembe...
  • Cat #3
    ezzel a géppel sok baj van
    1. vizalatti fotozáshoz is alkalmasnak állítják be, de fényereje kicsi
    2. ezt tudja a gyártó is, mégis rárak egy gyenge vakut
    3. fentiekből következik, hogy közelre fotózáshoz jó, de a legkisebb nagylátószög 38 mm, ami azt jelenti hogy ha nagyobb terepet akarsz befogni, távolabb kell menned

    -> ezek így együtt nekem kicsit koncepciótlannak tűnnek, mintha nem gondolták volna át teljesen mit is akarnak.
  • BiG G
    #2
    hát loál :DDD
    :DD
  • Cat 02 #1
    kiraktad az esőre ? xD