21
  • Gerygrey
    #21
    Eddig a Kétfarkú kutyákra akartam szavazni, de inkább a svéd kalozpárta fogok.
  • Max Damage
    #20
    Ebben van vmi :) Vhogy én is így érzek :)
  • strogg
    #19
    Mo-n miért nincs ilyen párt?
    azt hiszem elég sokunk megoldottnak tekineté a vasárnapi választást :))
    Én legalábbis nem agyalnék:)

  • pemga
    #18
    Telia ajánlata Ehh, nem tudom értelmezni, közel van a némethez, de nem eléggé :). Mire adja azt a havi 30kr kedvezményt?
  • M0rph3u5
    #17
    Hajrá svédek! bár szerintem túl messze vannak tőlünk...
  • pemga
    #16
    Na, sikerült szerezni svéd szótárt, nem 12, hanem 22eFt/hó a 24-es. 400korona a sávszél és 380 korona az adsl. Tudtam én, hogy nem kolbász meg kerítés :).
  • pemga
    #15
    Hmm, és tényleg. 24Mbps-es (upload 1Mbps) kapcsolat egy éves hűséggel havi 400 korona (kb 12eFt)
    Spray.se. Igaz ehhez 500m-re kell lenni a telefonközponttól, 2500m-re csak 12Mbps-t húz. Azt nem sikerült kinyernem, hogy ez most önmagában a teljes költség, vagy erre még rájön a madzag/teló miatt bármi is (mint a németeknél). A modemnek egyszeri költsége van.

    Cikk (angolul :))
  • PLaci #14
    Ne csodálkozz, ugyanazért a pénzért, amit ma egy felhaszbáló magyarországon internetre költ, a svédek min tízszer gyorsabb elérést kapnak!
  • Ted Beneky
    #13
    A Svédek 20 % illegálisan tölt le ? Ezt se gondoltam volna ...
  • MacrosTheBlack
    #12
    Hajrá kalózok, hajrá Svédország! :D
  • rigidus
    #11
    szerintem meg ugy nez ki mint Tim Robbins.

    Mar nehany honappal ezelott olvastam rola, hogy tervben van egy ilyesmi, nem hittem, hogy komolyan gondoljak. Amugy en is rajuk szavaznek.
  • Max Damage
    #10
    én rájuk szavaznék :DDDDDDD
  • exxile
    #9
    Persze hogy nem fognak egybol eredmenyeket elerni, de valahol el kellett mar vegre kezdeni, es ez egy nagyon jo kezdemenyezes!
  • HUmanEmber41st
    #8
    Álom álom édes álom álomkép...
    ( nemtom melyik operettben van )
  • Cactus
    #7
    Sajnos attól hogy bekerülnek még nem garantált a törvény beiktatása. De minden elismerésem a kezdeményezőknek, és drukkolok nekik!
  • cSuwwi
    #6
    Abszolút többséget úgysem szereznek, nem ismerem a svéd kormány összetételét, de ha nem szélsőségesek (gondolom, bár a kiadók szemében biztosan azok), és csak koalícióval tudna az egyik párt kormányt alapítani, akkor bizonyára a témával foglalkozó tálcára lecsapnának. De hogy lenne is érdemleges változás (svédországon kívűl, vagy csak ott), az jó kérdés...
    Inkább csak figyelemfelkeltés, mint a kétfarkú kutya párt nálunk (vagy mi a neve)
  • Enlight
    #5
    Szerintem inkább úgy néz ki, mint egy rockbanda énekese :D
  • Zenty
    #4
    Hát ez tul szépen hangzik! Majd ha be kerülnek akkor meg jönne a diktatorizmus ,mert nem lehet máshogy ( rokonok iromány mellékhatás ugye)
    Kampány marketingnek joh ez!
    A csávonak meg egyébként is elég bünöző feje van :D!
  • yajirobe
    #3
    királyak
  • Enlight
    #2
    "Ideje megállítani azokat az európai folyamatokat, amelyeknek célja az emberek totális megfigyelése és ellenőrzése. Svédország pedig kitűnő kiindulópontja lehet a harcunknak"

    teljesen igazuk van ebben!
  • FecaA
    #1
    Egész jól hangzik... :D