49
A mai filmgyártás java abból próbál táplálkozni, hogy régi sikerfilmeket újraforgatnak vagy abszolult félresikerült folytatást produkálnak.
  • B0B0
    #49
    serialz.to
  • vg
    #48
  • evox06
    #47
    Hello !
    Segítsen nekem valaki? CloneDVD2 - ehez kellene nekem crack.
  • B0B0
    #46
    Tudom, akárcsak a Bérgyilkosnő vagy a Dzsungelből dzsungelbe
  • Jagi
    #45
    NA ITT VANNE!

    Ja és a "játékadaptációktól" és a "csináljunk játékot meséból"-től is hányingerem van.

    A BFME-ttel ezért nem játszom, pedig mondták, hogy sirály...
  • Jagi
    #44
    Bejönnek a jelmezbe bújt emberkék ahogy a makettvárosokat borongatják^^
  • vg
    #43
    "Inkább megnézem a '78-as Godzillát 5-ször mint az amcsi változatot egyszer, mert az EREDETI és fake rossz tömegcucc. Kong dettó"

  • Jagi
    #42
    javítanék: az 1978-as godzilla már sorozat volt éssztem rajzfilm (Hanna - Barbara)
    De a lényegen akkorsem változtat
  • Jagi
    #41
    pontosan :)
  • Dying Soul
    #40
    A Hét mesterlövész is feldolgozás, Kurasawa '54-es Hét Szamurájából.
  • Jagi
    #39
    Miért ez nem az?
    Egyébként rég klasszikusnak számit mind a fosamcsit kivéve.
    Egyiket sem tudtam még csak beszerezni sem (hogy mikor adják ki DVD-n... :DDDDD)
    Inkább megnézem a '78-as Godzillát 5-ször mint az amcsi változatot egyszer, mert az EREDETI és fake rossz tömegcucc. Kong dettó

    A viccről meg annyit:
    A Knight Ridert és a Magnumot sem azért nézem mert nagyon izgi, meg jók benne az effektek, hanem mert tetszenek.

    Jöhet a csudázás, hogy izlésficam meg stb, de elegem van a szirupból eleget kaptam belőle köszi... eredetit akarok! :)
  • vg
    #38
    Téged minősít, hogy csak ezt tudod válaszolni...
  • B0B0
    #37
    Természetesen ma néha-néha előfordul mentésre méltó film, de sajna egy nagyobb teret hódít az igénytelenség, ahogy mondtad. Remélem egyszer megunják a népek ezt a keativításhiányt
  • B0B0
    #36
    Minősít téged, hogy úgy gondolod, hogy a Romantic csatorna színvonalmércével bír
  • Quantumleap
    #35
    Egy indoklást én is tudok írni:

    Obi-wan Luke-nak az Új reményben:

    "Nem használtam ezt a nevet már a születésedkor sem."

    Azt hiszem, magáért beszél.
  • vg
    #34
    Nos, valóban. Ezt benéztem, de a kérdésem még mindig a régi!
  • Quantumleap
    #33
    "Elszabták"-ot írt, nem "elbaszták"-ot.
  • vg
    #32
    Kérlek, inkokold meg, hogy miért baszták el a történetet, mert ez így kevés! Esetleg ez csak egy dívatos fikázás volt?
  • Vlala #31
    Na igen. A Star Wars legutóbb készült, első három része is semán ideférne, úgy elszabták a sztorit, ahogy csak lehetett...

    Az ötleteket azért nem temetném még, láttam a közelmúltban egy két, nekem nagyon tetsző filmet. Csak sajna mostanában nagyon meglátszik a filmiparon, hogy első a profit, csak aztán a szórakoztatás.
  • vg
    #30
    Pff, akkor én 8 éves vagyok... Én imádom a King Kong, Godzilla, Armageddon típusu látványfilmeket, elvégre erre találták ki a mozit... Te inkább nézzed a romantic csatornát, ott aztán tényleg nincs semmi látvány, csak "érzelem", az való neked!
  • B0B0
    #29
    Szerintem is. Ezek a kommersz amcsi látványfilmek a 8 éveseket elégítik ki
  • B0B0
    #28
    Ha a filmeket aktuális szemmel nézné mindenki, akkor kár volna őrizni a régi filmeket, mert olyanok mint a kortársak
  • Davidus
    #27
    mi lol? mai szemmel az eredeti kink kong meg a godzilla egy rossz vicc:)
  • Davidus
    #26
    a feketefehér:P
  • Jagi
    #25
    NA, modjuk pont a King Kong...
    Ugyanolyan, mint a Godzilla...

    Lehetne, vitatkozni melyik részénél volt jobb a remake de sztem 8 év átlagéletkornál nézhetőek az új "fosok"...
  • Jagi
    #24
    LOL, LOL és LOL! :D
  • B0B0
    #23
    Melyikre gondolsz, mert sokat azt hiszik, hogy a '78-as az eredeti
  • B0B0
    #22
    Ezt a filmet csak az ötlethiány miatt mondtam
  • #21
    Nyáron lesz a premier.


    Nekem a Texasi láncfűrészes remakeje kimondottan tetszett.Az eredeti annyira nem,de az új nagyon klassz horror volt.
  • Davidus
    #20
    a King Kong sokkal jobb volt mint az eredeti:D
  • Davidus
    #19
    honnan tudod hogy a Superman fálresikerült? vagy már bemutatták csak én nem tudok róla?:P
  • B0B0
    #18
    Gyönyörű. Gyártsuk csak itthon is a szart
  • #17
    A mozplusszon olvastam ,hogy készül az Egy bolond százat csinál remake is.
    Hamarosan a mozikban a Sziklák szeme ,ami szintén újraértelmezés.
  • B0B0
    #16
    Hozd a receptet! :))
  • Blasta
    #15
    Ez van, ilyen galád, pénzéhes ez a világ, beszélni róla a továbbiakban felesleges, bele kell szépen törődni, vagy felállni, multitrilliárdosnak lenni és megreformálni hálivúdot. Kézcsókom
  • B0B0
    #14
    Nem így értettem. Nem azért csinálják, hogy egy örökzöld klasszikust gyártsanak
  • vg
    #13
    "Csak a pénz miatt készülnek ezek a remake-ek. Mind egytől-egyik szar."

    Vicces vagy... Szerinted jótékonysági alapon készítenek filmeket, hogy te tudjál mit tölteni odahaza?
  • Laza
    #12
    Es 'akarsz beszelni rola'?! Felesleges :)
  • Mersant
    #11
    aham, akkor biztos jó lehet
  • B0B0
    #10
    Ugye csak hogy fokozzam:
    King Kong
    Rózsaszín párduc