19
motorola ms600
  • gergő992
    #19
    na senkinem ir:'(?
  • gergő992
    #18
    jo van na ne harapjátok le a fejemet!azt csak montam!én is töltöm minden este az enyémet (motorola l7)mert zenét gamét és egyebeket csinálok rajta
  • gergő992
    #17
    jo van na ne harapjátok le a fejemet!azt csak montam!én is töltöm minden este az enyémet (motorola l7)mert zenét gamét és egyebeket csinálok rajta
  • vizoo
    #16
    húúúúdejóóóóóóóóóóóó...
    Nem tudom te hogy vagy vele, de én azért veszek telefont, hogy telefonáljak vele, és nem azért, hogy hozzá sem nyúlok, és akkor 1 hétig nem kell töltenem...
    inkább töltögetem minden este, de akkor mondjuk végigbezsélem a fél napot vele...
  • Atkamon
    #15
    Akkor is szar... Az kevés idő
  • gergő992
    #14
    igen de egy öngyujto nem tud telefonálni camerázni és még sorolhatnám mit nem tud
  • FLeK0
    #13
    7.5 napig egy ongyujto is lehet a zsebemben.
  • gergő992
    #12
    de ha nem használod sokat 7,5 napig birja
  • Vegas
    #11
    nájszosak az uj motorolak!!
  • UnknownAsshole
    #10
    negem tedzik !4
  • vizoo
    #9
    2 órányi bezsélgetési idő elég szar adat...
  • gergő992
    #8
    egyenlöre csak enyi infoval tudok szolgálni
  • gergő992
    #7
    A Motorola hatalmas sikermodellje a V3, vagy ahogy magyarul mindenki hívja, a penge. A gyártó felismerte a készülékben rejlő lehetőségeket, és első körben a V3 többféle verziójával sokkolta a nagyérdeműt, majd bevetette a formatervezőket, és candybar alakba oltotta a készüléket. Már vártuk, hogy mikor rukkol elő az elcsúsztatható (slide) verzióval, ez most megtörtént. Az előzetes hírek szerint MS600 néven futó készülék MP3 lejátszásra lesz képes, vastagsága pedig egészen 14,5 miliméterre fog rúgni.
  • gergő992
    #6
    világ legvékonyabb slidere egyre csak közeleg, egy Motorola személyében. A lapos billentyűzetű Razr Z MS600 mindössze ~1.5cm vastag. Beépített 1.3Megapixeles kamera, 2.2"-os QVGA TFT kijelző, belső 128MB memória, MP3 lejátszó és 110grammos súly elég extra lehet egy kisméretű telefon esetében, mely exkluzív design-t kapott.
  • gergő992
    #5
    A Motorola RAZR Z MS600 szétcsúsztatható mobiltelefon sajnos egyelőre csak Koreában kapható, és CDMA hálózatokat támogat.

    Méretek: 104 x 51 x 14.8 mm
    Tömeg: 110g
    Kijelző: 2.2" QVGA TFT LCD (240 x 320 pixel)
    Kamera: 1.3 megapixeles CMOS
    MP3 lejátszó
    128 szólamú csengőhangok
    128MB belső memória
    160 óra készenléti és 2 óra beszélgetési idő
  • gergő992
    #4
  • gergő992
    #3
  • gergő992
    #2
  • gergő992
    #1
    császtok!véleményt kérek eröl a telárol!még csak dél koreában laphato!