418
Mortal Kombat Armageddon
  • loga
    #121
    Ez most vmi bug vagy valamit nem jol csinaltam mar csak Liu Kang hianyzik...
  • loga
    #122
    Ezt is megcsinaltam ez a masik verzio az elohozasra:
    He is in Koffin OT. The key to his Koffin is in Edenia section G8, behind the tent. It only appears at 12:00 AM Friday until 12:30 AM, that 30 seconds. But you must fight him in Edenia, section G6 and train him in Earthrealm section H4.

    És semmi...
  • loga
    #123
    Play as Motaro
    Platform: Playstation 2

    Finish Arcade Mode at the Hardest Difficulty Level without using any continues. Then enter Arcade or VS Mode and highlight Scorpion. Then Hold Square+Triangle+R2. When the fight begins, you will be Motaro

    Ezt mar probalta valaki?
  • Dexantreal
    #124
    az aláírásodra kontrázok egyet.."A pokol tornácát vaskeresztek övezik." Egy filmből van: Vaskereszt a címe.
  • Anubys
    #125
    Mert nem péntekenként jelenik meg, hanem minden hónap elsején. A többi stimmel...
    (mellesleg ki volt az az állat, aki ilyeneket kitalál egy jűátékba? :)
  • loga
    #126
    De pentekenkent jelenik meg...
    Meg is szereztem de tudom, hogy mit néztem el az én hibámból nem jott ossze.

    Amit te mondasz az az elternate bio na ahoz tenyleg kell naptar mert minden honap elsejen jelenik meg.
  • loga
    #127
    Mivel minden este amikot 12pm rol atvalt a masik napra, akkor eloszor 12am el kezdi es 1, 2, 3... delben megint 12am eléggé csalóka. de akkor jutott eszembe mikor olvastam hogy 12am morning namost az nem lehet del :)
    Szal pont ejfel utan van ott pentek reggel mindig.
  • loga
    #128
    Amugy hidd el elegge tudom, hogy mikor hol jelenik meg mert foglalkoztat a dolog es utana neztem elegge jol.
    Szal ezt benezted
  • loga
    #129
    Alternate bio máshogyan néz ki a játék alatt.
  • Fido4life
    #130
    Most miről is van szó tulajdonképpen ?
  • loga
    #131
    Az unlockolhato karakterek a konqueat ben kell megtalalnod hozzá a ládát vagy meg kell tenned egy kuldetest hogy megkapd a kriptakulcsat koporsokulcsat.
    Kimesz a konquestbol es atmesz a kriptaba megkeresed a kulcshoz tartozo koporsot es elohozod belole a karaktert.
    Minden karakternek van egy alternate bio ja például másik ruha van rajta és a frizurája is más. Mondjuk jo es gonosz...
    Es nemelyik ladanak a megjelenese idohoz van kotve. mondjuk hetente egyszer jelenik meg fel orara (jatekban megy az ido es kb egy perc az egy ora)
    De nemelyik dolog vagy karakter minden honap elsejen jelenik meg mint ahogyan Anubys is mondta Liu Kang másik kinézete havonta egyszer jelenik meg.
  • loga
    #132
    Na ez kiraly elnezest alternate costume!
    A bio az inkabb olyan masik tortenet. A jo es a rossz oldala.
  • loga
    #133
    Alternate Costume Koffin: ER
    Key Location: H-5/Edenia (First of month between 12:00 PM - 12:15 PM)
  • Fido4life
    #134
    Hát ez elég komoly..
  • Anubys
    #135
    Jóvanna, bazzeg, én emlékezetből írtam, és csak jót akartam, szójjámále, jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó?! :D
    Amúgy én unlockoltam (szinte) mindent, asszem 1 v. 2 koporsó maradt hátra, de mindez kb. egy éve volt, csak arra emlékeztem, hogy a sártor mögött van minden hónap elsején, hogy most nem Liu Kang, hanem csak az alter bio-ja, arra már nem emlékeztem...
  • loga
    #136
    Mindenesetre koszi!
    Hat a tobbi koporsot majd a baratnom kinyitja amugy is szeret jatszani a puzzle-val :)
  • loga
    #137
    O is majdnem vegzett a konquesttel mar csak meg kell verekednie tanyaval :)
  • Fido4life
    #138
    Szerencsés lehetsz..
  • loga
    #139
    Mire érted?

    26%nál tartunk a Saholin Monksban co-opban a barátnőmmel :)
    Szal én remélem megtaláltam az igazit.
  • loga
    #140
    A hugomon kívul egy nő aki szereti a játékokat
  • Fido4life
    #141
    Hátha külsőre egy Jade.. Na de ha tényleg jó (külsőre is), akkor gondolom..
  • JGTC
    #142
    thx
  • ffxi
    #143
    Mázlista..
  • sweet11
    #144
    Olvastam hogy októberbe fog megjelenni. és ez hol Magyarországon vagy külföldön?
  • loga
    #145
    Már lehet neten megrendelni akkor neked is meglesz a megigert idoben...Országonkénti keses nelkul
  • LordVenom
    #146
    Mortal Kombat rajongók!
    Akit érdekel egy átfogó sztori a Mortal Kombat világáról (kezdetektő -MK1- mostanáig) az jöjjön az Yggdrasil oldalra,és olvasson.
    És a szerző jó néven veszi,ha regisztrálás után némi kritikát,vagy dícséretet írnátok a történethez. Köszi,csáó!
    A cím: YBK
  • Fido4life
    #147
    Tök fasza ez a Deception..
  • Fido4life
    #148
    Nem tudja valaki hogy Jade melyik koporsóban (vagy sírkő)van ?
  • suncee
    #149
    http://www.gamewinners.com/xbox/MortalKombatDeception.htm

    de guglin kb fel perc alatt megtalalhatsz barmi ilyesmit ...
  • Fido4life
    #150
    Azóta már megtaláltam, de azért kösz..
  • Fido4life
    #151
    Hát elég idétlen néha ez a Deception.. :) A Konquest viszont egész jó, csak néha elakadok egy-egy traningnél.. Elvégre jobban eljátszok a játékkal mint a Tekken 5-el..
  • loga
    #152
    Remelem nem bantad meg, hogy megvetted :) En elvagyok a deceptionnal a Baratnom meg soyor tetriszezik vele :D
  • loga
    #153
    Be lehetne ezt tenni bannernek?
    Remélem nem raktam ossze a kepeket bénán...

  • loga
    #154
    Vagy ez?
    http://img.tar.hu/loga/size2/23198647.jpg
  • loga
    #155
  • loga
    #156
    Ez a vegleges:
  • loga
    #157
    Remelem valamelyik megfelel
  • Fido4life
    #158
    Jóez...
  • ffxi
    #159
    A képen feltűnik GOW-os menyus, az is lesz benne a gémben?
  • Fido4life
    #160
    Hát úgy néz ki hogy igazad volt...