17014
A letöltésekhez ajánlott segédprogram: JDownloader
automatán tud letölteni minden szolgáltatótól, nem kell foglalkozni azzal, hogy betelt vagy lassan jön.
A feltöltők munkáját nem kritizálni, hanem megköszönni illik!
Mediafire mappák!
Ikovacs:
Új feltöltések
BUÉK
Comedy Central
Filmek
Hofi
Humorfesztivál
Kabaréklub
Meggyűrűztek
Kabarématiné
Poén Péntek
Rádiókabaré
Rádiókabaré 2012
Showder Klub
Showder Klub 2012
Poén Péntek - Van képünk hozzá
Vegyes
Varga Ferenc József
Válogatások
Lajos9920:
Sas-kabaré
Vkaroly:
Balázs Péter kabaré
Hogy volt?!...
Telepódium
Szilveszter Anno
Poén Péntek - Retro Kabaré
SirTomax:
Archívum
  • crash
    #370
    Nincs meg valakinek az összes egybe?
  • RatBaG #369
    nem volt vmi nagy szám. viszonylag jó poénokat mondott, de az előadásmód gyengus volt...
  • desigo
    #368
    Tegnap volt valaki Stand-uppos a Fábryban de sajna lemaradtam róla

    nincs esetleg videó róla?
  • katozo
    #367
    ja, én ilyeneket nem nézek, akkor azért nem értettem...
  • totya24
    #366
    A Pókerarc című műsorban játszott Szabó Kristóf kedden.
  • katozo
    #365
    én lemaradtam, mi volt ez?
  • sündübündü
    #364
    Az még hagyján,de összesen 10 millát vitt haza.Ott voltam,fizetős tapsolóként.A 43 tervezett adásból 42-t már felvettek,a döntőt majd csak karácsony előtt,hogy ne szivárogjon úgy ki mint most ez is...
  • desigo
    #363
    Elég jól játszott :)
    Az egy dolog,hogy milyen fejeket vágott de messze ő tudta a legtöbb helyes választ

    Respect!
  • totya24
    #362
    vajon Szabó Kristóf megemlíti következő stand up-jában újabb találkozását Vágóval?:D
  • jefferson83
    #361
    Király az oldal Köszi.
  • totya24
    #360
    Novemberi Rádiókabaré 1. rész
  • totya24
    #359
    Pedig emlékszem, hogy anno még én is belinkeltem, csak valahogy elkecélődöt... Na mindegy.. hátha valakinek megvan és akkor teljes lesz a lista. Na meg majd megcsinálom az oldalt is, csak semmi időm...
  • Dzsini
    #358
    opsz bocsi, az én számozásom alapján a 8. rész a 7., viszont nincs közte nekem lementett rész... storno :(
  • pajti
    #357
    Köszi szépen, Isten vagy!
  • Dzsini
    #356
    nagyon köszi!

    nekem megvan a 7. rész, de csak m4a(mpeg4)-ba tömörítve az 1 órás adás(gyakorlatilag ugyanaz a minőség, mint a rádióról lementett mp3)... ha így is kell, privátban megbeszélhetjük, és átküldöm - 14 mega.
  • totya24
    #355
    Be kell valljam, kicsit sok a levelekből, amikben mindenki csak kéri, hogy ezt és azt küldjem el, főleg azt is figyelembe véve, hogy max 25k a feltöltési sebességem. Szóval:

    http://kabareklub.extra.hu/

    Itt vannak felvágdosva, megcímezve (megjegyzem, nem az én munkám, én csak feltöttem őket). A 18. is hamarosan felkerül. Viszont én meg kérném, hoyg valaki linkelje be nekem a 7. részt. Köszi.
  • katozo
    #354
    köszi totya, hogy mindig belinkeled az adást!!!
  • totya24
    #353
    [URL=http://real1.radio.hu/kossuth/MP3/6-Szo/Szo-K13.mp3]Klubkabaré #18[/URL]
  • MLG
    #352
    Guilty 01,én elhiszem,hogy lopik, de nekem spec tetszett. Tudod, az újszülöttnek minden poén új... Egyébként ezt a lopás dolgot már olvastam itt egy-két stand up-osról. Úgy látszik nem újkeletű a jelenség. :)
    Viszont a Kőhalmit én is kedvelem. (Ez már közös bennünk)

    ps: Dzsini, thanks az infót.
  • Guilty01
    #351
    Szabó kristófról csak annyit hogy előszeretettel és pofátlanul lopja a poénokat más,régi standupokból, ráadásul még annyira gyenge, hogy szigeten nem tudta végig standupolni a 15 percét és helyette kőhalmi fejezte be. hatalmas sikerrel.
  • Dzsini
    #350
    csak 1 hétre visszamenőleg van az MR-en mp3 formátumú archívum (itt), realmedia-ban 3 hét, így egyszerűbb, ha valakitől elkéred, aki lementette és fel tudja valahova tölteni.
  • MLG
    #349
    Hali! Nekem tatszett a Szabó Kristóf száma. A Beliczainak elég szarok voltak a hangjai, de a poénok ültek. Hol lehet ezeket letölteni?Mert jó pár adásról lemaradtam...
  • Guilty01
    #348
    Beliczai nagyon nagy(szokásához híven), jelenetek megint gyengék, csakúgy mint Szabó Kristóf naplója. KAP az elején viszont elég jól nyomja.
  • totya24
    #347
    Kabaréklub, 17. rész
  • The Garrett
    #346
    Jeff Dunham... haláli :D
  • totya24
    #345
    Kőhalmi mindig jó:D
  • ddomi87
    #344
    kőhalmi rulz
  • totya24
    #343
    októberi rádiókabaré, 2. rész
  • sündübündü
    #342
    Én nem értem ezt az ellenségeskedést.Ha már valaki fogja magát és utánajár egyébként nem hétpecsétes dolgoknak,akkor az már egyből beépített ember?Még talán azt is el lehetne intézni hogy ott legyünk nézőként a felvételeken,csak szólni kell a közönségszervezőnek,már ha egyáltalán érdekel valakit...
  • totya24
    #341
    érdekel is:)
  • sündübündü
    #340
    Megtiszteltetésnek veszem ha engem is művésznek titulálnak,de én csak egy mezei rajongó vagyok.Gyakran járok "tapsolni" infókat egy és közönségszervezőtől tudom,ti is bármikor megtudhatjátok.Azt hittem ezen az oldalon érdekli az embereket mire számíthatunk.Ennyit tudok.
  • banok
    #339
    hadd írja. engem érdekel.
  • Guilty01
    #338
    sztem neked üldözési mániád van:)
  • rizibizi
    #337
    Sündübündü!
    Érdekes hogy olyan információkkal bírsz, mintha csak te is ottlennél abban a műsorban. Egy rajongó honnan tud ilyeneket? PL a címét?
    Szerintem te beépültél ide mint rajongó, közbe meg sztendáppos vagy és it reklámozod magad magatokat..
    Nemhiszem hogy a nagyoknak erre lenne idejük,
    de kitalálom kivagy....
  • Guilty01
    #336
    kozmetikusok titkos élete. Ha-Ha-Ha.
    Egyedül KAP volt jó,bár ő mindig az:)
  • totya24
    #335
    Októberi rádiókabaré, 1. rész
  • M@TriX
    #334
    10 perces Beliczai Balázs

    ehhez még nem volt szerencsém, szerintem baromi jó ;) biztos nem új, de ha valaki elkerülte volna...
  • kirol
    #333
    Október 2-án volt kabaré felvétel. Rádióban mikor lesz?
  • Guilty01
    #332
    jól hangzik,remélem tényleg lesz belőle vmi...
  • F E R I
    #331
    Ilyen nevekkel már most is futhatna egy ilyen kaliberű műsor :)))