29
World War II Combat Road To Berlin
  • Dexantreal
    #29
    plusz mellé a láma csapat producere díjat a készítőknek. Ilyet még én is összedobnék, ha értenék a dologhoz.

    Jah azt én is várom. CoD3-t.
  • Qwerty4
    #28
    hát az jó...
    tőlem megkapja az év legrosszabb WW2 gamme címet, nem hiszem már jönne a következő 3 hónapban szarabb...
    várom a cod3-at PC-re
  • Dexantreal
    #27
    Nálam egy órát kibírt kb.
  • Qwerty4
    #26
    fél óra, de szörnyű élmény volt
  • Dexantreal
    #25
    . Nekem se volt fent sokáig a gépen
  • Qwerty4
    #24
    A Mortyr 2-vel együtt a legszarabb WW2 játék...
  • TommoT
    #23
    pillantra a rush for berlinnel összekavartam
    kicsit meglepődtem
  • sweech
    #22
    :DAS:D:SA:D:AS:D:A:DA:
  • Shadow_THH
    #21
    "de lehet már az oroszok elvittek mindent...." :DDDDD
  • Gabe18
    #20
    Egyetlen pozitivuma hogy ahogy néztem semmiféle védelem nem volt rajta,igy a készitők önkritikát gyakorolva nem álltak a "szabad terjesztés" útjába...
  • Dexantreal
    #19
    lol...picit még írunk ocsmányságokat a géjmről és máris lekapod
  • Dexantreal
    #18
    hülye kérdés
  • Gabe18
    #17
    Jaj...
    Hát persze hogy a Wolfenstein.
  • tigeroo
    #16
    a RtCW szebb vagy ez?
  • Rage47
    #15
    komolyan, ez a game így lesz sikeres:DD lassan már én is késztetést érzek h fölrakjam:D
  • Dexantreal
    #14
    lol...a segítőtárs amúgy nálam eccer bevetette magát az oszlophoz és leszedte a fritzet...a teherautó eléggé ramaty,ja...a szobánál mindkét kijelentés igaz lehet...hosszúkarú katonával még nem találkoztam,de lehet,h csak azé,me nem néztem meg rendesen....végezetül...gondolom ezek után uninstall géjm,nem?
  • Gabe18
    #13
    Ez aztán érdekes egy produkcio.Vannak benne sokkoló elemek.A legnagyobb vállalkozás a kezdetleges rongybaba effekt lehetett amit ebbe beleraktak,de hát ez mit sem segit rajta.

    A szobákat nem nagyon sikerült berendezni,de lehet már az oroszok elvittek mindent....



    A katonának meg itt mintha kissé túl hosszúak lennének a kezei,de lehet ez a gumiember titkos német katonai kisérlet egy félresikerült darabja.



    Baráti egységek is vannak.Ez pl. tök egyedül áll egy kapualjban,és vagy megindul "segiteni",akkor egy másodperc alatt agyonlövik,vagy csak áll és nézi ahogy megpróbáljuk a tankot felrobbantani.Egyszóval hasznos segitőtárs...



    Helyenként parázs küzdelemnek lehetünk szemlélői! 3 Vs 3...



    De az igazán sokkoló látványelemet a végére hagytam.Ennek megtekintése csak sokat megélt, C-64 nevelkedett "ősjátékosoknak" ajánlott... Teherautó:



  • Dexantreal
    #12
    második világháborús játék.....hmmm..akar lenni..de te ilyet se tudsz csinálni,szal azé......nem kéne ennyire fikázni a géjmet. A készítők sokat dolgoztak akkor is rajta,még,ha ilyen....szar is
  • sweech
    #11
    hát ez ööö......PFUJJ BAZMEG MI EZ? :D
  • Dexantreal
    #10
    sztem mindegyik...még nem vittem végig a géjmet,szal nemtom
  • Fülüke
    #9
    Mi az ? Hitlert kell megölni? Vagy véget kell vetni a II. Világháborúnak? Vagy egyszerűen csak elkell játszani Ryan közlegényt?
  • Gabe18
    #8
    Ez olyan rossz lehet hogy mostmár megnézem...
  • Dexantreal
    #7
  • Dexantreal
    #6
    mondtam is,hogy letölt,telepít,töröl..erre yo a géjm

    Gabe18: igen,megin a bátor,rendíthetetlen háborús hős neki vág egyedül egy egész seregnek féle lerágott csont..de én mivel 2dik világháborús mániás vok,letöltöttem.

    Egyébkén bocs,hogy elírtam a címét a topiknak.. Berlin nagy bé
  • DJ Skyline
    #5
    Difficulty: Hard
    Learning Curve: 0 to 30 Minutes
    Time Spent: 10 Hours or Less

    Gameplay 3
    Graphics 1
    Sound 3
    Value 4
    Tilt 1


    "Disastrous" (katasztrófális) :D

  • Gabe18
    #4
    "A világháború utolsó napjaiba belecsöppenve, feladatunk Berlin elfoglalása, Sztálin seregeinek hátráltatása és Hitler megbuktatása lesz."

    És ezt igy mind egymagunk?

  • Kandurex
    #3
    Nekem az értékelése tetszett:

    "terrible 2.3"

  • Tatyla
    #2
    képek alapján elég gagyi...
  • Dexantreal
    #1
    Na emberek. Hónap elején jött ki a géjm, enyhén szólva elkéstem a téma nyitással,de hátazt az1hónapot megkelllett várnom a regelésemtől,hogy topikot tudjak nyitni.Most lejárt és megnyitottam. leszedtem. Azt kell, hogy mondjam, amolyan BiA feelinget ad picit a játék, a fegyver, a zember, de csak icipicit.Első pályán vok még csak, de ez alapján azt mondom: oké szedjük le, próbáljuk ki,utána uninstall. Mármint nektek ezt ajánlom.Annyira nem köt oda a géphez.

    Multi része gond nélkül játszható tört verzióval is,mert nem kér cd keyt,de eddig csak egyetlen egy szervert láttam..annak meg 960volt a pingje és kettő játékos volt rajta...lol..mondanom sem kell,hogy mennyire laggolt.


    Végezetül pár kép a géjmből. Akinek kedve szottyan rá, nyugodtan töltse le.

    Játék leírás:

    A világháború utolsó napjaiba belecsöppenve, feladatunk Berlin elfoglalása, Sztálin seregeinek hátráltatása és Hitler megbuktatása lesz.


    Sajnos csak ennyit találtam, két mondat nem sok, de azt hiszem mindent elárul.