40
X-Plane v8.21
  • Miklós24
    #40
    http://data.hu/get/6911571/ANFS301Setup.exe

    Innen tudod letölteni az fs live traffic programot.Demo
  • ksgy
    #39
    Mikor elindítottam az x-plane.hu-t, csak hír, illetve blog oldalnak szántam. Nem igazán akartam foglalkozni a közösségi részével a dolognak, amolyan egyoldalú, öncélú volt...

    Szép lassan azonban egyre több és több felhasználó regisztrált, növekedett a látogatók száma, úgy tűnt van érdeklődés az X-Plane iránt itthon is. Igaz, messzi nem akkora, mint a Flight Simulator kapcsán, de akad pár lelkes ember, köztük fejlesztők is.

    Eddig nem nagyon volt X-Plane fórum sehol. Voltak/vannak adott témában al-fórumok (IVAO, Repülőszimulátorok általánosságban, stb.), de sehol nem tudott kialakulni egy egységes közösség, mert mindenki máshol volt jelen - vagy épp sehol.

    Ezt a szétszóródási jelenséget céloztam meg, mikor feltettem a fórumot - talán így kicsit összébb kerülnek majd a magyar X-Plane-el repülők :)

    http://x-plane.hu/forum/
  • Robi546
    #38
    Flight Simulator X FOREVER!!!!! :))
    Szerintem az MS FSX a legjobb rep-szim eddig. :)
  • colbeny
    #37
    valamit elnézhettél, mert van 3D cockpit...
  • kokos
    #36
    Jaj de nagyon gagyi ez a szim!Pedig már az X-9-et is probáltam de katasztrofális!


    A gagyiság már ott elkezdődik,hogy nincs 3d cockpit...pfff.

    Áh még annyit se ér,hogy írjak róla!
  • ksgy
    #35
    Sziasztok!

    Elindult a magyar X-Plane portal. Hirekkel, erdekessegekkel, cikkekkel az X-Plane vilagabol.

  • sebokmark
    #34
    hello hol lehet ingyen leszedni a 9. teljes verziólyát???
    lécci linket privátba, mert ritkán szoktam ide felnézni
  • HiddenTruth
    #33
    Sziasztok!

    Pár éve játszottam egy repülőszimulátorral, nagyon jó fizikája volt, de sajna a progit most sehol sem találom.
    Ha jól emlékszem Fly! volt a neve és egy japán fickó fejlesztette, lehetett benne Cessnát, sárkányrepülőt, siklóernyőt, vitorlázógépet vezetni és katapultálni is.
    Remélem valaki rábukkan. :D
  • ekre
    #32
    szedd le a clear skies plugint.
    az engine, ha úgy véli, hogy alacsony az fps érétke, elkezd "ködösíteni".
    ezen pluginnel állíthatod, vagy kikapcsolhatod.
  • ekre
    #31
    látom, nem igazán aktív a topic.
    nemrég nyergeltem át az MS FS szériáról az X-Plane-re, szerencsére nem csalódtam :) Bár azért az MS FSX is fent maradt a gépemen, lévén rengeteg addon-t vettem meg és telepítettem. VFR repüléshez van, hogy még FSX-et használok.
    A kérdésem a következő lenne:

    - Milyen olyan gépeket ajánlotok, ami a kötelező kategóriát képviseli, illetve milyen olyan addonok, scenery-k vannak, amik szintén a kötelező kategóriát képviselik? Gépek esetében szeretem, ha van 3D virtual cockpit.

    Illetve, a kérdés mellé én is ajánlanék valamit, a G2XPL nevű kis plugint. Hasonló, mint FS-en a TileProxy, bár annál jóval jobban működik (gyorsabb, TP néha igen érdekes képeket tolt alám, G2XPL eddig hibátlan).

    csináltam is neki egy képgalériát, lessétek meg:

    X-Plane 9 + G2Xpl képgaléria
  • carlosfly
    #30
    haliho
    Valaki megtudna mondani hogyan lehet az x-planeba 2 monitort ugy beloni hogy az egyiken csak a muszerek vannak?
    Ja es igen honnan lehetne szerezni hozza csak virtual panelt?
  • Rodman6
    #29
    HOgy minden részénél felidegesít ez az X-Plane! Most a 9-es változatban a jóistent is átállítom a weatherben mégis mindig k*baszott köd van azon a rohadt balatonon. Mit csináljak már?
  • MaSzKa
    #28
    nekem magvan

    és van hozzá az 5dvd-is Scenery Addons
  • Neton
    #27
    Valaki kipróbálta már az új 9-es verziót?
  • DJviolin
    #26
    Szia!

    FSX-el csak a demójával volt szerencsém a nagy gépigény miatt. Hangulatos graf, átlagos repszim. X-Plane-nél élethű repmodell, a graf pedig a Global Scenery-vel is csak átlagos. Anélkül pedig depressziós leszel. Nemtom, de egyáltalán nem tölt el jó érzéssel az X-Plane világában repülni.
    FSX-ben pálmafák, gyönyörű tenger, állatók, a reptereken, pezsgő élet, az utakon autók, csak persze mindezért erőmű kell...^^ Szerintem az FSX gyönyörű graf, átlagos repszim, támogatottság, kontra X-Plane átlagos graf, élethű repmodell, semmi támogatás versenyben én az FSX-et választanám. Microsoft, Microsoft, de ez kivételesen jó stuff. :) Sokan szidják az FSX-et, de ők is amikor nem szájalnak, az FSX-el játszanak a 2004 helyett. :)

    Mondjuk pont olyan személy agitál az FSX mellett, aki azért nem játszik vele, mert játszhatatlanul szaggat a gépén. :(
  • franko2
    #25
    Sziasztok, én eddig az MS FS2004-et használtam, de hallottam az X-Plane-ről, és érdekelne aki próbálta mindkettőt, esetleg az FSX-et mi a véleménye, meiknek jobb a grafikája, meik valósághűb, lehet-e az X-Plane-el is olyan hálózatokhoz csatlakozni mint pl. IVAO, ha offline játszunk meikbe jobb az ATC, vagy az AI forgalom, meik a gépigényesebb, szóval összeségébe meik a jobb.
  • DJviolin
    #24
    Nekem csak a 2-es dvd kellene Európáról. :(
  • ZolEE F1
    #23
    hi!

    pls help :)) a global scenery addon-t honnan lehetne letölteni?
    a választ lécci irjátok meg Pü-ben

    thx!
  • ksgy
    #22
    csináltam egy MALÉV HA-LOB festést Benedinkt 737-eséhez
    kép róla itt

    akit érdekel, este elérhetővé teszem a festést
  • ksgy
    #21
    attól függ mit értesz színvonal alatt :) ha a grafikát, akkor tényleg az FS2004 a nyerő...ha a rendszereket és repülési modellt, akkor az x-plane :)
  • Ch_Slater
    #20
    ~60GB a teljes telepítés. az egész Föld nagyfelbontású textúrája
  • tigeroo
    #19
    sztem csak 6 giga nagyfelbontású textúrák/modellek
  • bgabor
    #18
    Már a 8.0-át töltöttem le, a legújabb verziót még nem próbáltam.
  • bgabor
    #17
    Ööö, miben is különbözik az új X-plane verzió (8.X) a sima 8.0-tól? Mert az 1 DVD volt. Nagy lelkesen letöltöttem (anno hónapokat repüktem az X-plane 6.0 ban az SR-71essel és az F-111-el), de csalódottan láttam, hogy ez a verzió elég színvonaltalan,sajnos. Hamar le is töröltem, pedig nagy repülés rajongó vagyok, de sajnos ennél a Flight Simulator 2004 nagyságrendekkel színvonalasabb volt, pedig azt se nyúztam sokáig.
  • neuro
    #16
    én is inkább steel beasts-re gyúrok éppen, és az ráadásul kétszer ennyibe kerül (125USD)
  • DJ Skyline
    #15
    én nálam kimarad,nincsen elég jó gépem hozzá,meg "beszerezni" sem lenne egyszerű az én 512-es netemmel!:D
    amúgy ezt már tényleg egyszerűbb lenne megvenni,mint letölteni!
  • Seaweed
    #14
    50€ (bar csak 1 helyen..es ottsincs most raktaron perpill, de 60€-ert lattam meg ahol van ;)
  • neuro
    #13
    Ez is egy olyan játék, amit kényelmesebb (és ajánlottabb) megvenni 60 dollárért, mint a letöltéssel vacakolni. Persze Gámer Pistinek tökmindegy, leszedi, kipróbálja aztán rámondja, hogy szar, "mer' nem lehet benne lőni".
  • Frosty01
    #12
    van ebben 2 egyforma textúra? o_O
  • Vegas
    #11
    háteszar :[]
  • Charly
    #10
    Sziasztok ez hasonló mint a Flight simulator 2004??
  • tigeroo
    #9
    ez gyönyörű!
  • leslieboy
    #8
    Tudod,hogy mi az a kereső??
    X-Plane topic!!!
    Xplane 7-8
    X-plane 6
    Azért ezt nem észrevenni!!!
  • Ch_Slater
    #7
    ráadásul dupla rétegű dvd.. tehát 7x8GB.
  • neuro
    #6
    http://www.x-plane.com/
  • DJ Skyline
    #5
    ilyen
  • mesor
    #4
    Mert 7 DVD-s!
  • mesor
    #3
    Repülőgép szimulátor a képek alapján!
  • neuro
    #2
    ha még azt sem tudod, hogy milyen játék, akkor minek is nyitsz neki topikot?
  • Örm
    #1
    Ez milyen játék mert 7dvd-s?