566
Használtautó
  • Krszti1160
    #566
    Sziasztok. Ki mit tud a Fiat Ulysse 2.0 jtd 2001-es kiadásról? Olvastam több fórumot, hogy megvannak elégedve vele, kényelmes és hasonlók. 2-3 Kommentelő írta, hogy a kuplungja elszállt, de lehet hogy a sok km-nek tudható be náluk. (Érdekelne a lehetséges széria hibái és egyéb érdekességek :) ) Köszönöm a választ.
  • Gudsarlott
    #565
    Jé, ezt már egyszer írtam... A használtautó.com viszont jelentem, halott. A jófogás pedig elóretört, mert megvette az expresszt. Törnek előre a külföldiek!
  • Gudsarlott
    #564
    Van egy újabb használtautó hirdető, a google első találatai között a Komplexauto.hu.
  • Mondeo19
    #563
    Eladó Ford Mondeo 2002
  • Gudsarlott
    #562
    Most néztem, hogy feljött egy új oldal is a gugli találati listájára, amely eddig nem folt még fent, ez a komplexauto.hu. Elég összetett, és sok funkció is van rajta, ami máshol nem látható. Nektek mi a véleményetek? Azt látom, hogy nincs olyan sok hirdetés, de hát nem túl régi.
  • 12vereb
    #561
    Szerintem nézzetek körül a komplexauto.hu oldalon is, király a keresőfelület. Használt autók és új autók is kereshetők, esetleg hitelre.
  • Mascus
    #560
    Sziasztok,

    Amennyiben használt haszongépjárművet, vagy teherautót kerestek, mindenképp látogassatok el hozzánk.
    További kellemes napot!

    Mascus.hu
  • krisztajo
    #559
    Köszönöm a tippeket, így fogok eljárni.
  • icetihi
    #558
    Rendszámból ítélve magyarországi, ez jó pont. Csere érdekli, ha bármire, akkor az rossz pont. 129000km, kb. hihető, kérdés, hogy megvolt-e a 120000-es nagyszervíz. Nekem a kerekek/futómű tájékán gyanús, főleg, h. azt írja, sportfutóműves. Vagy nem megfelelő a komplett kerékátmérő, vagy nincs sportfutómű. Biztos ami biztos, hozzáértőt vigyél magaddal, de árban nem rossz.
  • krisztajo
    #557
    Sziasztok! Találtam egy kocsit, de nem tudom az árakat.
    Ford Fiesta 1.6 Ghia 2003-as évjárat 129.000 km-el 700.000.- Ft-ért jó áron van, megérné?
  • reménytelen
    #556
    Nagyon megkímélt állapotban, garázsban tartott, szakszervizben szervizelt Mazda3 1,6i TE eladó újszerű belsővel, többnyire autópályán (Veszprém és Budapest között) futott km-ekkel. A Mazdákra jellemző eleganciát és sportosságot ötvözi a jól ismert Zoom-Zoom érzés, melyet tovább fokoznak a kiváló állapotú téli, illetve a vadonatúj Michelin energy saver nyári abroncsok.

  • Effe88
    #555
    csajozós verda
  • hihy
    #554
    Nem ment át: keveset fogyaszt
  • hihy
    #553



    csak 100 ezer frigo
  • hihy
    #552
    De azért egy ilyen qurva drága lehet.:D
    És nem is fogyaszt keveset, mert rohadt sokat kell hozzá zabálnom, hogy megmozdítsam.
  • hihy
    #551
    Köszi a válaszokat.

    Én spec corsa-ban is gondolkodom.
  • fifi
    #550
    matiz 0.8

    az 1.5 - 1.6 D golf is jó volna, de pöcsölni kell a melegítéssel...
  • icetihi
    #549
    smart
  • SpeedXHUN
    #548
    Prius?:D

    ezres suzuki swift?

    1.6 szívó dizel 2 es golf?
  • naddki asheggem
    #547
  • hihy
    #546
    Szasztok

    Szerintetek egy VÁROSBAN melyik az az autó, melyik a legkevesebbet eszi?

    Pl Tico, Corsa, Polo stb?
  • DIESEL DOG #545
    És az a csodálatos, szép, magyar helyesírás... felbecsülhetetlen... :D
  • pszihopata
    #544
    szpritersz:)
  • zolika217336
    #543
    Üdv!! Használt autó vásárlás előtt állok ; és arra lennék kíváncsi hogy mi ennek a folyamata mire a kocsi az enyém lesz. (minden papírja megvan érvényesen , csak ha jól tudom ideglenesen van a kivonatva = 6000.-)
    Mi az ügyintézések sorrendje.....
    Az eladónak mit kell intéznie ( eredetvizsgálat? )...
    {96' Daewoo Racer 1.5}
  • Tekercselő
    #542
    Tekercselő javít minden gépjármű típushoz generátor állórész és forgórész tekercset!
    Régi, pótolhatatlan, veterán dinamók tekercselése megoltható.

    Részletek, térkép:

    http://indukcio.uw.hu
  • Pacal17
    #541
    Üdv!

    Nem tud valaki egy olyan oldalt mondani, ahol olcsón lehet bontott autó alkatrészeket szerezni? '90-nes Audi 200 V8 hoz kellene hátsó lámpa és csomagtartó.
  • pszihopata
    #540
    pofás ez a színösszeállítás -5 kilóért nem is rossz:
  • pszihopata
    #539
    ilyen egy átlag magyar használt mercedes 2002-es 780-ról 180-ra pörgetett órával

    miért is szar a gépparkunk?:D!!!

  • Higany
    #538
    Hi! Szerintetek ez megér ennyit? És milyen hibákra kell figyelni egy ennyi éves autónál? Köszönöm! Üdv!
  • pszihopata
    #537
    kispolszki meghámozva
  • öregember
    #536
    eladó
  • bobo22
    #535
    Jahhh, legalább nem árulnak zsákba macskát...
  • mokkamester
    #534
    Köszi bobo! Megnéztem az oldalt, egész jó az ajánlatuk, jó hogy elengedik a szerződési díjat és a hitelbírálati díjat és van még pár dolog ami úgy tűnik könnyebben megy náluk, mint átlagosan a bankoknál.
  • matyi0323
    #533
    Nem, személyautó! Esetleg ha tudtok valamit megköszönném..:D
  • bobo22
    #532
    Én ismerem, mert nagybátyám a BBankban dolgozik, de minden infót megtalálsz itt. Ha ezeken kívül is lenne vmi kérdésed, akkor írj és majd utánnakérdezek.
  • mokkamester
    #531
    Én is most készülök autót venni, de egy biztos, hogy hitelből fogom. A Budapest Bank használtautó hitelének utánanézett valaki?
  • Kicsizoli
    #530
    Gyanúsan olcsó....nem kisteherautó????
  • öregember
    #529
    a román villám
  • matyi0323
    #528
    Hali Szerintetek ez megér annyit? köszi
  • PeeVee
    #527
    helló!
    Nem tudja valaki, hogy egy '90es mitsubishi lancerre milyen kerékanyák kellenek, ha alufelnit szeretnék feltenni? eddig valami 12x1.5ös méretet gyanítok, de asse tom mi számít itt:S
    Kösz a segítséget!