15
  • Briony
    #15
    Bár nekem mind1, h lesz - e, lényeg, h minden évben jöjjön ki filmje!!
  • Briony
    #14
    Azért reménykedem:)
  • winnie
    #13
    ekkora bukás után nem lesz harmadik rész.
  • Briony
    #12
    Szerintem Sharon Stone nagyon jól játszik, mint mindig, különösen az arcjátéka fogott meg, és közel 50 évesen dögösebb, mint fiatalabb korában.Imádom az összes filmjét!Állítólag lesz 3. rész, amit ő is akar rendezni, már alig várom!!!
  • winnie
    #11
    más szerint meg nagyon rossz. nem tudom mi ezel a gond.
  • SötétBarom
    #10
    Sztem a Gömb az kurva yo.. Nemtom mi a para vele..
  • immovable
    #9
    50 éves ide vagy oda én azért meg...!!!
  • Atomreaktor
    #8
    hát sztem a gömb jó kis film volt.
  • winnie
    #7
    amerikában is 114 perces verzió van az imdb szerint - ráadásul itthon nem szoktak vágott verziót adni általában.

    cenzúra meg pláne nincs, hiszen odakint a filmkészítő maga cenzúrázza a filmet, hogy beleférjen a kérdéses korhatárba az mpaa ajánlásai szerint.
  • haxoror
    #6
    "Mindenesetre a hivatalos játékidő (142 perc) helyett hazánkban mindössze egy alig 115 perces verzió fut. Vagyis közel fél óra a cenzorok áldozata lett."

    Na akkor ezt se moziban fogom megnézni :(
  • zaki
    #5
    szerintem meg te vagy szánalmas, inkább maradtál volna csendben... :c
  • Mo.Organ
    #4
    Szeretem az ilyen magas színtű hozzászolásokat. De gondolom, helyből vágod a plasztikai sebésze nevét is. Meg a pályáját is megmondod mikor ért véget?!
  • rigidus
    #3
    Ujabban ez a divat, hogy a nok fel csocse kint lafog? Van ember aki megeszi azt a szart, hogy ez vonzo? Nagy bullshit az egesz.
  • winnie
    #2
    lol, s stone fóbia. szánalmas. a kollega minden alkalmat megragad, hogy fiktív plasztikai műtéteket emlegetve irigykedjen.

    én nem firtatom, hogy ki feküdt kés alá és ki nem (ő azt mondja, hogy nem - és gondolom jobban tudja, mint egy magyar fiatal)- de az "írnak ss-ról én azonnal irigykedem" hozzáállás tiszta óvoda:)
  • Nethyrrea
    #1
    "
    A moziról sajnos nincs igazán mit írni, azt viszont el kell ismerni, hogy Sharon Stone még majdnem 50 évesen is döglesztően néz ki. "

    hátööö.....ha ennyiszer feküdtem volna a kés alá hogy valamennyire helyretatarozzanak, talán nekem is menne ötven fölött, bár szerintem erősen látszik rajta hogy csak a vakolat tartja szinten.....szerintem szánalmas. lejárt már az ő ideje.