1300
html>
  • bardocz
    #327
    Azért kérdezem,mert fekete meg vörös után számomra a legszebb szín a subarukék:)
    Meg érdekel szimplán menyibe kerül.
  • wander01
    #326
    miért kéne kék festés? kékből van annyi mint a szemét. kimész az OST-ra vagy pesti-re, vagy akármelyik klubtalira, mit látsz? 15 kék, 10 fekete, esetleg 1-2 zöld. fehér viszont egyetlen egy van ebből az évjáratból az országban és azzal mi mászkálunk :)) nincs több hozzáfüznivalóm biró úr, köszönöm :DDD
  • Smicy2
    #325
    ez a legfontosabb? :)))
  • bardocz
    #324
    Nekem az életcélom egy STI birtoklása,utána már minden mind1,csak az legyen :) Azzal megyek a sírba,nameg a subarus sapkáimmal^^ Lassan lesz új,mert mostani nagyon szétment sajna:( Nem tudom milyen legyen,amin van név(Atkinson vagy Solberg),vagy csak sima.De nagyon jól néz ki 2008-as.
  • bardocz
    #323
    Menyibe kerül rá a kék festés?
  • wander01
    #322
    német auto az német auto, de a vw nem német hanem nép. egy 6-os bmw vagy M5 az AUTÓ :)egy golf egy jármü amivel el lehet közlekedni :) és a japcsi verdák is joak, szivem szerint most egy uj evo X -et vennék :)
  • maffioso
    #321
    talán nem vettük észre ;)
    de én nagyon japánauto fanatikus vagyok...nem szeretem a német gyártmányt:D
  • wander01
    #320
    oo ez király, thx az infot :)
  • wander01
    #319
    hajrá hajrá :) én csak ilyen ingyenélő vagyok mert nem engedhetek meg magamnak (még) ilyen kocsit, de egyszer tuti hogy lesz egy hasonloan erős élményverdám. már régen letettem a nagyesküt, megvalositás under progress :) addig elvagyok a képeken fellelhető ezüst golffal is (észre se vettétek hogy van ott olyan fogadjunk) :D
  • Smicy2
    #318
    sok sikert hozzá :)
  • maffioso
    #317
    ember :D irigyellek de kurvára :D minden álmom egy sti, és ha minden rendben megy akkor már tényleg nem vagyok tőle messze...
  • Smicy2
    #316
    http://www.brandsoftheworld.com/categories/transport/135739.html

  • wander01
    #315
    amiatt lett vadmalac :)) (melyik versenyzönek van hasonloja? pedig mondták már, ugyanigy a tükrön :) ). mikor átcsönget este hogy gyere, megyünk bubuzni, akkor beülünk a malacba és indiccs :)) én általában az ikea parkoloban meg a pályán szoktam meghajtani csak (ha ki kéne fizetnem, asszem bajban lennék :), hát ez egy játékauto. mert amikor mész vele, minden másodpercét élvezed :) kár hogy egy tank benzinnel ha ovatos az ember 450km-t lehet elmenni :)

    a szám a linking park - bleed it out. kár hogy a HD minőség youtube-on nem jön át :))
  • maffioso
    #314
    jaj ezt a videot már láttam csak nemtudtam h ez az:D
    mi a szám cime ami először megy?ám konkrét nagyon a matrica a visszapillantón:D
  • wander01
    #313
    januárban lett megvéve, decemberi a kocsi azt hiszem de nem vagyok bene biztos. sok képem nincs rola, csak amit lent a garázsban csináltunk. amugy igen, fent volt használtauton, a budaörsi uti subaru kereskedés rakta fel.







    és a youtube link mert nemtom hogy kell ide betenni a videot :)
  • maffioso
    #312
    nem ez volt meghirdetve hasznaltauton?ám még képet ;)
  • wander01
    #311
    nem a bugeye-al hanem a másik fehérrel voltunk. haveromé, 4-en mentünk, vittük a két csajt is :) ti (te?) mivel voltál/voltatok?

  • Smicy2
    #310
    tudtuk merre kell menni, csak a vácin megindult a trt -s STi és akkor már mi se maradjunk ki belőle... aztán jött mindenki :)))

    amúgy meg a szépségversenyes dolgot nem tudom, hogy most akik elmentek őket kizárták vagy sem :)

    beeee... az én fagyimban volt :P
    amúgy Te meg ki voltál?
  • wander01
    #309
    mi huztuk a fehér sti-böl a csapat utolso harmadát :D elöttünk szakadt szét a banda a vácin egy lámpánál, aztán röhögtünk hogy oké, fingunk sincs hova kéne menni, ugyhogy nyélgáz hátha utolérjük a többieket mielött lekanyarodnak :D ebből az lett hogy vagy 10 auto mint a barom vágtat kifelé a vácin, valoszinü ök sem tudták hova megyünk :)) a tali jo volt, az emberek jo fejek voltak, a fagyimbol meg kimaradt az adalékcukorka ami a csajokéba benne volt a kaja is finom volt, kár hogy nem tudtuk megvárni a szépségversenyt, Smicy, a fehér malac diszkvalifikálva lett mert nem volt ott végig?
  • Smicy2
    #308
    -.-"
    minden kedd esti Subaru találkozónak ez a neve...
  • Szabi1991
    #307
    STI-PESTI ? :)))

    részletek ? :DD
  • Smicy2
    #306
    majd lehet róla szó :)))
  • Smicy2
    #305
    Majd lesz videó is, csak most leugrunk balatonra 1 hétre, utána meg görögbe.
    Képek meg sztm még ma :)
    következő... hmmm jövőre :)
    de STi-Pesti ősszel, azt hiszem.
  • Szabi1991
    #304
    képet + videót a népnek :p
  • Met
    #303
    Mikor lesz a következő?:)
    Meg képeket kérünk :D
  • bardocz
    #302
    Ha bociszemekkel nézek,beülhetek egy Subaruba?
  • Smicy2
    #301
    1.: nem volt szarul megszervezve
    2. 9:05 -kor indultunk ÉS MINDENKI TUDTA HOGY MIKOR VAN RAJT
    3. Megálltunk sok helyen bevárni a többieket.
    4. Finom volt a WRX fagyi :)
    5. KURV@ JÓÓÓ VOLT :)
    6. Höjjj... a Vácin elszabadultak az indulatok :)))
    előre mentünk : 2 STi, 1 WRX, 1 GT és volt ott ne mulass.... beértünk egy lámpánál egy nem tudom milyen amerikai autót, na mondom itt lesz vmi :) -> zöld padlógáz mindehol az amerikai szajré meg csak füstöl, de ott hagytuk őt, mint a szart :) de mindenki aki előre jött -> még aki mögötte rajtolt az is :D
    aztán volt ott minden :)
    aztán az amerikai szajré beért minket a lámpánál azt mondja: Na mi van lazulgatunk 30 -al? :D
    Na, ennyi...
    akit érdekel vmi kérdezzen :)
  • Met
    #300
    Sajnos lemaradtam róla, 9.30kor mentem le a körútra 5-6 autót láttam.
    Ilyen kevesen voltak vagy bénán volt megszervezve?
    Arra gondolok, hogy az a pár autó se együtt ment hanem közben volt mindenféle autó.
    Ha ilyen felvonulás van akkor már úgy kellene, hogy konvojban, odafigyelve a másikra, hogy ne maradjanak le, ha nem érnének át a piroson akkor inkább megállni.
    Mint ahogy a bogarasok csinálják...
  • Smicy2
    #299
    :)))

    jön valaki?
  • Met
    #298
    remélem nem felejtek el kimenni a körútra 9 után :D
  • Smicy2
    #297
    V. Országos Subaru Találkozó
    Közösen a Subaru Hungary Kft-vel
    2008. június 21. Törökmező

    Program:

    08:00: Gyülekező az ELTE TTK-nál ( Bp. XI. ker., Pázmány Péter sétány )
    09:00: Indulás az ELTE TTK-tól Törökmezőre.
    Útvonal: ELTE TTK, Petőfi híd, Ferenc krt., József krt., Erzsébet krt., Teréz
    krt., Váci út, 2/A út, Verőce, Kismaros, Törökmező.
    10:30: Érkezés Törökmezőre.
    11:00: Megnyitó
    11:30: Subaru Olimpia I/II.
    14:00: Ebéd
    Bográcsgulyás, 2 féle rétes
    Tesztvezetés
    15:30 Subaru Olimpia II/II.
    17:00: Szavazólapok leadási határideje
    18:30: Eredményhírdetés
    Subaru Olimpia díjátadás
    Subaru Kvíz nyertesek
    2008 szépe Subaru
    2008 szépe Oldtimer; Subaru
    19:00: Szabadprogram
  • Szabi1991
    #296
    hmm..
  • Smicy2
    #295
    az nem baj :P

    már volt sokszor, de még mindig jó :)

  • wander01
    #294
    ja de ott elkurtam a képarányt
  • Smicy2
    #293
    A zene nélküli jobb :P
  • wander01
    #292
    Tessék pl :)
  • Smicy2
    #291
    ez az, dobjuk fel ezt a topicot :)
  • bardocz
    #290
    Valami ilyesmi:)
  • Met
    #289
    ilyen?:)
    brrrrrrrrrrrRRR khhhh, brrrrrrrrrrrrrrrrrRRRRRRR khhhhh
  • bardocz
    #288
    Ezüstmetál,egyszerüen szólva szürke:D Nem tudom melyik évjárat,de kerek lámpái voltak elöl.Talán ez az egyetlen impreza ami anyira nem tetszik,de nekem ez is keeeell