9
  • Mr csingilin
    #9
    Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek.
  • Cat #8
    szerintem olvass el pár korábbi cikket.
    pl. http://www.sg.hu/cikkek/33876/digitalis_fenykepezogep_utmutato
  • Damon
    #7
    Fogalmam sincs. :) Hazánk azon kisebbségéhez tartozom, aki nem jár MediaMarkt-ba, pedig nap-mint-nap elmegyek egy előtt...

    Kompakt-DSLR különbség röviden: DSLR jobb képminőség, hosszabb élettartam /általában/, jobb pénzköltési lehetőség. :)

    Hol érdemes venni? A neten van egy halom üzlet. Pl.: edigital, dslrfoto, stb.
  • Mr csingilin
    #6
    Mivel nagyon amatőr vagyok még, ha nem probléma kérdeznék. Mi a különbség a kompakt, s a tükörreflexes gépek között ? Amúgy akkor azt mondod, hogy olyan 200 ezer HUF körül már lehet kapni, egy belépő szintű cuccot ? Hol érdemes venni ? Úgyértem, gondolom medi markt-ban nem kapok ilyesmiket. :)
  • Damon
    #5
    Milyen árban?

    Pl.: 250e körül jön ki egy belépő szintű DSLR. Kevesebből egy "csúcskompakt" (de nem szeretem ezt a szót...) szettet lehet összerakni. Mondjuk egy Fuji 9500-öst vakuval, előtétlencsével, szűrőkkel, memóriakártyával, táskával kb 200e.
  • Mr csingilin
    #4
    Sziasztok!

    Szeretnek vasarolni egy amator , de tenyleg amator fotos szettet, amivel el lehet kezdeni fotozni. Szoval nagyon erdekelne, hogy milyen amator fotos, de mar tenyleg fotos szettet eri meg vasarolni. Mivel nem ertek hozza, ezert kerem a ti segitsegeteket. Aki tud az e-mail-ban is irhat. [email protected] . Elore is nagyon koszonom. Udv.
  • G_ArchAngel #3
    a természetfotós szett 1.250.000Ft körül van (4500€), ebből simán összerakok egy szettet Canon L-es zoom objektívekből, 350D vázzal, 100-as makróobjektívvel...
  • Cat #2
    kérdés az ár...
  • G_ArchAngel #1
    Olympus marketingesei megérik a pénzüket, ezt nagyon kitalálták:)))