8
Miskolci Egyetem - Műszaki Földtudományi Kar
  • zvaragabor
    #8
    Azért kérdezem, mert szüleim azt mondják, bányászat már ne nagyon van Mo-on, nem érdemes ezt választani.
    Mellesleg még a környezetmérnök szak is listán van. Azzal könnyebb elhelyezkedni?
  • zvaragabor
    #7
    Műszaki Földtudományi alapszakon van valaki? El lehet helyezkedni vele? Bánya és geotechnika érdekelne elsősorban, de bármelyik szakirány érdekel. Írjatok légyszives, lehet még módosítok. :D
  • akyyy
    #6
    ismerem azt a lakást, akkor se mennék bele ha fizetnél érte !!! úgyhogy gondoljátok meg!
  • makfer
    #5
    Miskolc Ruzsin körúton, egyetem közelében 1+2 fél szóbás berendezett lakás 4-5 egyetemistának kiadó.
    Havi 18.000-20.000ft/fő rezsivel 1 hó kaukciót kérek.
    tel: 06-70-311-64-70, 06-46-591-380
  • makfer
    #4
    Miskolc
  • okolonia
    #3
    Jó Szerencsét!
    Ezennel meghívok mindenkit a dec. 6-án tartandó Nagy Albert Tiszteletadó Szakestélyre!
    Az érdeklődők a 0670-775-2681-es számon tudhatnak meg többet.
    Takács Máté
    a. Amennyit én beszélek, akár Bölcsész is lehetnék
  • Gerzson
    #2
    Hello!

    én szintén bányász, de nekem még odébb vannak ezek a tárgyak
    esetleg itt találhatsz olyat aki tud segíteni
    Műszaki Földtudományi kar hallgatóinak információs oldala
  • FairCO
    #1
    hali emberek.
    elsődsorban azért nyitottam ezt a topicot, hogy segítségre leljek feladatmegoldás ügyében. keresek olyan vkit, aki záros határidőn belül vállalná feladatok megoldását, vmilyen anyagi juttatások fejében a következő tárgyakból: bányaműveléstan , gépek üzemtana.
    ha akadna jalantkező (lehetőleg miskolci) aki vállalná (hozzáértőknek nem sok időt venne igénybe, de nekem levelezőn sajnos most nem futja rá.. :( ), az írjon az [email protected] címre. thx előre is.

    másodsorban pedig minden sorstárs aki megfordult ezen a szakirányon, megoszthatja véleményét/óhajait/sóhajait, stb... :)