Stand-Up Comedy, Kabaré
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
(Rádiókabaré 2012 november - 1. rész (ennek hívja a Hangtár 😊 )
Nagy Bandó András 65 éves
Maksa Zoltán - Nyitó
NBA - Hanyas vagy, 47-es?
NBA - Trabant vers
NBA - Rendõr GMK
Lukács Sándor - Lakáskultúra
NBA - Kórházi levél
NBA - Kocka utca 13.
NBA - Elektromos csellentyûcske
Usztics Mátyás - Diákbeszéd
NBA - Túlélõ
(az utolsó kettõ címében nem vagyok biztos)
Nagy Bandó András 65 éves
Maksa Zoltán - Nyitó
NBA - Hanyas vagy, 47-es?
NBA - Trabant vers
NBA - Rendõr GMK
Lukács Sándor - Lakáskultúra
NBA - Kórházi levél
NBA - Kocka utca 13.
NBA - Elektromos csellentyûcske
Usztics Mátyás - Diákbeszéd
NBA - Túlélõ
(az utolsó kettõ címében nem vagyok biztos)
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
#7305
Köszönöm, megpróbálom.
Próbáld az utolsót, ez garantáltan Divx, az elõzõek lehet, hogy kicsit mások voltak, az avi kiterjesztés ellenére!
Yup átnevezés a gyengébbeknek:
1. Kilépés parancsmódba / DOS/ a megfelelõ könyvtárba, aztán
Ren *.yup *.zip
enter
vagy
2. Totalcommander, 2 lassú klikk a yup fájlra és a yup-ot átírni zip -re és enter
vagy
3.saját gép,intézõ, yup fájlmegkeresése a c-n, akárhol stb, jobb oldali egér gombbal klikk, átnevezés, a yup átírása zipre'
Remélem sgítettem!
1. Kilépés parancsmódba / DOS/ a megfelelõ könyvtárba, aztán
Ren *.yup *.zip
enter
vagy
2. Totalcommander, 2 lassú klikk a yup fájlra és a yup-ot átírni zip -re és enter
vagy
3.saját gép,intézõ, yup fájlmegkeresése a c-n, akárhol stb, jobb oldali egér gombbal klikk, átnevezés, a yup átírása zipre'
Remélem sgítettem!
#7302
A .yup maga a .zip. Át kell csak nevezni xyz.yup-ról xyz.zip-re.
VK
VK
#7301
A .yup fájlt próbáltam átírni, de nem sikerült. Egyik programom sem tudja megnyitni és nem tudok vele mit kezdeni. Mit tegyek?
#7300
Én is jDownloadert használok, de miután azzal nem ment, próbáltam webes felületrõl. Egyébként azóta is halott ügy nálam. De sikerült egy "ótvar trükköt" kieszelnem, amivel megy a dolog, de csak a MediaFire-nél regisztrált felhasználóknak megy.
Log In után ki kell jelölni a letölteni kívánt fájlokat, majd context menüben ki kell választani a "Save to My files" pontot. Ekkor a fájlokat átmásolja a saját könyvtáramba is. Fizikai másolás nem történik, csak új linkeket gyárt le. Innen már gond nélkül megy a letöltés. Azt ne kérdezzétek, hogy ez miért mûködik, de tény, hogy így azonnal ment, legalábbis nálam.
Log In után ki kell jelölni a letölteni kívánt fájlokat, majd context menüben ki kell választani a "Save to My files" pontot. Ekkor a fájlokat átmásolja a saját könyvtáramba is. Fizikai másolás nem történik, csak új linkeket gyárt le. Innen már gond nélkül megy a letöltés. Azt ne kérdezzétek, hogy ez miért mûködik, de tény, hogy így azonnal ment, legalábbis nálam.
#7299
Gálvölgyi show - E02 a helyén.
A .yup kiterjesztést át kell írni .zip-re (hátha ezzel az apró trükkel az MF .zip letöltési problémáján lehet segíteni). Mától a többi fájlnál is ezt fogom csinálni. Próbáljuk meg, hátha...
Az 1fichier.com-ot megnéztem, ha jól látom, ott 60 vagy 90 nap után törlik a fájlokat, tehát nem biztos, hogy érdemes sokáig ott tartani bármit is... Javítson ki valaki, akinek nagyobb tapasztalata van vele.
VK
A .yup kiterjesztést át kell írni .zip-re (hátha ezzel az apró trükkel az MF .zip letöltési problémáján lehet segíteni). Mától a többi fájlnál is ezt fogom csinálni. Próbáljuk meg, hátha...
Az 1fichier.com-ot megnéztem, ha jól látom, ott 60 vagy 90 nap után törlik a fájlokat, tehát nem biztos, hogy érdemes sokáig ott tartani bármit is... Javítson ki valaki, akinek nagyobb tapasztalata van vele.
VK
#7298
Nekem is ugyanez a problémám ugyanezzel a fájlal és bár korábban is elõfordult néhányszor hasonló, de utána valahogy mindig megoldódott. Remélem most is így lesz.
#7297
Kedves Ikovacs! Nagyon szépen köszönöm az összes feltöltésed, azonban van egy nagy problémám: a Heti heteseket töltöm le tõled, de eredetiben sem játssza le a videóm, és akkor sem, ha XVID vagy DIVX formátumra alakítom át õket.Pedig pl. ha az MP4 fájlokat alakítom át ezekre a formátumokra, mindig megfelelõek lesznek. Tudnál segíteni?
Köszönöm szépen elõre is!
Köszönöm szépen elõre is!
Beiktattam felülre is.
SirTomax: nekem jDownloadert használva problémamentesen lejött a retró kabaré, a másikat nem próbáltam.
SirTomax: nekem jDownloadert használva problémamentesen lejött a retró kabaré, a másikat nem próbáltam.
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
Showderklub 10-02 Avi+mp3
Avi
http://plcemr.1fichier.com/en/
Mp3
http://kth5e8.1fichier.com/en/
Jelszó:Ikovacs
11 tracks, 46 minutes 8 seconds
1. Shdk10 02 - Bevezetõ szignál (0:37)
2. Lorán Barna - Nyitó duma (5:37)
3. Lorán Barna - Felkonf (0:18)
4. Janklovics Péter - Duma (12:20)
5. Lorán Barna - Duma (6:06)
6. Lorán Barna - Felkonf (0:17)
7. Kormos Anett - Duma (8:42)
8. Lorán Barna - Duma (3:15)
9. Lorán Barna - Felkonf (0:20)
10. Bellus István - Duma (7:58)
11. Shdk10 02 - Vége szignál (0:38)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Avi
http://plcemr.1fichier.com/en/
Mp3
http://kth5e8.1fichier.com/en/
Jelszó:Ikovacs
11 tracks, 46 minutes 8 seconds
1. Shdk10 02 - Bevezetõ szignál (0:37)
2. Lorán Barna - Nyitó duma (5:37)
3. Lorán Barna - Felkonf (0:18)
4. Janklovics Péter - Duma (12:20)
5. Lorán Barna - Duma (6:06)
6. Lorán Barna - Felkonf (0:17)
7. Kormos Anett - Duma (8:42)
8. Lorán Barna - Duma (3:15)
9. Lorán Barna - Felkonf (0:20)
10. Bellus István - Duma (7:58)
11. Shdk10 02 - Vége szignál (0:38)
#7293
Már két napja próbálom letölteni a MediaFire-rõl a Retró kabaré7-et és ComedyCentrál7-01-et, de a zip fájloknál állandóan azt jelzi, hogy "Archive Download Blocked". Érdekes módon a z01, z02 stb fájlokat engedi letölteni. Csak én tapasztalok ilyet, vagy más is szerencsétlenkedik ezzel?
#7292
Az RTL Klub tegnaptól ismételni kezdte a Gálvölgyi show-kat, az elsõ rész egy új MF mappában itt.
VK
VK
ComedyCentrál bemutatja 7-01 Avi+mp3
Még egyszer, az elõzõ mp3 kicsit rövidre sikerült
Avi
http://30zetp.1fichier.com/en/
Mp3
http://50cx29.1fichier.com/en/
Jelszó:Ikovacs
7 tracks, 49 minutes 43 seconds
1. CCB 7-01 - Bevezetõ szignál (0:25)
2. Badár Sándor - Duma 1 (7:38)
3. Badár Sándor - Duma 2 (7:26)
4. Badár Sándor - Duma 3 (9:04)
5. Badár Sándor - Duma 4 (8:34)
6. Badár Sándor - Duma 5 (8:02)
7. Badár Sándor - Duma 6 (8:34)
Még egyszer, az elõzõ mp3 kicsit rövidre sikerült
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Avi
http://30zetp.1fichier.com/en/
Mp3
http://50cx29.1fichier.com/en/
Jelszó:Ikovacs
7 tracks, 49 minutes 43 seconds
1. CCB 7-01 - Bevezetõ szignál (0:25)
2. Badár Sándor - Duma 1 (7:38)
3. Badár Sándor - Duma 2 (7:26)
4. Badár Sándor - Duma 3 (9:04)
5. Badár Sándor - Duma 4 (8:34)
6. Badár Sándor - Duma 5 (8:02)
7. Badár Sándor - Duma 6 (8:34)
ComedyCentrál bemutatja 7-01 Avi+mp3
Avi
http://30zetp.1fichier.com/en/
Mp3
http://4h37pq.1fichier.com/en/
Jelszó:Ikovacs
7 tracks 41 minutes 17 seconds
1. CCB 7-01 - Bevezetõ szignál (0:25)
2. Badár Sándor - Duma 1 (7:38)
3. Badár Sándor - Duma 2 (7:26)
4. Badár Sándor - Duma 3 (9:04)
5. Badár Sándor - Duma 4 (8:34)
6. Badár Sándor - Duma 5 (8:02)
7. Badár Sándor - Duma 6 (0:08)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Avi
http://30zetp.1fichier.com/en/
Mp3
http://4h37pq.1fichier.com/en/
Jelszó:Ikovacs
7 tracks 41 minutes 17 seconds
1. CCB 7-01 - Bevezetõ szignál (0:25)
2. Badár Sándor - Duma 1 (7:38)
3. Badár Sándor - Duma 2 (7:26)
4. Badár Sándor - Duma 3 (9:04)
5. Badár Sándor - Duma 4 (8:34)
6. Badár Sándor - Duma 5 (8:02)
7. Badár Sándor - Duma 6 (0:08)
HetiHetes 11.04
Jelszó:Ikovacs
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://u3860z.1fichier.com/en/
Jelszó:Ikovacs
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
x
#7287
A Comedy Central bemutatja sorozat hetedik évadának elsõ része Badár Sándorral megtalálható a helyén.
VK
VK
#7284
Én még csak ma hallgattam meg, a postjaitok alapján sokkal rosszabbra számítottam. Nekem nem volt annyira gáz. Inkább a fejetlenség zavart. Mintha elõtte nap jöttek volna rá, hogy mûsor lesz, senkinek nem volt anyaga, ezért bedobtak mindenkit pár percre, aki éppen ráért, nem?
Vagy lehet, hogy ez az új trend a szerkesztésben?
Vagy lehet, hogy ez az új trend a szerkesztésben?
#7283
"Na milyen volt a showderklub?"
Ótvar.
Ami jó volt, a Szomszédnéni, de ez a BUÉK 2012-es számuk volt a jelenet nélkül. Valamint tetszett Rekop azon fél perce, amikor megtalálja a listát.
Köszönöm a feltöltéseket.
Ótvar.
Ami jó volt, a Szomszédnéni, de ez a BUÉK 2012-es számuk volt a jelenet nélkül. Valamint tetszett Rekop azon fél perce, amikor megtalálja a listát.
Köszönöm a feltöltéseket.
#7282
Sziasztok
Hétfõtõl lesz Gálvölgyi-show az RTL-en 14:40-tõl.
Valaki tudná majd rögzíteni a leadott részeket?
Elõre is köszönöm.
Lajos9920
Hétfõtõl lesz Gálvölgyi-show az RTL-en 14:40-tõl.
Valaki tudná majd rögzíteni a leadott részeket?
Elõre is köszönöm.
Lajos9920
#7281
Meg tudná mondani valaki, hogy melyik Rádiókabaréban vagy Showder Klubban volt Hadházinak az a száma, amelyikben a Kornyilov örsrõl beszélt? Biztos megvan valahol nekem is, csak már nem találom.
Köszi!
Köszi!
Sziveszter anno - Sztankay István
Jelszó:Ikovacs
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://tfilqx.1fichier.com/en/
Jelszó:Ikovacs
#7279
Sziveszter anno - E05 - Sztankay István és Szilveszter anno - E06 - Sztankay István (nem tévedés, két rész, különbözõ tartalommal) a helyén.
Nekem épp mûködik a letöltés.
VK
Nekem épp mûködik a letöltés.
VK
A vágatlan változatok VKarolytól jönnek.
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
Ikovacs havi rádiókabaré gyûjteményét letöltöttem.
Köszönöm (Ha röviden ennyi elég 😊)
Összevágva ez nincs feltöltve valahová?
Köszönöm (Ha röviden ennyi elég 😊)
Összevágva ez nincs feltöltve valahová?
http://s2b-hu.ikariam.gameforge.com/reg.php?fh=400ce81271ab4218ebc88d115104c2f1
#7276
Ebbõl pedig egy szó sem igaz: "We have informed the owner that sharing of this file has been limited and how they can resolve this issue. "
Legalábbis nem kaptam emailt tõlük. Szóval szinte biztos, hogy átmeneti üzemzavarról van szó.
VK
Legalábbis nem kaptam emailt tõlük. Szóval szinte biztos, hogy átmeneti üzemzavarról van szó.
VK
#7275
IKovacs is ugyanezt mondja, nekem meg lejött simán elsõre. Szerintem próbálkozz többször a hiányzó fájllal. A múltkor is valami hasonló nyûgje volt az MF-nek egy-két napig, aztán meggyógyult.
VK
VK
Hol ezut írja kiaz MF, hol elindukhat a letöltés...
The file you attempted to download is an archive that is damaged or possibly encrypted. MediaFire does not support unlimited downloads of broken or encrypted archives and the limit for this file has been reached. This file may only be distributed from a premium account.
We have informed the owner that sharing of this file has been limited and how they can resolve this issue.
Still have questions or do you think we've made an mistake? Check our knowledge base for more information or contact us about it.
The file you attempted to download is an archive that is damaged or possibly encrypted. MediaFire does not support unlimited downloads of broken or encrypted archives and the limit for this file has been reached. This file may only be distributed from a premium account.
We have informed the owner that sharing of this file has been limited and how they can resolve this issue.
Still have questions or do you think we've made an mistake? Check our knowledge base for more information or contact us about it.
#7273
A z01 és z02 rendben lejött elsõre, viszont a zip most sem megy, MF ezt mondja:
The file you attempted to download is an archive that is damaged or possibly encrypted. MediaFire does not support unlimited downloads of broken or encrypted archives and the limit for this file has been reached. This file may only be distributed from a premium account.
The file you attempted to download is an archive that is damaged or possibly encrypted. MediaFire does not support unlimited downloads of broken or encrypted archives and the limit for this file has been reached. This file may only be distributed from a premium account.
#7272
Próbaképp elindítottam a letöltést, nekem hibátlanul megy, illetve, ahogy látom jónéhány más embernek is sikerült. Megnéznéd te is most(anában)?
VK
VK
Na milyen volt a showderklub?
Szerintem sz@r!
A Tóth Eduhoz már az ovódában gyógypedagógus vagy pszihiáter kellet volna!
A Benk elég hasonló volt!
A Szomszéd néni megismételte egy korábbi - talán CC-és - dumáját!
És a Bruti taxis viccét is hallotam már a fõtaxisok mesélikben!
Ilyen gyenge shdk még nem volt!
Szerintem sz@r!
A Tóth Eduhoz már az ovódában gyógypedagógus vagy pszihiáter kellet volna!
A Benk elég hasonló volt!
A Szomszéd néni megismételte egy korábbi - talán CC-és - dumáját!
És a Bruti taxis viccét is hallotam már a fõtaxisok mesélikben!
Ilyen gyenge shdk még nem volt!
#7270
Ezt nem hiszem el, a MF megint be van tépve...
Megnézed, légy szíves?
Köszönöm!
Megnézed, légy szíves?
Köszönöm!
Showderklub 10-01 avi+mp3
836+60 MB
Sajnos keddenként csak este felé...
avi
http://ujris8.1fichier.com/en/
mp3
http://xx5vq5.1fichier.com/en/
Jelszó:Ikovacs
13 tracks, 45 minutes 18 seconds
1. Shdk10 01 - Bevezetõ szignál (0:39)
2. Csenki Attila - Nyitó duma (2:58)
3. Csenki Attila - Felkonf (0:59)
4. Dombóvári István - Duma (8:59)
5. Csenki Attila - Felkonf (1:26)
6. Tóth Edu - Duma (4:56)
7. Csenki Attila - Felkonf (1:36)
8. Benk Dénes - Duma (5:17)
9. Szomszéd Néni - Duma (6:07)
10. Csenki Attila - Felkonf (0:04)
11. Bruti - Duma (4:04)
12. Rekop György - Duma (7:35)
13. Shdk10 01 - Vége szignál (0:38)
836+60 MB
Sajnos keddenként csak este felé...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
avi
http://ujris8.1fichier.com/en/
mp3
http://xx5vq5.1fichier.com/en/
Jelszó:Ikovacs
13 tracks, 45 minutes 18 seconds
1. Shdk10 01 - Bevezetõ szignál (0:39)
2. Csenki Attila - Nyitó duma (2:58)
3. Csenki Attila - Felkonf (0:59)
4. Dombóvári István - Duma (8:59)
5. Csenki Attila - Felkonf (1:26)
6. Tóth Edu - Duma (4:56)
7. Csenki Attila - Felkonf (1:36)
8. Benk Dénes - Duma (5:17)
9. Szomszéd Néni - Duma (6:07)
10. Csenki Attila - Felkonf (0:04)
11. Bruti - Duma (4:04)
12. Rekop György - Duma (7:35)
13. Shdk10 01 - Vége szignál (0:38)
#7268
Köszönöm szépen!
#7267
Bocsánat! Idõközben megtaláltam a novemberi RK-t, de a kérésem második fele továbbra is aktuális.
#7265
Sziasztok!
Szeretnék kérni egy 2005. novemberi rádiókabarét. Megnéztem Ikovacs gyûjteményét 6496-ban, abban nincs benne, más találatot nem kaptam. Sajnos egy lakástûz folyamán a RK-k nagy része használhatatlanná vált.Pedig a kezdetektõl (1969) mind meg volt magnószalagon. Most próbálom menteni a használható darabokat. Gondolom sokan örülnének az itt fórumozók, ha ezek - ha hiányosan is- de fel lennének töltve. Ha ebben is tudna valaki segíteni, mert nem vagyok képben a feltöltések terén, halvány segédfogalmam nincs ilyen tevékenység mikéntjérõl.
Elõre is köszönöm a segítséget.
Szeretnék kérni egy 2005. novemberi rádiókabarét. Megnéztem Ikovacs gyûjteményét 6496-ban, abban nincs benne, más találatot nem kaptam. Sajnos egy lakástûz folyamán a RK-k nagy része használhatatlanná vált.Pedig a kezdetektõl (1969) mind meg volt magnószalagon. Most próbálom menteni a használható darabokat. Gondolom sokan örülnének az itt fórumozók, ha ezek - ha hiányosan is- de fel lennének töltve. Ha ebben is tudna valaki segíteni, mert nem vagyok képben a feltöltések terén, halvány segédfogalmam nincs ilyen tevékenység mikéntjérõl.
Elõre is köszönöm a segítséget.