22
Moto Racer 3 Gold Edition
  • geri777
    #22
    Sziasztok kérdésem /proiblémám AZ hogy trial ba a nézet csak oldalrol látom ezt hohgyan lehet változtatni ?
  • zol4506
    #21
    Helosztok!
    honnan tudom letölteni a Motoracer3-mat??egész nap keresem!!:(( ha valaki segít annak nagyon MEGKÖSZÖNNÉM!!!:))
  • xt198
    #20
    srácok, amikor belépek, full fehér képernyőt kapok, és nemtudok semmit csinalni, csak alt+f4... vki help plz
  • [HUN]FaTaL
    #19
    hát az gáz:( akkor mit csináltak? mert a grafikán semmit úgylátom
  • Istencsászár
    #18
    Sajnos ahhoz nem nyúltak:(
  • [HUN]FaTaL
    #17
    városin változtattak valamit? vagy még mindig csak párizs?:(
  • Istencsászár
    #16
    Cross még mindig űber feeling:) nomeg a városi száguldozás is:)







  • Istencsászár
    #15
    Megjelent!
  • gamerboy91
    #14
    Nagy a csend a gém körül.
    Megjelent vagy ment a süllyesztőbe?
    Vagy még készítik?
  • Solo72
    #13
    Hello
    Láttam egy motoros videot és az elején játszanak egy motoros játékal benne érdekelne mi a játék neve.
    http://video.sportmotor.hu/dl/1084
    Ha valaki segitene azt elöre is megköszöném!
  • gamerman01
    #12
    Huhh remélem hamarosan má nyomhatom!!
    Milyen védelem lehet rajta? A boltba kb. mennyi lesz majd?


    (sorry a sok láma kérdésért)
  • ngcsnet
    #11
    azok ne legyenek rá büszkék
  • M@TriX
    #10
    jah, de hülye vagyok vannak képek is na ezeken jobban lejön, tényleg szebb lesz... ha az irányíthatóság nem lesz fullárkád, mint alapban akkor nálam nyerő lesz.


  • M@TriX
    #9
    remélem az irányítóson is és akkor pár genygébb gépes motoros haver örülni fog ;)
  • Istencsászár
    #8
    Grafon is javítottak, külföldi lapokon azis fel volt sorolva az ujítások közt.
  • M@TriX
    #7
    a videó fincsi a kedvemet azt meghozta, majd rápillantok.
  • M@TriX
    #6
    jah nekem is tetszett bár fizikája hagyott némi kivetni valót maga után.
    ha a graffon is lőttek egy kicsit meg nem csak pályákat csináltak hanem javítottak a gémen akkor azért még jó szórakozás lehet.
  • Laky
    #5


    win98-on játszottam vele nagyon sokat, majd winXP-m lett, és hanyagolnom kellett sajnos :(
    hiába próbáltam átállítani a kompatibilitást :((
  • Vlala #4
    Királyság!
    a videot sajna nem tudtam megnézni, de imádtam ezt a gamet. Remélem, a Trial fizikáján és a traffic a.i.-jén sikerült javítaniuk, mert elképesztően durva volt, hogy egy előlem most kiállt autó már indexel is vissza :)
  • Grusi
    #3
    Ez remek beszólás volt.
  • Tibor
    #2
    és akik nem vásárolják meg?
  • Istencsászár
    #1
    Megérkezett az első videó az április 28-án megjelenő Moto Racer 3 Gold Editionből. A Delphine Software International által fejlesztett játékban próbára tehetjük majd magunkat a GP, a Cross, a Supercross, Freestyle, Trial és Traffic kategóriában is.
    A fejlesztők igérete szerint még több helyszin, még több motor, még több bónusz várja majd azokat a játékosokat akik megvásárolják a felújított játékot.

    Video

    HSW

    Aki régen játszott vele az tudja mekkora királyság, aki még nem az most majd beleszeret:)