23
  • Epikurosz
    #23
    Nem jó a linked.
  • Quantizs
    #22
    Pl ::: )
    Erről se feledkezzünk meg :: D
    ::::::
  • Rize Allard
    #21
    Katonai vonalon szerintem már rég léteznek légy méretű repülő szerkezetek... mint ahogy már lassan 25 éve van LCD monitor is...:)
  • voodoothursday
    #20
    :D azok külön voltak crash video
    A szemüveges prof nem viccel :D

    összes video
  • craesh
    #19
    lófax....

    odavan irva hogy "BELTÉRI". Az kinek jo. Kinyitják az ablakot, bejön a szél aztán máris a falhoz keni.

    ...
  • Charbi
    #18
    a vidik nem rosszak, sőta szobában elég jól manőverezik (már vártam, hogy menjen neki vminek a videó közben de csalódtam), de szabad levegőn azért jobb motort kéne ráhúzni. egy kis fejlesztés és máris jobban pörög a motor!!!
  • voodoothursday
    #17
    Ittvan pár video az oldalról.
    Video , szabadban szélben
    Szobában
  • dez
    #16
    "A Holodeck"

    LOL! :D
  • bermuda3
    #15
    pöpec kis cucc. holnap csinálok egyet én is :) persze okosok meg jó dolog ez is. de mi lenne ha vmi jobbat fejlesztenének? egyre kisebb sztgépek. egyre kisebb mobilok repülők... minek szenvednek ilyenekkel inkább transzportáljunk már vagy mittomén. fikázzatok nyugodtan ha nincs igazam de ez csak 1! vélemény...
  • burninhell
    #14
    ez kémrepülőnek készül nem mentéshez :)
  • Epikurosz
    #13
    "A rovarok világában a levegő kezd a folyadékokhoz hasonloan viselkedni."

    Semmi gond, a folyadékban lehet úszni.
  • Anteris
    #12
    ez az "akár egy rovar méretére is lecsökkenthetők" duma a befektetőknek szól nem nekünk.
  • Tinman #11
    Akkor talán nem a cikket kellene szidnod... nyugi ez nem egy ÖT cikk, hanem 5x színvonalasabb ;-)

  • rohadt alma
    #10
    Mit látunk a képen?Egy konvencionális felépítésü repülőgépet.



    Mit állít a cikk?36 centiméteres szárnyfesztávval rendelkezik.

    Mit állít még?méretei azonban akár egy rovar méretére is lecsökkenthetők
    Biztos sokan hallották már azt a történetet,hogy egyszer megvizsgálták egy rovar (talán a dongó?) repülőképességét és arra jutottak,hogy nem szabadna képesnek lennie repülni.Aerodinamikailag alkalmatlan a repülésre.Nem tudom igaz-e a történet de rámutat valamire.Az aerodinamika nem alkalmazható megbízhatóan minden mérettartományban.A rovarok világában a levegő kezd a folyadékokhoz hasonloan viselkedni.
  • hetti
    #9
    2 kamera van az alsó lefelé a felsö elöre "néz"
    nem néztél a képre??
    :D
  • Basic
    #7
    Szerintem ha ezt sikerül még továbbfejleszteniük, akkor egy nagyon király cucc lesz. Sok mindenre fel lehet használni.
  • Szefmester
    #6
    khm... ha jól értelmezem akkor ez egy baromság... ez a gép gyakorlatilag vak vagy erősen bukdácsolva repked mivel egy qrva kukkot sem lát előre... perszel le és fel lát, ez mind szép és jó.. De előre nem lenne fontosabb?
  • Teppik Amon
    #5
    de mit csinál ha huzat van a nyitott ablakon keresztül ahol beküldik? Huzat kiviszi a másikon :)
  • loga
    #4
    Na ja...
  • akyyy
    #3
    mijaza holodeck, talán a voyagerből szedték?:DDD
  • mikloss
    #2
    Nagggyon sirály kis gép!!! :D
  • Cheesy
    #1
    Minority Report pókok... :P