35
gépelés oktató szoftver
  • BTimike
    #35
    Nekem is ez a véleményem. Én is 3-4 hónapja tanulgatok a www.nettype.net oldalon és már minden betű helyét elég pontosan megtalálom. Szóval már megy a vakon gépelés, de azért még nem vagyok olyan túl gyors.No de majd csak belejövök. Szerintem megéri a nettype-on gyakorolni. Én csak dícsérni tudom, mert nekem nagyon bejön.
  • luigimario
    #34
    A Klavaro-val nyomom, tök menő:)
  • laliking
    #33
    csak szerintem agyzsibbasztó kb 2 óra után egy ilyen szoftver? :S
  • F1re
    #32
    Nem igazan :))
  • HD JOHNNIE
    #31
    neked nem volt ilyen gondod? :)
  • Dévids
    #30
    hello
    Nekem megvan a Microsoft Office 2003 ( nem eredeti ) és egyszerűen nem engedi a magyar nyelvet.mármint ott van de halványan és ha rámegyek nem álítja át.
    Mi lehet a baj?
  • F1re
    #29
    lál
  • HD JOHNNIE
    #28
    elkezdtem én is tanulni ez alaoján, tényleg jó kis progi, csak begörcsöl a jobb kézfejem tőle...
  • F1re
    #27
    ES igen meg van :D
    na mi ezzel a progival toltuk a sulinkba Link
    tolcsetek le ingyenes 10 ujas oktato :D en ezzel csianltam 230/percet :D
    ugy kell hgoy az elejen amikro ker valami jelet akko KIS n betut irjatok oda en azzal csianltam :) lehet irni rekordokat :D
  • F1re
    #26
    amugy nalunk ien 100 fulott ha jol emlekszem mar 5osnek szamitott :D
  • laliking
    #25
    ksz, sikerült :)
  • units
    #24
    a patch.exe csak fusson le. nem érdekes a crc hiba.
    utána mehet a patch_editor.exe
    és egy serial az nfo-ból.
  • magus
    #23
    kezdj el jatszani, nagyon rovid ido alatt kel nagyon sokat leirni^^
  • Mr_no_NaMe
    #22
    Na akkor még gyakorlok kicsit :-)
  • F1re
    #21
    hali ha jol nezem az aszt jelenti hgoy 157 karakter percenkent az jo amugy de eszt figy en a sulinkba 2. léettem 230 karakter / percel :) 3. ra :D elsore ien 180 korul volt
  • laliking
    #20
    kösz! ez jó. csak az a baj hogy nem megy a crack
  • units
    #19
    http://rapidshare.de/files/12758428/TypingMaster.rar
  • Nuki
    #18
    mindent lehet csak gyakorolni kell, nekem szerencsém volt mert belémtukmálták általánosban, szenvedtem ugyan de megérte :D
    asdf(köz)jklé(köz) :)))
  • tigeroo
    #17
    tudom...3éve netezek, má rá se nézek a billentyűzetre kívülről tudom a gombokat

    [anyámnak anno csomót gépeltem, szakdolik, etc.]
  • Launcher
    #16
    ezt nem is igazán tanulni kell, csak naponta leírni egy pár oldalas szöveget, és egy-két hónap múlva simán belejön az ember ;)
  • avcom
    #15
    ma már biztos vannak jobb programok, de anno nekünk a suliban egy bill és egy billat nevű dos-os program futott ilyen célokra
  • Mr_no_NaMe
    #14
    Szerintetek ez mennyire jó? (nem néztem végig a klavra)
  • Frosty01
    #13
    azoknak mást kell tanulni ^^
  • akyyy
    #12
    vagyis akik titkárnői karrierre páláyznak =)
  • ngcsnet
    #11
    ott a pont! gyakorlás teszi a mestert;)
  • Calver
    #10
    meg aki közgazdasági suliba jár
  • akyyy
    #9
    amugy gépelést csak titkárnők tanulnak:D
  • akyyy
    #8
  • SeLFisCH
    #7
    Szerintem egy jó kis kontaklencse kell neki
  • Frosty01
    #6
    Typing Master az kell neked
  • laliking
    #5
    kösz! Vmi ilyesmit kerestem :)
  • Fülüke
    #4
    mért?
  • tigeroo
    #3
    gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni gyakorolni:))
  • Tomicsek
    #2
    Klavaro? vagy ez,
  • laliking
    #1
    szasztok! Keresek olyan programot ami tbb leckén keresztül megtanítja nekem a 10 újjas gépelést". Lehetőleg magyar legyen. Találtam már angolt, de mivel ott máshogy helyzkedneke el a gombok így nem vált be. Szal aki ismer ilyen programot az linkelje be nekem légyszíves :)
    Előre is kszi.