9
Telefon, díjszabás, egyéb vonalas szolgáltatások
  • Telefonod
    #9
    Közhasznú hirdetésünk következik!


    Eleged van a telefonszámlákból? Legyen az vezetékes vagy mobil…itt a megoldás:


    http://www.ingyentelefonlap.extra.hu/


    ( egy remek kis gyűjtemény az ingyen telefonálási lehetőségekről. )


    Ezek a programok ingyenesek és bárhol megtalálhatóak de itt együtt van az összes.


    Köszönjük a figyelmet!
  • FLeK0
    #8
    UPC Telefon
  • ent
    #7
    Nem találtál még sg fórumba, akkor kreáld, nehogy megelőzzelek:D
  • LouiS Kmét
    #6
    Hajrá !!

    Wc
  • Magnumrolcsi
    #5
  • ChevyG #4
    én fogok egy vóterklozet topikot nyitni (WC), wc papir árak, szinek, tipusok, történet...
  • ent
    #3
    Kreatív az ember... Hála, hogy csak az első kérdés hasonlít vmicskét egymásra, a topikok lényege meg nem. Ne légy irigy:D:D
    De ha az eredmény az lesz, hogy 2ből 1 marad, az már szép, nemde? Egyébként a két topik merőben más témával foglalkozik, a hasonlóság meg max az én fejemben van...
  • Istencsászár
    #2
    Előbb nyitottál Általános kérdések topikot most meg.... no comment
  • ent
    #1
    Eme kusza akciós világban kell egy kis segítség mindenkinek!
    Egyik ismerősöm tette fel a kérdést, tudok e neki ajánlani egy dijcsomagot az invitelnél. Mondtam persze, van netem, megkeresem az összehasonlító táblázatot, kinyomom és választhatsz. Mondta nagyszerű. De jött a probléma: A t-comnál gyönyörű szép táblázat, a tele2 nél érthetetlen díjszabás, invitelnél akció hátán akció, sehol egy tábla. Egyik oldal sem hasonlítja össze magát a másikkal. Mindenütt dijszabáskalkulátor: ha te 2 éves vagy és 40 órát telefonálsz, külföldi vagy 1 percet se telefonálsz kérdésekkel.

    Vki tud egy tuti oldalt ahol ezeket meg lehet találni? sZóljon, a jó öreg gúgle se tudott segíteni...