15
  • SHADOWEYES7
    #15
    hm
  • YAYO
    #13
    hm
  • SHADOWEYES7
    #12
    Arról szól hogy van 1 robot akit megtalálnak egy sikátorba 2 tonna vassal a hátán. Befiszik őt 1 menedékhejre és csatlakozik a GLITCH a droidokhoz.
    Levetítik neki mi történt az elmult hónapban és megérti.
    (Eközben.) Coloney Alloy a tábornok készteti a katonáit, de mikor felgyújtja a villanyokat csak 2 Droid áll ott, (A 2 droid: A többiek vagy kintragaddtak és harcolnak vagggy ööö kivégezték őket.) megjön Glitch és ő is harcolni akar, Coloney Alloy megengedi minden katonára szügség van.

    Glitch a küldetései során jó pár katonát összeszed, és akárhány MIL ellenség jön annál több katonánk lessz.
    A sztori: Elvileg Csak droid city volt az eggyetlen és még más nemzetiségű város: Droid city, Wastelland (MIL city, (Space station) ). Nos ezeknek a városoknak külön robotjai és szeméjiségei voltak.
    Droid city: Kellemes jól működő város VOLT de mindig harcra készek és brutálisak.
    Wastelland: Egy zombitanya mindenhol hemzsegtek a zombik, ezek csak azt ismerték hogy PUSZTITS!
    MIL city: Nos ezek voltak a rosszak őket DR Exavolt hozta létre General Corrosive parancsára.
    Space Station: A MILeknek 1 bázisuk (Több bázisuk is van) az űrben ahol fegyvereket katonákat stb.... hoznak létre.

    A bolygónak volt 1 Generátora mint 1 földmag az táblálta energiával a városokat még a MILek fel nem robbantották, így kezdődött el a háború mindenki megzavarodott a MILek kivégezték a droidokat csak pár maradt azokat bányákban dolgoztatták.
    De a földi ellenállás már dolgozott Coloney Alloy a parancsnok és katonái, a katonái megtalálták Glitch-et, de innestől már tudjátok.
    De Glitchnek is fontos szerepe van ő a főhős és a fején valamilyen jel van ami majd kifog derülni hogy mi.

    VÉGE.
  • SHADOWEYES7
    #11
    Akkor azon a lényeg az hogy nekem elnyerte a tetszésemet!
  • Seth
    #10
    Te félrebeszélsz. Egyrészt csak konzolon van meg, másrészt egyeltalán nem "élethűszerű"(robotos lövölde).
    Ja és harmadrészt tényleg jó játék
  • SHADOWEYES7
    #9
    Ijen játék van pc-n, jó kis játék élethűszerű.
    Nekem ps2őn van meg és pc-n is.
  • SHADOWEYES7
    #8
    metal
  • SHADOWEYES7
    #7
    NAGGYon jó ki játszott már vele?
  • Fülüke
    #6
    Ez jó játék?
  • DJ Skyline
    #5
    ez kérdés volt!:D
    nem tudok ma írni! :\
  • DJ Skyline
    #4
    biztos van PC-n,mert én csak konzolon találtam!
  • sweech
    #3
    király
  • tigeroo
    #2
    csocsi!
  • SHADOWEYES7
    #1
    Sziasztok, várom a véleményeket a játékkal kapcsolatbab.