14
CD/DVD printer
  • Zsac
    #14
    rere

    nagy mennyiségű cd nyomtatására meik printer jó? mert ha írok a gyártónak, akkor gondolom tuti azt fogja mondani, hogy hát az ő cucca, mi más...

    hol a határ? mer gondolom egy 30 rongyos epson szét fog esni a kezeim közt... de nem lennének millióim a dologra. nagyon nem...

    csocso: van lézer cd nyomtató? én ugy tuttam, hogy a lézer, a technologiaja, meg a magas hőmérséklet miatt alkalmatlan erre a célra, szét megy a cd felülete.... ezek szerint azóta nagyot fejlődőtt a dolog...

    pls mailben válaszoljatok, mer haldoklik a rendszerem, és az a tapasztalat, hgoy ienkor az hal be utoljára... [email protected]

    nah yó8 all, és thanx
  • izb
    #13
    :)
    hát ha látnád a pixmával készült végeredményt,akkor nem csak feketén szeretnél nyomtatnál:)
  • CSOCSO
    #12
    nahjo..csak nekem van nyomtatom... es nekem szines kep sem kell.. nekem semmi masra nem kell csak arra hogy cimkezzek..
    feketen...
  • izb
    #11
    pixma 4000-es 33000-ft
    hozzá a 3 szín és 2 fekete utángyártott 2500ft.(tökéletes minőség)
    kb 150 lemezt kinyomtatok vele szinesben,képpel.
    casio-pixma 0-2
    K.O
  • CSOCSO
    #10
    mit mondhatnek?... elmentheted a cuccokat amiket kiirsz.. tehat bekapcsolaskor akar par gombbal maris nyomtathatsz egy elmentett anyagot...
    ha ujat kezdesz akkor

    ki lehet valasztani hogy alulra felulra vagy alulfelulre nyomtatsz...
    mondjuk azt hogy alul felul nyomtatunk
    ezek utan az also cimke formatjat lehet kivalasztani...
    egy nagy iromany.. esetleg ket kissebb vagy egymas alatti felsorolas.. akar ket oszlopban is.. eleg sok lehetoseg van.. van vagy 20...
    pl felso sor nagyob alatta ket sor kisebb meg ilyenek...
    be lehet allitani sans sherif, roman... roman itc meg egy let sans feliratot... de ha geppel osszekotod akkor olyan betut nyomatsz a cd re amit akarsz...
    elvileg logot is tudnal csinalni. de nem probaltam meg ki..
    van preview gomb.. igy megmutatja a kis lcd kijelzon hogy mikent fog kinezin a cuccos...

    jo cucc.. nemtom mennyibe van egy olyan pixma.. nemtom mennyibe van a patronja... ezzel 50 egy full savot lehet nyomtatni.. vagy 20-25 cd-t lehet vele alkotni ha alulra es felulre irsz.. a "patron" amcsiban meg olyan 8-10 dodo... van piros, kek , zold es fekete
  • izb
    #9
    adjust circle size méretét álítsd be normálisan.
    Ha kell emailben küldök egy beállítást.
  • kirol
    #8
    Be kell állítani a pontos méretet, és nem marad ki semmi!
  • RelakSfromhome
    #7
    IP3200 :) Bár eddig csak felcímkézett lemezre nyomtattam, nagyon kira :)
  • Dave9214
    #6
    Nekemis ip4200 karaj:D
    Csak arra enm jöttem rá hogy lehet full ba nyomtatni mert amit kinyom mindig a közeéptől egy 1 cm kimarad
  • kirol
    #5
    Nekem Pixma IP3000 -em van, szépen nyomtatja a lemezt, már még fotóminőségű lmezt nem vettem, az biztos még szebb.
  • Fülüke
    #4
    Ez a mehanika és az automata keveréke.Kéne ilyen.Miket tud?
  • Kou
    #3
    Nekem a nyomtatóm ilyen Canon Ip4200, nagyon fasza cucc, imádom :)
  • CSOCSO
    #2
    itt a cuccrol egy fenykep...


    amugy ez se a legolcsobb cucc... olyan 20 ezer ft lehet euban..

    de mennyibe van egy cd lezernyomtato??? fel millaba?:)

    1 kazival kb 50 db ilyen 1 nagysoros cim nyomtathato... ezt persze felezni kell ha alulra felulra irsz valamit
  • CSOCSO
    #1
    Ilyenje van valakinek? Vagy ezzel meg senki nem torodik? Jo a keziras?:D

    En karira kaptam egy CASIO CW-75 ot...
    nem szines..nem is lezer.. hanem ilyen szalagrol nyomja a cd re a betuket.. nem is tud igazan sokmindent.. leginkabb csak szoveget.
    Fogalmam sincs meddig fog rajtamaradni a tinta.. lekopik-e vagy valami...
    Mikor legeloszor hasznaltam elkeseredtem mert logoval vagy markanevvel rendelkezo alapanyagokra nem lehet ugy szoveget nyomtatni hogy az tokeletes legyen...
    Vettem feher nyomtathato verbatimot.. 50dbot.. nem szaroztam... bar ne tettem volna... EGYALTALAN semmi nem latszott rajta:(
    hurraaaa
    Most vettem shiny liver vrbatim alapanyagot.. es TADAAAAAm gyonyoruen mukodik!!! mostmar orulok a cuccosnak mert allatul nez ki.

    Nem kell varni hogy megszaradjon... fel perc alatt elkeszitheto a cucc.. nem kell hozza pc se!!! hiszen olyan mintha egy PDA aljaba lehetne becsusztatni a cd-t es a kijelzonc sak az instrukciokat kell kovetni es tadaaam.. kesz a feliratozott cd/dvd...

    szal aki unja a kezirasos balesetet.. de nem akar tulsagosan draga lezer nyomtatokra kolteni... es aki tudja hogy milyen hatranyai vannak egy olyan lezernyomtatonak.. annak batran ajanlom eme cuccost.. mert shiny silver feluletu diszkkel gyonyoruen muxik!!!