49
  • Seten
    #49

    http://videogizmo.hu/index.php?vcmd=show;&nid_object=1698

  • kecskemarci93
    #48
    Hello Mindenki!!!
    Tudom, hogy ez a Ice Age 2, De! Kinek van meg az Ice Age 1 CD-én, avi-ban!
  • kecskemarci93
    #47
    Nagyszerű!!!!!
    Kicsit az az érzésem, hogy néha közbeszúrnak a kívülállók egy-egy nevetést, deazér' nagyon teccik!!!!!
  • pero
    #46
    Hát nem rossz,de valahogy jobbra számítottam,meg annyira be volt harangozva!Attól függetlenül ajánlom mindenkinek egy jó ki kapcsolodás,és jokat lehet nevetni rajta!
  • torjoz
    #45
    ek lemaradt a végéről :)
  • torjoz
    #44
    "magyarul beszélő amerikai animációs film, 91 perc, 2006"

    Kedves Cikkíró!

    Azokat a filmeket, amik "magyarul beszélnek" úgy hívják, hogy szinkronizált film!
  • bunny
    #43
    Hétvégén megnéztük, érdemes, jó lett, tényleg.
  • MC Stich
    #42
  • Saccard
    #41
    Szerintem nagyon jó volt,ami tényleg tetszett,hogy nem kezdtek el filmparódiát csinálni belöle(lásd Shrek2--->jóval gyengébb lett mint az egy) hanem tényleg az egészet nagyjából eredeti ötletek alkották! Grat! Király volt és a kritikusok bekaphatják!
  • snorbi
    #39
    Szerintem jó volt, érdemes megnézni moziban is...
  • winnie
    #38
    viszont tényleg, mekkora gáz, hogy itt nem volt semmi bakizás, vagy egyéb. csak buta barlangrajzok a credit mellett.
  • Punker
    #37
    és ha van eszük a nevek mellett kis ablakban fut valami hogy végigüljék :)
  • Cat #36
    "van egy nagy elírás a cikkben, ahol elemzi, ott 80percet emleget lejebb pedig már 91-et, na igen hát igenyesség..."

    a készítők felsorolását nem szokták végigülni az emberek :) és egy animációs filmet borzasztó sok grafikus készít.
  • winnie
    #35
    (wow. az sg-n minden jó filmet lehúznak?)

    viszont ez a filmszemle dolog érdekes. ha a jégkorszakra a nyíregyházi Nagy Emese vagy Gyarmati László maximális ötös fokozatot ad, az már jelent valamit? eddig nem is ismertem ezt a rajongói honlapot.

    ő nagy emese, ahogy látom:) szóval, figyeljünk oda a kritikáira. mert az elismerése nagy szó!

  • Hegyikecske
    #34
    nemértem itt az sgn mér kell minden jófilmet ennyire lehúzni, a 2. részt még nem láttam, de az első nagyon jóvolt, ezt a filmszemlén is elismerték maximális 5ös fokozattal... Ez azért csak jelent vmit azonkívűl van egy nagy elírás a cikkben, ahol elemzi, ott 80percet emleget lejebb pedig már 91-et, na igen hát igenyesség...
  • Broafka
    #33
    hát egy Tom és Jerry azért más kategória mint ez
    és én valahogy jobban értékelem azt (T&J) mint ezt, ha már így vesszük :-/
  • Sekler
    #32
    hát nem tudom én csak az elsőt láttam még de azért nem volt az annyira rossz, persze lehetett tudni előre a történet végét aki jobban belegondolt, de azért közel se volt olyan szinvonalu mint ahogy itt sokan leszolják, sokkalta rosszabb filmek is készültek sőt...
  • viizo
    #31
    "Most őszintén nem ez volt az eddigi legjobb ilyen film" ---> NEM
  • Tompika007
    #30
    Én kis koromban imádtam az ilyen cartoonnetwork-ös meséket és még ma is leülök és megnézem a Timon és Pumbát. Tomi 17
  • pauly
    #29
    Hát egy tom és jerry-t ezerszer többre értékelek mint ezeket a cg rajzfilmeket.
  • Tompika007
    #28
    Nem tudom hogy a cikk írója miért írja hogy az első rész viszonylag sikeres volt. Most őszintén nem ez volt az eddigi legjobb ilyen film hányszor hugyoztunk be a röhögéstől? Igaz ebben benne vannak a nagyon jól megcsinált szereplők is de na és azé k**va jó!!!Remélem a 2 is jó lesz!!!
  • Broafka
    #27
    én megnéztem ma, nagyon király szerintem :)
    tényleg baromi gyönge története van, de a Motkány szenvedései, meg a nőstény mamut aki Oposszúmnak képzeli magát, mindent visz :D
    (Motkány forever!)
  • bertino
    #26
    easyrider kis muvi lesz
  • Gerygrey
    #25
    És hogy a filmről is essen szó: nagyjából akinek tetszett az első rész annak ez is fog mert ugyanaz a feeling csak más alaptörténettel + pár új szereplővel mint a nősténymamut aki azt hiszi magáról hogy oposszum (elborult elme lehet aki ezt kitalálta, de mókás) és társai, persze a régi arcok éppúgy megmradtak mint az első részben. Akinek az nem jött be, szinte biztos hogy ez se fog.
  • Gerygrey
    #24
    Köszi a tippeket, majd utánanézek ezeknek a filmeknek (a MIBnek mintha láttam volna valamelyik tv csatornán az ajánlóját...).??A Jégkorszak 2-t én is megnézem torrenten, de szerintem ilyen filmet moziban érdemes először nézni, mert elég látványosra sikerült (szerintem). Passzolok hogy honnan lehetne megszerezni, ha van bithu tag ismerősöd, kérdezd meg tőle, oda hamar mennek az újdonságok.
  • Kelta
    #21
    nem olyan rossz ez a jég2 :)
    asszem láttam rosszabbat. robotok...brrr.:)
  • Gerygrey
    #17
    Zéró történet, de legalább jópofa és humoros, ugyanúgy mint a motkány
  • Blasta
    #16
    Így vagyok ezzel én is. Kizárólag 5-8 éves korig ajánlanám, kb olyan szinvonalú sztori és poénok vannak benne (leszámítva Motkány karakterét, akivel egy egész estés filmet lehetne megtölteni, az ő karaktere már a felnőtt nézőket is elszórakoztatná...).
  • jin
    #14
    Méghogy nem jó! Akinek nem tetszik nézzen Mónika showt!
  • Pharaoh
    #13
    Tom & Jerry-t nem nehéz lepipálni. Zéró történet, Zéró szöveg, Két állat kínozza egymást, tiszta Jakas vagy mi.
  • Gerygrey
    #12
    Szerintem egyáltalán nem volt rossz, nekem kimondottan tetszett. Időnként szakadni lehet a röhögéstől, és a Jégkorszaknak ez a lényege. A Motkányról el tudnék képzelni egy TV-sorozatot, talán még a Tom & Jerry-t is lepipálná.
  • Normal
    #11
    "hiszen mindenki azonnal elsőhetes nézővé akar válni, látni akarja a Jégkorszak hőseinek kalandjait."

    hi-hi-hi :D
  • AnuluWork #10
    A Motkányos részek közül az első, a nyelves rész tetszett nagyon, ami a MI2 alapjain gördült ki a vászonra, valamint az Onedin családos legutolsó - bár lehet, hogy a régi nagy zene miatt (szerintem roppant jó választás volt) - baromság.
  • ZilogR
    #9
    Ahogy az a Sok hűhó semmiért-ben is elhangzik: "a tehetséget Isten adja" - Milyen nagy kár, hogy így tudnak rajzolni, de húgyagyúak a történetmeséléshez... Én a kis makkossal csinálnék egy jó sztorit - a Jégkorszak I. beharangozó filmecskék is "őrá" voltak kihegyezve - a többi szófosó, lomha történetet cipelő kövületre semmi szükség nincs...

    -=ZR=-
  • Invader
    #8
    Tegnap délután néztem meg, szerintem f-o-s lett, nagyon nem jött be a ríkatós történeti vonal (akinek az első 10 perc után nem világos hogy hogyan fog véget érni a film, az sose látott még rajz-, padon animácációs filmet).
    Valahogy a Scratty-s (Motkány) humorok is inkább erőltetettek.
    Erősen 12-mínuszos a film, szerintem legfeljebb gyerekkel érdemes érte a moziba menni.
  • viizo
    #7
    ismerve a készítőket, én az első klónját várom, néhány pofás ötlettel, de ugyanazokkal a klisékkel és monotonitással, amin tépni fogom a hajam a bárgyúsága miatt... de remélem rámcáfol a film és talán értékelhető lesz.
  • viizo
    #6
    egy kis OFF: sokkal többre tartom a Pixar rajzfilmjeit, pl. az Egy bogár életét vagy a Némó nyomábant (utóbbit kizárólag eredeti nyelven!!!), nekem a Jégkorszak rettenetesen unalmas és eröltettet, pár jópofa dologtól eltekintve nem igazán értem, mit esznek az emberek ezen a lapos és unalmas anim-filmen.
  • winnie
    #5
    ööö. ezt honnan tudod? pláne ha nem láttad. a sok reklám hatására már tudod, hogy milyen a termék?
  • Higany
    #4
    Nagy királyság lesz a film! Csak hamar adják majd ki dvd-n is!
  • sweech
    #3
    ez a zanimációs film a best!