474
  • Sland
    #74
    elvileg igen. Meg kaja pia pezsgő, híres erembek stb. szal semmi extra :D
  • DJ Skyline
    #73
    jajdejó Crystal együttes!:\\ de ez már csak részletkérdés,szal úgysem azért megy az ember!:D
    és mi volt a pláne ebben a VIP napban? a tömeget megkerülve tudtam volna megnézni az autókat?
  • Sland
    #72
    Milliárdos értékű luxusautókat és sportkocsikat sikerült összegyűjteni a BNV területére. Dolph Lundgrent még nem láttuk, de Pagani és Koenigsegg urak személyesen is jelen voltak a mai VIP bemutatón. A kiállítás május 1-ig tart nyitva.

    LUXUSAUTÓK EGYSZERŰ KÖRNYEZETBEN

    Ma nyitott a VIP nappal és egészen május 1-ig látható a BNV területén a Luxusautó Show. Ne tévesszen meg senkit az elnevezés, a luxusautókon kívül extrém sportautók, versenyautók, old-timerek, motorok és tuninggépek is érkeztek Budapestre. A hostessek kicsinosították magukat, és a díszvendégek egy része is megérkezett már.

    A lencsevégre kapott Horacio Pagani és Christian von Koenigsegg neve csak a vérbeli autófanoknak mondd valamit, de sokak számára ismert lehet Dolph Lundgren, Tökéletes katona. A hangulatot állítólag Ganxta Zolee és a Kartel, a Crystal együttes és divatbemutatók fokozzák majd.

    A szokásos autószalonoktól eltérően itt nem untatják a közönséget a tömeggyártók teljes modellpalettájukkal, a kiállítás szinte kizárólag a legdrágább és legextrémebb modellekről szól. Olyan kisszériás sportautókat hozott el a szervező, mint a Spyker, a Koenigsegg, az Edonis, a Wiesmann, vagy a Yes, de itt van a Ferrari csúcsa az Enzo, és a Lamborghini paletta is.

    A jelenkor legerősebb és legextrémebb sportautói mellett öreg Lamborghini-k, és még öregebb Mercedes és egyéb finomságok idézik az autózás őskorát. Külön pavilonban kaptak helyet a tuningautók, az illegális és hivatalos gyorsulási versenyek sztárjai. Ugyanitt extrém audio installációk rezgetik a levegőt, és lengén öltözött lányok izzasztják a férfinépet.

    A VIP napra 15 ezer forint a belépő, de holnaptól normál 1990 forintos jeggyel látogatható a kiállítás. Van diákjegy 1490-ért és családi jegy 2 felnőtt és 2 gyerek részére 5490-ért. A show május 1-ig tart nyitva a BNV területén.
  • desigo
    #71
    most vettem észre na:)
  • Sland
    #70
    jókor szólsz :(
  • desigo
    #69
    tv2 most!!!
  • Sland
    #68
    Kb így ennyi ember volt végig, mint a képeken?
  • Duddits
    #67
    A sárga mögötti piros Köneigsegg-et beinditotta az elnök úr. Nagyon brutál volt mikor hirtelen üresben odalépett neki. Pont a kipufogó mögött voltam.
  • Sland
    #66
    Jujj de jók ez:ek







  • Sland
    #65
    kár :( de a csajok jöhetnek
  • Duddits
    #64
    Na vazze! Felesleges felraknom... :-)

    Nem baj! A csajokról azért is rakok majd fel.


    Volt 1-2 BMW. Bár külön nem fektettek bele. 1 kék Minivel volt együtt egy 6-os BMW, asszem. És ennyi is volt belőle.
  • DJ Skyline
    #63
    uhh
  • JohnnySmith
    #62
    Már vannak képek :)
    Vezess.hu
  • Sland
    #61
    rakjál képet! aki mondta hogy be tud vinni az mondta, hogy mégsem, merthogy a hülye arabok kitalálták hogy ma csak 1 kapu lesz megnyitva, és ilyen beléptető rendszeres szar lesz.
    de holnap akkor is elmegyek ingyen. remélem jó képeket csináltál. volt kint BMW? az oldalon az van hogy nem :(
  • Duddits
    #60
    Tyűű! Király a show! Még a hivatalos nyitás elött bejutottunk és hááát... Eszméletlen milyen kocsik vannak. Aztán olyan 11-12 felé már elé sokan voltunk, megjött a szervező, meg az elnökök is. Tartottak bemutatót, belehetett ülni nagyon sok kocsiba... Voltak csajok is, akik hát elég jól néztek ki. :-) Majd rakok föl képeket is. Volt ingyen kaja-pia. Be is táraztunk a sok üdítőből. :-) Közbe megkajáltam. Szal' jó volt.
  • Sland
    #59
    NEM JÖN BMW...
  • Sland
    #58
    FLASH BANNER
  • Sland
    #57
    Egyébként pont akkor lesz a kiállítás amikor a GUMBALL ideér Budapestre
  • desigo
    #56
    Ma láttam a Hungárián 4 pöpec Ferrarit.
    Lehet,hogy ezek is oda jönnek:)
  • desigo
    #55
    Szerintem tuti jó sok néző lesz!
  • Nuki
    #54
    meg lámbordzsini ^^
  • Sland
    #53
    "Az Ikea-alapító Volvo 240-nel jár"

    Mért nem egy Hummer H1-gyel?

    Jah és lesz sok Hummer a kiállításon.
  • marcio mela
    #52
    Nem kapcsolodik szorosan a témához de aki nem forgatja a HVG-t annak egy link.
  • Sland
    #51
    és a csajok?

    off: jó az új logód
  • DJ Skyline
    #50



    max a posrche,meg a bmw miatt mennék,de no-no!^.^
  • Sland
    #49
    szerintebb jobb ha eljössz. nem hiszem hogy sűrűn fogsz ilyen kocsikat látni mint amik itt lesznek.

    [meggyőz]
  • ChevyG work
    #48
    akko maradok
  • ChevyG work
    #47
    Nascar=NASCAR
  • Sland
    #46
    Tematika

    * Luxusautók
    * Sportautók
    * Versenyautók
    Csúcskategóriás motorkerékpárok
    * High-end car-audio
    * multimédia
    * Navigáció, security
    * Luxusautó finanszírozás


    Nascar nincs benne :(
  • ChevyG work
    #45
    NASCAR kocsik leszenek? mert AKKOR megyek!
  • DJ Skyline
    #44
    én nem!
  • Nuki
    #43
    igen bocsánat hölgyem, megyünk :P
  • gnar killer
    #42
    megyünk (;
  • Nuki
    #41
    én is megyek :)
  • Sland
    #40
    nem lett elfogadva a banner :(
  • JohnnySmith
    #39
    Érdekes színfoltja lesz a "GR13" (asszem a legjobb szereplése a filmvásznon, tudjátok a Tökéletes katonában (1) ő volt a "gonosz") :))
  • DJ Skyline
    #38
    jézus,itt lesz Lándgren' ?!
  • 0ppika
    #37
    az kőnigzé
  • Sland
    #36
    na és az ki?
  • donoki
    #35
    LOL :DD