18
  • Rogar
    #18
    Sztem kicsit igénytelen hogy a tüzoltóbácsik kezébe van egy tömlő amiböl jön a viz.. de honnan??? az oda teremtödik?
  • nesto
    #17
    hogy kell feltölteni a faszikat vízzel amikor kifogynak a tartályuk
  • azer689
    #16
    Nekem az a szar starforce szar van meg és nincs hozá gamefix mit csináljak????
  • nesto
    #15
    demoját lelehet szedni, egészet meg töltsd ahonnan tudod. szerintem jó játék, aki tud németül annak kifejezetten jó, mert nem valami bonyolult benne a szöveg. grafikával sincs gondom, hogy mikor unom meg majd azt nemtudok, demoba csak 1 pálya van.
  • nesto
    #14
    demoját lelehet szedni, egészet meg töltsd ahonnan tudod. szerintem jó játék, aki tud németül annak kifejezetten jó, mert nem valami bonyolult benne a szöveg benne. grafikával sincs gondom, hogy mikor unom meg majd azt nemtudok, demoba csak 1 pálya van.
  • pitbulllll
    #13
    sim city 4 grafpowa
  • livin
    #12
    Megvan mar ez a jatek valakinek?
  • zachi
    #11
    nekem bejön
  • Meszesán Imre
    #10
  • spk202
    #9

  • spk202
    #8
    ez mi akar lenni
  • Admiral
    #7
    Gothic szerintem elég jó volt, sőt nagyon is... és tudtommal az is német
  • espfan
    #6
    szerintem szar.
  • JTBM
    #5
    Szerintem az Emergency 4 a pause hiánya miatt játszhatatlan.

    Ha a Magyar csapat beleteszi, azzal a kis trükkel minden eddigi rajongót meg tud majd szerezni.

    A németek egyébként sem képesek semmilyen minőségi játék elkészítésére, olyan német játékkal még nem találkoztam, ami tényleg jó volt...

    Ötleteik vannak, de megvalósítani nem tudják őket.
  • Runo
    #4
    Na jah!
    Szerintem hamar meg lehet unni majd...legalábbis én az összetettebb játékok híve vagyok
  • irkab1rka
    #3
    GTA-SA :)
    Az is tűzoltó szimulátor, csak vannak mellékes küldetések is :LOL:
  • Atomreaktor
    #2
    csak az emergencynek van egy nagy előnye hogy ott nem csak a tűz elleni küldetések vannak.
  • ScarY MAN
    #1
    Hát jah:))
    Emergency vigyazz!