474
  • Goruck
    #474
    vicces az a piros ruci :D:D
  • carsandgirls
    #473
    CarsAndGirls.hu


  • carsandgirls
    #472
    Íme pár kép a rendezvényről:



  • Barney Tech
    #471
    EJpazdet köcsög amcsi miatt nem láthattam.
  • Szabi1991
    #470
    nézd meg ezt a videót #432 !
  • Barney Tech
    #469
    én az Ffx-et, bár lehet tegnap nem volt ott és a MAybach-ot nem láttam.
  • Szabi1991
    #468
    az Apollot nem is láttam :O
  • Barney Tech
    #467





  • LordVenom
    #466
    Kinek mi a randa. ;)
  • DJ BP
    #465
    mondjuk minek fotózni nem értem :D. Annyi kép van neten :)
  • DJ BP
    #464
    Spyker SUV elég randa volt szegény :D
  • DJ Skyline
    #463
    1x-2x bennem is kezdett felmenni a pumpa mikor már 70x-re megy el valaki előttem! legjobb volt mikor beálltak a kocsi elé, és elkezdtek benézni a sárvédő alá, vagy oda hajolt a felnihez másfél centi távolságra! másik meg ez a megnéztük az autót, és szobrozunk ott tovább, az hogy más meg esetleg lefotózná, az már nem érdekes! mondjuk vannak rendes emberek is, megvárják míg lefotózom az autót, vagy elnézést kérnek! volt aki megkérdezte, hogy "ne haragudjon, belelógtam?" :D
  • LordVenom
    #462
    Én is tegnap voltam,de a legutóbbi jobban tetszett. Szép volt ,jó volt,de elég is volt ennyi belőle. Egyébként szerintem is rohadt meleg volt bent. Én folyamatosan levettem a kabátomat,de úgy meg kényelmetlen volt,így felvettem mindig. Le-fel. :))
    Hiányoltam a régi legendákat,pl.:Lamborghini Countach,stb...Meg ugye a Veyront én is megfigyeltem volna közelebbről. De azért lehetett szépségeket látni,engem a Spiker terepjárója is elvarázsolt.
  • DJ BP
    #461
    ezt bírtam én is, sokakat akit az autó már nem érdekelt, csak visszaléptek egy fél lépést, és nekiálltak dumálni... Így is tömeg volt, miért nem állnak messzebb félre, nem értem...
  • Barney Tech
    #460
    Igen , én láttam :)
    De sajnos a nagy tömeg , és a sok telefonnal fényképezgetős pöcs miatt, ami fényképet készítettem fele szar ,elmosódott lett.
    De amikor a nyanya elkezdett telefonálni a Mclaren MErcedes előtt , én nem fértem oda fényképezővel , szívesen belerugtam volna.
  • DJ BP
    #459
    A főbejáratnál lévő expo hotel előtt épp állt egy vadiúj Maserati GranTurismo, nem tudom látta e valaki :). Nagy volt, hogy kiállítás után kinnt is volt egy :D
  • Synit HUN
    #458
    Én még pénteken voltam. De tavaly is majd megrohadtam bent. A sok mászkálással is számolni kell, abba is kimelexik az ember.
  • Szabi1991
    #457
    összevágtam egy gagyi videót pár telós képből amit csináltam :)
  • Szabi1991
    #456
    nemláttam senkinél se táskát, se hátizságot, szal valszeg lelehet tenni vhova :D
  • Szabi1991
    #455
    te mikor voltál ?

    én tegnap voltam, 9:30-tól 1-ig..
  • Goruck
    #454
    vagy pl a hátizsákomat hova rakjam??? azzal kell végigcammogni?? szerintem megoldották...remélem
  • Goruck
    #453
    :D:D:D megoszlanak a vélemények én ma megyek (BKV-val) és kell a kabát, de ott nemakarom a kezembe tartani...
  • Synit HUN
    #452
    Persze! Én egy vékony pulcsiban majd meg rohadtam. És a hostessek sem voltak túlöltözve. Jó meleg volt bent. Egy egészséges ember nem viseli el kabátban.
  • Adaaam
    #451
    A tavalyi tényleg jobb volt, most kevesebb autó volt. Szombaton azért már elég nagy üres helyek voltak és elég sok minden volt ami nem tartozik egy autókiállításhoz. Néhány kép amit csináltam:






  • DJ Skyline
    #450
    nem találtunk, igaz nem is kerestük, de szerintem nem volt! kb mindenki abban volt amiben jött, de nincs olyan nagyon meleg oda bent, de hosszabb idő után lehet lekell már venni a kabátot!
  • Szabi1991
    #449
    oan idő van bent mint kint kb :D

    szal mindenki kabátban volt kb :D
  • Goruck
    #448
    aham... én pont az ottlévő kabátviseletet próbálom megszüntetni:D:D és mindenki kabátba volt? :)
    biztos kell lennie ilyen helyen...
  • Szabi1991
    #447
    pasz, én kabátba mentem, bent is kabátba voltam, és nem volt melegem :D
  • Goruck
    #446
    Sziasztok, lenne egy FONTOS és SÜRGŐS kérdésem, ugye ott van ruhatár???? ilyen helyen biztos kell lennie....
  • GregSB
    #445
    Jah, nem volt pénteken tumultus és jó gépet is vittem (összes haver lusta volt fényképezőt cipelni magával "majd csinálok telefonnal képet" mottóval, aztán persze mind az én képeimet kéri el utóloag :D

    Itt van néhány kép amit kint csináltam.
  • DJ Skyline
    #444
    itt van 90 kép annak akit érdekel! vannak jól sierült, kevésbbé jól sikerült képek, stb :)
  • DJ Skyline
    #443
    szerintem láttalak téged, Expo buszon 2 óra után nem te voltál a csuklós részénél?:D és aztán a 2-es metrónál leszálltál! elvileg, ha nem akkor keverlek
  • Szabi1991
    #442
    nem találkoztunk :(
  • DJ Skyline
    #441
    milyen kevesen voltak, és milyen jó képek! ma szinte harcolni kellett pár képért, lehet jobb képek születtek volna, ha nem állnak mögöttem még 4-en fényképezésre várva, és így lehet nem is kapkodtam volna :D
  • DJ Skyline
    #440
    összesítés:
    nem volt rossz, de én is többre számítottam! valahogy nem tartottam oda valónak a hétköznapi(bb) autókat, pl Opel standon elég sok ilyen volt! fényképezés terén, hát! szar! hol baromi jó képeket lehetett csinálni, hol meg 4 féle beállítással is szart lehetett fotózni! vagy sok volt a fény, vagy hülyén voltak a fények elrendezve, vagy a napfény volt túl sok! a tuningos pavilon meg túl szűk volt, jobban is kilehetett volna húzni, meg szegény Alpina BMW-t jól berakták 2 stand közé, épp hogy észrevettem! csináltam 170 képet, majd a jobbakból teszek fel párat! a Stola hiányos kerekét le is fotóztam! :D
  • Synit HUN
    #439
    Ki mondta hogy lesz? Tavaly volt vip napon.
  • szabod
    #438
    Aki esetleg nem olvasta volna a korábban belinkelt origos cikket, a lényeg: Az arab faszi szerint a Stola a Maybach Exelero, csak megvette egy sejk és átalakítatta a kocsi elejét, hogy legyen rajta egy sas ami az országa zászlajában van. Az mellékes, hogy az Exelero alapból fekete ez meg ezüst színű. Ez a Stola meg talán nem is igazi, hanem egy makett mert pl. nincsenek féktárcsái. Szóval átbasztak minket. Az a türelmetlen fasz amerikai meg kinyalhatja a seggemet, nem igaz, hogy nem bírt várni a kiállíts végéig.
  • mate317
    #437
    Át**szás nem volt veyron!!!!!!!!!!!!!!! Kicsit lettem csak ideges!
  • Szabi1991
    #436


    én holnap megyek
  • GregSB
    #435
    Én tegnap voltam kint. Csináltam képeket is, berakok ide 2-2 képet a már említett STOLA-ról és a fekete Hamann Ferrariról :)






    ha letiltanák a hotlinkelést akkor itt egy link a képekhez.