375
  • JGTC
    #55
    nem tudtam...

    király lenne valahol itt, és tényleg milyen autók lesznek ott Kecskeméten?
  • [Walaki]D`Lair
    #54
    Lesz még nyáron verseny, ne aggódj, azt próbálom majd jelezni, hogy pesten legyen valahol...sajna a kecskemétet szúrták ki, meg azt lehetett most gyorsan lezsírozni...
  • [Walaki]D`Lair
    #53
    igen, a Hunakamo Drift Racing egyesület alapító és elnökségi tagja vagyok, ezenfelül az Initial drifters-nek is még egy ideig :D meg úgy az egész alapításában is ott vagyok...
  • JGTC
    #52
    ha az autóm egyben lenne eskü lemennék, sosem láttam még ilyet élőben, és nagyon érdekel
  • JGTC
    #51
    mi ez a királyi többes?? tag vagy? (a kérdésért nem kell utálni :)))
  • DJ Skyline
    #50
    nem megyek,messze van,nincs kedvem vonatozni,nincs kivel menni!:)
  • [Walaki]D`Lair
    #49
    De gyertek csak kecskemétre, nagy durranás lesz ígérem ;)
  • [Walaki]D`Lair
    #48
    azért nem megyünk tökölre, mert szétkúrja az autókat a burkolat...5 perc alatt lerongyolódik a gumi azon a betonon...
  • JGTC
    #47
    messze van innen, jöhetnének Tökölre is pl
  • [Walaki]D`Lair
    #46
  • KapuBen
    #45
    Egy király Drift videó!
  • SZilaJMaGGoT
    #44
    hehe... Fater is akar majd venni valami gépet szerelgetni, hogy télen ne unatkozzon, mér mondtam neki hogyha komolyan gondolja, akkor szerezzen egy Levint, de majd csak lesz valahonnan.. :D Ezt én is láttam már.
  • [Walaki]D`Lair
    #43
    Meg lehet csinálni természetesen, sőt bukólámpássá is alakítható, csak sok zsé kell hozzá...:)
  • JGTC
    #42
    még nem mondtam, hogy nem szeretem az Ami autókat :P
  • JGTC
    #41
    én nem driftelni akarnék vele, csak simán utcára mert egy jó kis sportcoupe... de sejtettem, hogy elmarad rendesen a másiktól
  • ngcsnet
    #40
    istenem de gyönyörű...
  • [Walaki]D`Lair
    #39
    Azért ezt ne vedd biztosra, a Pontiac GTO-Holden Monaro-Vauxhall Monaro trio nagyonis jó driftre, tökéletes súlyelosztása van és nagyon jó futóműve...ja és erős motorja :))
  • [Walaki]D`Lair
    #38
    130Le-s injektoros, hengerenkénti pillangószelepes 4A-GE motor helyett 80Le-s, karburátoros 4A-C, aztán hátul dobfék, nyitott difi...szal tökéletesen alkalmatlan driftre :))
  • JGTC
    #37
    Nemtom miben különbözik pontosan a két autó, kinézeten kívül de sztem ebből is lehetne jó gépet csinálni
  • JGTC
    #36
    azt én is láttam, maga volt a szánalom... annyira nem volt odavaló, hogy nemigaz
  • [Walaki]D`Lair
    #35
    Rozsda tartja össze... -.-

    Ja és SR5
  • [Walaki]D`Lair
    #34
    Annyira nem vészes, csak sok pénz kell hozzá...
  • gordon 24
    #33
    Igen ezt én is láttam, de az egy másik műsorba volt!!

    A Pontiac Drift versenybe volt, A Lexus pedig a Raiders (egyszer egy ilyet vezetnibe)
  • DJ Skyline
    #32
    meg is van,ez volt az!
  • DJ Skyline
    #31
    én egy Pontiac GTO-ra emlékszem,hogy átalakították Driftes kocsivá,és az volt asszem az egyetlen amcsi kocsi a mezőnyben!
  • gordon 24
    #30
    Nem tudom látátok-e!!

    A múltkor volt a Discovery Chanel-en egy műsor,
    Az ember vett egy Lexus Is 200-at vett hozzá egy Nagy Lexus-t (aszem Is 400 <ha van ilyen> Nem emlékszem) Kiszedte ebből a motort berakta az Is 200-asba, majd rakott rá egy Toyota Supra váltot. Vett rá két Yokohama gumit.Ment két kört a pályán (persze Kilinccsel előre) Majd rakott rá még kettő Yokohama gumit.

    Egyszerüen embertelen lett az az autó.
  • JGTC
    #29
    gondolom alkatrész meg nuku
  • JGTC
    #28
    ilyen van most a hsznaltautón
  • [Walaki]D`Lair
    #27
    Azóta mondták egy páran az Initial Drifters-ből hogy jó hogy nem vettem meg, mert a motorja is elég gány volt...:))
  • [Walaki]D`Lair
    #26
    Azaz...
  • JGTC
    #25
    arra lehet emlékszem, nem egy piros volt az, elég szakadt volt asszem a hasznaltautóról linkelted be
  • [Walaki]D`Lair
    #24
    Alig van az országban 3 ajtós Trueno...főleg nem ilyen szép állapotú...mondjuk én majdnem vettem 1-et még ősszel...
  • [Walaki]D`Lair
    #23
    Mivan? :DDD
  • MikX
    #22
    Tulajdonképpen azt ennek az alapváltozatának lehetne mondani...
  • JGTC
    #21
    aha, mert találtam én "hasonló" 86-os Corollát de hát az poros nyomába sem léphet
  • MikX
    #20
    Nemigenlehet kapni...
    Inkább hozass be egyet Japánból, de az nem olcsó mulatság...
  • JGTC
    #19
    mi lehet nálunk egy ilyennek az ára?? ha eggyáltalán lehet kapni
  • JGTC
    #18
    megy kedvencbe
  • bazs1
    #17
    Silvia=200sx
  • MikX
    #16
    Mondj olyan sportot (Technikait, vagy nem) ami jó nem élőben is...