18
  • buzasjozsef
    #18
    szeretnek jatszani hogy kell
  • Zivos
    #17
    Gyertek az onlinepokerre, ott nem csak reklam duma van. Az egy dolog mit szeretne az APEH, az allam, es mik az EU torvenyek. Jo par per van Magyarorszag ellen, az egyik a szerencsejatekkal kapcsolatos, tehat az illegalitasi duma is mar csak par honapig elhet.
  • Zivos
    #16
    Azert kezdokent mar 2 asztal is eleg megterhelo. Most 3 asztalon szinte tokeletesen jatszom, de 4 -nel mar vannak hibak. A szerencse szerepet nem hiszem el. Mint irtam 1 partiban, 1 MTT -n, 1 SNG -n van szerepe a szerencsenek. Aki lejatszott vagy 500k partit - mint minimum - annal mar semmi szerepe a szerencsenek. 1x En bukom szerencsetlenul, maskor En nyerek szerencsevel.
  • Su0my
    #15
    150 leosztás: egy asztalnál nincs értelme játszani
    egyharmad szerencse: PL és NL játékokhoz azért hidd el, kell;)
  • Cat #14
    Elméletben igen.
    http://www.sg.hu/cikkek/42690/adokoteles_a_netes_jatekszenvedely
  • #13
    legjobb a neten a rulett 3 perc alatt vagy 7 rongyot buktam 7 piros volt egymás után persze én nem arra fogadtam de a töbiek mikor meglátták a 4. pirosat elkezdtér rá rakni a komoly 50 eurokat. 400 eurot biztos keresett az oldal rajtunk 5 perc alatt azota nem rulettezek .
  • lalakov
    #12
    Engem az érdekelne, hogy a neten szerzett pénz után kell-e adózni?
  • Zivos
    #11
    Ez ugyanolyan munka, mint foldet asni, senki ne gondolja, hogy ennyit jatszva meg lehet keresni. Az elso idokben meg veszthetsz is, de azert vannak a freerollok, hogy azon tanuljal. A pokerjatekosok 70% veszto, 20% nem nyer, es csak a maradek 10% a nyero. Onlinen 20% kulonbseg van a tobb asztal, bonusok miatt: 50-30-20%.
  • Zivos
    #10
    Gyerekek, itt mennyi okos ember van. Nem azert, de En 2.5 evepokerezek, de egy 800 fos verseny az eletben nem tart 4.5 oraig. Addig a Bet365 10k indulos freerollja tart. Az meg hogy a Warcraft 3 -t abbahagyta nagyon helyes. Eddig O fizetett a jatekert, mostantol neki fizetnek. Az 1/3 szerencsehe mar nem is tudok mit mondani. A szerencse szerepe hosszutavon 0. Egy adott partit, egy adott versenyt eldonthet szerencse, de ez kiegyenlitodik. 150 parti/ora kicsit soknak tunik. Az atlag 50 parti/ora. Csak lehet 3-4 asztalon is jatszani 1xre, igy raadasul nem ol meg az unalom sem. Van aki 10 asztalon is jatszik. Van egy nemzetkozileg elfogadott kereseti ert: BB/ora. A legjobbak 2-4BB/orat keresnek. Legyen eleg kis tet 1-2$, legyen kozepes jatekos: 4 1-2$ -os asztal, 2BB atlaggal: 16$ oraber. Ki keres itt ennyit? Vagy most mar elterjedtebb a NL jatek, ott 10BB/orat keresnek a legjobbak. 25$ beulovel szamolva, 4 asztalon, 5BB/oraval: 20$ -os oraber.
    Ha valaki tobbet akar megtudni: Onlinepokerhu
  • Su0my
    #9
    értendő ez a nyílt lapos poker játékokra...:)
  • Su0my
    #8
    nem feltétlenül-több party, stratégia kidolgozása stb. Pl én azt szeretem ,hogy sokkal könyebb kiismerni az ellenfelet-igaz, ő is kiismerhet engem. Meg mivel 1 óra alatt nem ritka a 150 leosztás emiatt mondom a stratégia kidolgozása kicsit más ízt ad a játéknak. Én inkább úgy mondanám, máshogy szép
  • Su0my
    #7
    NEM CSAK szerencsejáték. egyharmad logika egyharmad szerencse egyharmad türelem.
  • echo
    #6
    Na meg az a gond, hogy azért neten sokkal de sokkal uncsibb pokerezni mint élőben
  • #5
    lemaradt az (4,5) ÓRA
  • #4
    Pokerhez rengeteg idö kell föleg ha elindusz versenyen 1$-n és neveznek mondjuk 800-n az négy és 4,5 Ha nics nevezési dij akkor már a regiszrácio is egy nyeremény mert 1000 ember 4 másodperc alatt regiszrál .
  • Karter
    #3
    A cikk igazából az internetes pókerröl szól, viszont a címe "Hódít a netes sze­ren­cse­já­ték". Tény viszont hogy a póker nem szerencsejáték.
  • bld
    #2
    nekm is van egy barátom és először énis szkeptikus voltam de látom h mennyit keres vele van már pár ezer dollárja
    mondjuk nem tudom h mennyi időt szán rá de sztem elég sokat én sajna nem tok jól pókerezni szal ennyi
  • Aquli
    #1
    A Poker miatt hagyta abba elég sok nagynevű játékos pl. a Warcraft3-azást is (pl.: Tillerman), mert így nagyságrendekkel több pénzt kereshetnek.