47
Fragile
  • Klemice
    #47
    nekem nagyon tetszett hogy szinte a végéig nem tudjuk hogy ki is a szellem és miért lett szellem
    jó másfél éve néztem meg a filmet és jó volt
  • degenerator
    #46
    feltűnt már valakinek, hogy holywoodban a gyerekeket valami misztikum övezi? a vak kislányok általában látják a jövőt, az antiszociális kisfiúk szellemekkel haverkodnak, egyéb.
  • Kmarha
    #45
    cáfolom.. lehet hogy nem sok minden történik, de már ugyis unom az olyan filmeket ami arra hajt hogy minden percében legyen valami hüüü az anyját dolog. az ilyen filmeket sokszor elrontják. Főleg a horrort, mert a közepe felé már csak unalmasan ásítok és azt gondolom: "már megint.. "

    Pont igy jó egy film.. sokáig húzzák az ember idegeit, hogy aztán majd nagyot süljön a dolog. Szeretnék még több hasonló filmet láttni.
    Nem azt mondom hogy szuper jó kis horror volt, de tényleg, egész korrekt egy darabb lett ez.
    (egyébbként nekem pont ott nem tetszett a film, ahol a géplányt teljes egészében mutatták. Kár volt. Addig volt jó amig az árnyékát vagy a lábát láttuk. Mondjuk elkerülhetetlen volt az egész alak bemutatása.. az arcát megcsinálhatták volna kevéssbé viccesé. De jó hogy többet nem futkároztatták a mai trend horrorfilmecskék mintájára)

    Szerintem.
  • Harly18
    #44
    Most néztem meg az előbb.......Egyszer meg lehet nézni. A vége tetszett a legjobban és sajnos tényleg unalmas a film az elején elég sokáig :(
  • Axl Rose
    #43
    Nézzétek meg a Silent Hillt.

    Az elég durva...
  • jefferson83
    #42
    Mármint 5.1-es hang :)
  • jefferson83
    #41
    Teljesen egyetértek most néztem meg én is 5.1-es sem javított rajta semmit.
  • nihillus
    #40
    Megmondom őszintén, én csak világosban, fölkapcsolt villany mellett tudtam végignézni a filmet. Ugyanis, ha leoltottam a villanyt, egyből bealudtam. Nemhogy félni, de ébren maradni is nehéz rajta. Az a szelleemlány jól van megcsinálva, csak az a kár, hogy keveet mutatják, ezért a film első kétharmada unalmas.
    Kár érte. Lehetett volna jobb is. Sokkal jobb.
  • moralosan
    #39
    tudod az Ördögűzőt pár évtizeddel ezelőtt mutatták be, akkor -most is szerintem- igenis durva volt. Talán az első nagy, publikus horrorok közé tartozik.
  • The FlashBack
    #38
    én még majomról húztam le.
    Commentekben mindenki ajánlotta mindenkinek, hogy mijen űberfaszamajdösszefosodmagadtőle film.
    Nekem annyira nem jöt be....
    Úgyvagyok vele, ahogy te; egyszer megnéztem, kész
  • cenobite
    #37
    Egészségedre!
  • kulabácsi
    #36
    hát nem vágom, lehet h alap film, de én mindíg szét röhögtem magam rajta:D
  • cenobite
    #35
    Ördögűző? Az első rész, az számomra talán az egyik alap, ha horror-ról van szó. Meg amúgy is. A folytatások gyengék voltak. Ezt az Emily Rose-t még nem láttam, bár annak az eredeti Ördögűzőhöz nem sok köze van. (Talán csak annyi, hogy itt is űzik az ördögöt. :) )

    Na de hogy ne legyek teljesen off. Nemrég láttam ezt a Hideg csontok-at, úgy adták ide, hogy ettől aztán rámjön a para, meg az első 15 perc után szétfosom magam... Hát majdnem. Ahogy Blasta is írta, "hangosanijesztgetős" részek tipikusak, story kissé erőltetett. Annyira azért nem überszar, de nem az a film, amit esetleg többször is megnéznék.
  • Axl Rose
    #34
    Én a moziban kétszer cseréltem pelust :)
    Ezt nővel kell megnézni moziban, vagy sötét szobában tuti hogy egyre közelebb kerül hozzád, mert fél :)
  • Blasta
    #33
    Valami überszar ez a film, nem ajánlom senkinek.
    Van benne kb. KÉT parás rész, a többi dögunalom illetve klisés HIRTELENDURVAHANGEFFEKT részek keveréke.
    Szánalmas film, béna szereplők, izzadtságszagú forg.könyv, mi kell még egy "sohanenézdmeg" értékeléshez?
  • Fülüke
    #32
    10 perc múlva megnézem. :)
  • The FlashBack
    #31
    hm
    ezt még nem láttam::)
  • kulabácsi
    #30
    tényleg nevetséges egy film volt vazze!!:D kb ilyen ördögűző színtű...
  • sweech
    #29
    lol...attól aztán lehet rendesen :D
  • David2
    #28
    attól függ, h ki h bírja az ien típusú filmeket, francitanárom még Freddy Krúgertól is fosott:P
  • Anubys
    #27
    Nem, egy démonos idegbetegség. Nekem a 2 jött be legjobban, az tök jó beteg, amúgy a 4.-től sz*r az is...
  • sweech
    #26
    ezt még nem láttam de milyen film hogy mindenki csak "röhög" rajta?
  • Anubys
    #25
    A "Barlang" alatt a The Descent-et vagy a The CAve-et érted? A T. D. egész jó lett, a másik igen gáz... :)
    Sajnos a filmek kb. 90%-át angol cím alapján ismerem, a magyar címek olyan silányak, hogy nem is nagyon nézem, milyen címmel jön ki.

    JackDaniels: A kemény horror a Guinea Pig-nél kezdődik... ;)
  • David2
    #24
    akkor maj' azt is megtekintem 1*, remélem nem egy agyonmaszkírozott, zombis hulladék
  • Broafka
    #23
    fájt=fight
  • Broafka
    #22
    na végre egy normális ember, egyet értek, ezzel kell kezdeni, na jó, mondjuk azt azért nem, de egy körrel lehetne kezdeni, aztán egy sötétség leple, és onnantól már minden egész jól megy neki
    jah és hogy a barlangról ne is beszéljek, haverommal halálra röhögtük magunkat amikor a "két csaj" verekszik abban a vérmedencében, tiszta iszap fájt :D
  • Dying Soul
    #21
    lol
  • Broafka
    #20
    szerintem baromi gyönge lett, legalábbis a film közepéig még ijesztő volt, aztán meg iszonyat nagy faszság lett, én már már röhögtem azon a gépezett nővéren, pedig azt is próbálták baromi ijesztőre csinálni....... nem jött össze
  • Snecie Smicie
    #19
    hát, attól függ kinek :)
  • kulabácsi
    #18
    pfff hát ez a film!! én már akkor röhögtem amikor megtuttam h a "főgonoszt" automata lánynak hívják:D:D:D szal ennyit erről a folmről, de azért különben nem volt rossz, meg igényes, de sztem az átok c film mindent visz!! jah a hellraiser sem rossz különben!!
  • JackDaniels #17
    A kemény horror a Hellraiser-nél kezdődik.:))
  • Tatyla
    #16
    anyiba volt jó hogy a szereplökön kivül a stáb az spanyol és ez pozitivan hatott a hollywood-i hasonlók mellett...
  • The FlashBack
    #15
    Elég gyenge film, de egyszer meg lehet nézni...
  • David2
    #14
    ezt azér barátnőzös filmnek enyhe nagy képűség nevezni, de lehet, h bennem van a hiba

    s végülis azt sem lehet ellenőrizni, h ki hogyan él megy filmet nézés közben, mert másnap mindenki csak nevet rajta
  • fifi
    #13
    az már hamarabb kibontakozott a Bad taste című filmben...
  • CsőKujts
    #12
    Amúgy szerintem az összes hörrör B film. Pár kivétellel. Mondjuk az Alien sorozat, habár az nem tudom mennyire horror.
  • CsőKujts
    #11
    Azon én is betegre röhögtem magam :) Hiába a Gyűrűk ura rendezőjének már ott kibontakozott a tehetsége...
  • Lacc
    #10
    Most jól elmondtátok neki, mekkora faszagyerekek vagytok, hogy ennyire bírjátok az igazi horrort, gratula
  • xy21
    #9
    Ez a Braindead az nem a Hullajó magyarul???
    Amúgy ez a Hidegcsontok egy ritka SZ@r film volt!!
    Már kezd kissé unalmas lenni ez a kislány aranyos de közben gyilkol -os hülyeség.Kitalálhatnának már valami mást.
    Azér a kiscsaj jólmegszívta a filmben hogy az ápolónő mindig eltörte a csontjait
  • Anubys
    #8
    Egyébként én a Braindead-et 15évesen láttam, amikor kijött, és végigröhötem. Haverral néztük moziban, ő addig bírta gyomorral, amikor a zombimamika felböfögi a kutya gerincoszlopát... Nem kellett volna zabálnia közben... :D