9
  • pero
    #9
    Hát az igaz,sőt sajnos azok az idők el multak,de azért ne felejsd el hogy ő se fiattal már azért hogy olyan filmeket csináljon!És azért ebben a filmeben is vannak olyan jelenetek amit egy ilyen ember nem mindig válalna be az tuti!
  • [NST]Cifu
    #8
    Csak az ember egy kicsit csalódott, amikor visszagondol azokra az időkre, amikor még az Indiana Jones triológiában vagy A Szökevényben látta Fordot...
  • pero
    #7
    CAT!

    He he azt a filmet válalja el Ford ami ne hogy azt hidd hogy neki a pénz már fontos van neki épp elég hogy az unokájának az unokája is meg éljen belőle szóval nem a pénz számít neki!
    Azért nem rossz film egyszer meg lehet nézni szerintem!
  • pauly
    #6
    Ajj,már 64 éves,de gyorsan telik az idő :(
  • Cat #5
    csak éppen ford biztosan válogathatna a szerepek közül, akkor meg miért ilyen B kategóriás filmet vállal el. Ha nagyon kellene neki pénz, akkor nem hagyna ki éveket.
  • CSOCSO
    #4
    ertem.. kritika.. kritizalni kell:D de nem ertem miert kell azert kritizalni mert valaki nem uberfilmben jatszik??? 3 eve szart se cisnal. unatkozik.. ezenkivul mar unja a ferrarit.. lambot akar... ergo elvallal egy filmet.. le se szarja milyen... jon belolle par milla... dejo orul a stab mert van hiresseg a muviban es orul ford bacsi mer van zseton a valetban
  • Hegyikecske
    #3
    jaja, én még premier előtt láttam, szóval tipikusan az a film ami nem rossz ha egyszer megnézed, de nem mennék el rá mégegyszer megnézni
  • pero
    #2
    Nem rossz a film,és természetesen ez a fő szereplönek jár,mert ha nem Herison Ford játszana benne lehet hogy kevesen néznék meg!
  • Yoyoyo
    #1
    Nekem bejött a film, nem értek egyet a kritikával...
    de ez maganvelemeny:)