17014
A letöltésekhez ajánlott segédprogram: JDownloader
automatán tud letölteni minden szolgáltatótól, nem kell foglalkozni azzal, hogy betelt vagy lassan jön.
A feltöltők munkáját nem kritizálni, hanem megköszönni illik!
Mediafire mappák!
Ikovacs:
Új feltöltések
BUÉK
Comedy Central
Filmek
Hofi
Humorfesztivál
Kabaréklub
Meggyűrűztek
Kabarématiné
Poén Péntek
Rádiókabaré
Rádiókabaré 2012
Showder Klub
Showder Klub 2012
Poén Péntek - Van képünk hozzá
Vegyes
Varga Ferenc József
Válogatások
Lajos9920:
Sas-kabaré
Vkaroly:
Balázs Péter kabaré
Hogy volt?!...
Telepódium
Szilveszter Anno
Poén Péntek - Retro Kabaré
SirTomax:
Archívum
  • totya24
    #490
    Akkor jó. Csak nem láttam kiírva, hogy első rész.
  • desigo
    #489
    kösz a linket!
  • Dzsini
    #488
    2 órás lesz, ott voltam a felvételen, majd jövő héten adják a többit :)
  • kirol
    #487
    Mert ez az első rész.

    Nem?
  • totya24
    #486
    Februári rádiókabaré
    Már ez is csak egy órás :(
  • sündübündü
    #485
    Szerintem abból a 12 emberből mindenki jó,akik az új műsort fogják csinálni,mindet láttam.Aki oda már bejut annak már bizonyítania kellett.
    Állítólag valamikor márciusban lesz egy 24 órás maratoni stand-up valahol Pesten.Nem hallott róla senki?Én egy másik fórumon olvastam.
  • desigo
    #484
    akkor kösz a feltöltést...
  • totya24
    #483
    Szívesen, de fontos kihangsúlyoznom, hogy általában nem én vágdosom szét.:)
    Csak feltöltöm....
  • Dzsini
    #482
    A szokásos, profi munka! Köszönjük szépen!
  • totya24
    #481
    [URL=http://kabareklub.extra.hu/kabareklub22.zip]Klubkabaré #22[/URL]
  • jefferson83
    #480
    Köszönöm, leszedtem :)
  • rizibizi
    #479
    Sündübündü nekem van ismeretségem Ódudán! Nagymamám ott lakik!
    Szólhatok neki ha gondolod! :)

    Amugy én is alig várom már ezt az új műsort!
    Sztem Kiss Ádámra csak irígykednek.....

  • totya24
    #478
    kössz a sok segítséget -_-
    na mindegy... annyi, hogy itt van szétvágdosva a 21.
  • Alien!
    #477
    jaja....nálam a 2. kedvenc Beliczai...óriási stílusa van...de mondjuk Hadházi is szenzációs volt!
  • totya24
    #476
    21. klubkabaré (hamarosan szétvágdosva a www.kabareklub.extra.hu-n)
  • Iori
    #475
    mi meg tegnap voltunk ott és nagyon jó volt!
    Somogyi András, Kiss Ádám és Belizcai Balázs voltak a fellépők. Az egyik barátom a Hiller paródiáknál már a padlón feküdt kb :D
  • Alien!
    #474
    nyomtam rá énis,főleg,hogy ma megyünk a Godot-ba meghallgatni...:) Összes közül toronymagasan kiemelkedik,pedig sokukat láttam már élőben,Tibi mindent üt....Hajrá!
  • ddomi87
    #473
    megvolt:)
  • CucurbitaMaxima
    #472
    szavazzatok Bödőcs Tibire!

    http://forum.zalaihirlap.hu/evembere2007/

    ehhez egy kampányfil:

    http://szakkor.estiskola.hu/2008/01/16/peter-szorgalmi-felhivasa/

    terjesszétek, kösz!
  • totya24
    #471
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni. Egy kocsmában szeretnénk (egyenlőre csak) egy video stand-up comedy estet csinálni.. Ha valakinek van valamilyen videója, nagyon nagyon megköszönném, ha feltöltené valahova vagy elküldené nekem ([email protected]).

    Előre is köszönöm mindenkinek!
  • ooz
    #470
    ha kicsit szétnézel itt, akkor látod hogy hol tudsz rá jegyet venni: http://www.showder.hu/
    de ha te ingyér mennél akkor :P nem tudok segíteni
  • sündübündü
    #469
    Annyit sikerült megtudnom hogy az új műsornak Showder klub lesz a címe,kéthetente jelentkezik,márciustól.Állítólag nem az Rtl-ben/MCC Campona/ hanem valahol Óbudán fogják felvenni.Tök jó lenne nézőként eljutni egy ilyen felvételre!Nincs valakinek ismeretsége idevágóan?
  • Guilty01
    #468
    Vááá, de jó lenne ha lenne. Végre stand-uposok a tv-be. Alig várom!!
  • kirol
    #467
    Ja, én se értem hogy kerül ő oda.
    A Showder ne mszar szerintem, de a legjobb az eleje, amikor Fábry beszél, meg a designcenter, aztán van, hogy hülyék a vendégek, akkor itt el is kapcsolok, de van, hogy normálisak, akkor nézem.
  • robos
    #466
    Csak remélni tudom, h erre vevő lesz a nép és idővel teljesen kiválta a showdert, mert az már egy kalap....
    Végre egy műsor ahol tényleg jó (remélhetőleg) humoristák fognak szereplni, csak a kis Utasit kell parkolópályára tenni, hisz neki semmi köze a humorista jelzőhöz, és siker műsor lesz!
  • kirol
    #465
    Fábry új műsora/
  • ooz
    #464
    20:10, Szerda (január 16.), m1
    Jobb, mint az eredeti! címmel lesz kabaréválogatás (is)
    most volt az ajálóban, régi Bajor, régi Gálvölgyi, és újabb Rádiókabarés felvételek
    www.port.hu...
  • Molnibalage
    #463
    Nálam Kovács András Péter a bajnok. Hihetetlenül sok stand-zp-ja van és teljesen egyediek. Íróként is nagyon tud.
  • ooz
    #462
    itt a két link hozzá:
    Kiss Ádám a Fábry showban 1/2
    és
    Kiss Ádám a Fábry showban 2/2

  • joebacsi
    #461
    köszi!
  • herczeg
    #460
    most hallgattam mindkét negyvenperceset, bödöcs hatalmas, de kap elég gyenge...
  • totya24
    #459
    jaja.. nem egy előadás szövegeiből lejön, hogy haverok... szerintem felesleges bárkit is vádolni (mondjuk, Litkai tényleg nagy király=])
    Vidzont, hallgattam a bődöcs új anyagot, és az elején kezdi a kamerás témával... én akkor is le fogom hívni (amatőr rendezvényszervező vagyok egy kocsmában), ha már hallottam minden poénját, mert élőben mégiscsak más:)
  • Dzsini
    #458
    nem csór senki senkitől, ők egy társaság, és nagyon sok szöveg van, amit többen is használnak, hogy kiderüljön, melyiküknél működik a legjobban.
    és természetesen használnak már ismert poénokat, és írnak egymásnak is.
  • sündübündü
    #457
    Lehet hogy Kiss Ádám jó előadó,de nagyon csúnyán lopja a poénokat.Én régóta Litkai rajongó vagyok és ez a gyerek nem átall tőle komplett blokkokat csórni.Nagyon jó.
  • gondan
    #456
    Köszi az infót
  • Molnibalage
    #455
    Youtube, azt bármelyik hangkártya + Cooledit pro kombóval tudod hallgatás közben rögzíteni a hangod. (a felvételkor a hangkártyád beállításainál a felvételkor pipáld be a megfelelő rész, és akkor vesz fel a szoftver)

    KAP-tól szinte minden megvan, de van jó sok más stand-up comedy-s cuccom és rádiókabaré is.
  • katozo
    #454
    hát minőseg... nem egy studiofelvétel, de hallgatható, poénokat meglérted...
  • gondan
    #453
    Üdv Mindenki
    Valakinek nincs meg véletlen Kiss Ádám a Fábry showban 1/2 és 2/2 című remekei mp3-ban vagy wav-ban??? Vagy link is jó, ahhonan le lehet tölteni.

    Előre is köszi
  • jefferson83
    #452
    Köszi szépen, legyütt

    A minőségére én nem panaszkodom végig hallható hangosan minden (ahogy áttekertem).
  • Dzsini
    #451
    a rádiótól letöltött adások vágás nélkül (ti. nem lehet belőle kivágni, csak darabolni), forrás megjelölésével közzétehetőek, ez fent van a honlapjukon is.
    a tévét nem tudom, azzal nem foglalkozom.
    az élő fellépéseknél a szervező határozza meg, hogy hangfelvétel készíthető-e az előadásról (általában nem), így az igazság szerint problémás.