905
  • ngcsnet
    #1
    Mint azt lehet hogy már olvastátok a TM Hungary fórumban a TrackManiának új része készül. Még nincs túl sok infó, sőt szinte semmi infó nincs még, de a Focus (a TM kiadója) bejelentette hogy a TrackManiaPlanet nevű játékot 2006 szeptemberében adják ki. A hírt a Nadeo még nem erősítette meg.
    Képek hamarosan..
  • Istencsászár
    #2
    Nadeo-osok megállás nélkül dolgoznak:)) hajrá
  • Lammer
    #3
    hehe trackmania az fun...node ez mar sokadik bor style lesz, remelem rosszul erzem skacok...
  • Istencsászár
    #4
    Trackmania anno új 5let volt.
    Tm Sunrise nem volt rókabőr mivel megannyi ujdonságot tartalmazott szvsz csak a lényegét tekintve volt Tm...
    Tm Original-t vehetjük amolyan Tm goldnak... régi jó, új köntösben uj cumokkal.
    Tm Nations meg free mivolta miatt és lényegét tekintve ( nemzetek harca ) megint csak kicsit új 5let.
  • Lammer
    #5
    jaja, a megannyi fosadek pcs jatekbol egy igazi kis gyongszem es meg a gepigenye sem veszes(nem mintha kene felnem :D)^^
  • Atkamon
    #6
    Igen a Nations valóban nagy 5let! Én most is jáccok vele és nagyon élvezem! Persze van olyan hogy elbaszódik a szerver ami egy kicsit ciki a Nadeo-nak, hogy egy szervert nem tudnak normálisann üzemeltetni, de amúgy nagyon élvezetes gém!
  • ngcsnet
    #7
    hát ha próbáltátok már a crashdayt akkor bizony inkább TM-hez ragaszkodnátok. én jáccottam crashday-el és minden második multiplayer játéknál kilép valamiféle hibaüzivel. ilyen a trackmanában soha nem volt, és nem is lesz.
    a Nadeoban meg lehet bízni!
  • Lammer
    #8
    ne feledd, hogy tok ingyenes!!(most az megint mas dolog, hogy nvidia logo meg mittomen, dehat ingyenes ;))
  • ngcsnet
    #9
    igen, pont ezért lehetnek problémák, hisz a világon több millió ember tölti le és jáccik vele
  • Lammer
    #10
    hatigen, de ha nem erezted ki a mondanivalombol a lenyeget akkor a szadba ragom neked is :DDD szal STFU mert orulj neki hogy ingyert van... ajandek lonak ne nezd a fogat... :DDDD
  • ngcsnet
    #11
    bár szvsz jobban örültem volna ha pénzért kínálják, mert akkor nem lenne olyan sok n00b barom, akik csak baromkodni jönnek fel játszani...
  • ngcsnet
    #12
    "Bizonytalan forrásból az derült ki hogy a TMP-t az E3-on fogják bemutatni[...]"
  • Istencsászár
    #13
    E3-nak rég vége :)
  • ngcsnet
    #14
    akkor hamis volt a forrás :D
  • ngcsnet
    #15
    http://www.trackmaniaunited.com/
  • Dodo55
    #16
    Szóval a 3 TM egyesítése lesz.
    Remélem ingyenes lesz azoknak, akiknek megvan a TMO+TMS.
  • ngcsnet
    #17
    Ezt a képet nézegetve lehet látni hogy a hátterben ott kuksolnak a rallyból ismert várak, de én új elemeket is látok, amik idáig egyik részben sem voltak benne, szóval kibővítés is lesz...
  • ngcsnet
    #18


    Hmmm...ez mintha valami jelzés lenne, ezen a képen volt rajta :D
  • ngcsnet
    #19
    2006. Szeptermber 3.
    utalás a kiadás dátumára vajon?
  • Bankrupt #20
    http://www.gamekapocs.hu/hir/5012/%C9v+vegen+erkezik+az+uj+TrackMania
  • ngcsnet
    #21
    ezt már tudjuk
  • Dodo55
    #22
    Ezt a TMU hír topicjába is beírtam, ide is beírom:

    Nekem megvan eredetibe a TrackMania és a Sunrise is.
    Az lenne a jó, hogy azoknak, akiknek mindkettő megvan, mint nekem, azoknak ingyenes lenne.
    Ez szerintem technikailag megoldható lenne, mert egyéni serial tartozik a TrackMania-hoz és a Sunrise-hoz is, ezért könnyen ellenőrizhető lenne, hogy valaki tényleg megvette -e mindkettőt.

    Azért mondom ezt, mert nem hiszem, hogy olcsó lenne, és azoknak akik megvették mindkét előző részt, nem biztos, hogy megérné kiadni annyi pénzt az összevonásért, és pár extráért.

    Még az is jó lenne, hogy ha ingyenes nem is, de lényegesen olcsóbb lenne azoknak, akiknek megvan mindkettő előző TM.
  • Lammer
    #23
    probald + eladni meg most gyorsba, es mikor kijon az uj, megveszed azt, csak egy tipp ;)
  • arpad vezer
    #24
    Én úgy tudom, a pakkban lesz egy teljesen új rész is. Az eddigi részek az extrák. Így nyugodtan elkérhetnek 12000 forintot, mint az új játékoknál.
  • arpad vezer
    #25
    Amúgy remélem, hogy pl az Originalt azért feljavítják, mert azzal a grafikával ma már nem lehet eladni játékot, főleg, hogy lassan jön a DirectX 10.
  • ngcsnet
    #26
    Nem tudom hol hallottál te ilyet, de biztos nem a Nadeótól, egyébként ha új rész is lesz benne, akkor lehet a Planet lesz az.
  • ngcsnet
    #27
    másrészt ha megnézed ezt a képet, láthatod hogy a régi környezetek vannak listázva, szóval nem lesz új rész, csak új pályaelemek lesznek pluszba
  • arpad vezer
    #28
    Mindegy. Akkor is nagyon jó játék lesz, az biztos!
  • arpad vezer
    #29
    Azon gondolkoztam, hogy az ára mennyi lesz? A szokásos 12000 ft? Csak mert ugye 3 játék...
  • ngcsnet
    #30
    szerintem azért annyi nem lesz, TMO-t mostmár 2000forintért lehet kapni, TMS nem tudom most mennyibe kerül, de szerintem 6000 körül van már.
  • arpad vezer
    #31
    TMU a CD Galaxisban 4990 ft.

    Amúgy remélem nem StarForce védelem lesz rajta, mivel asszem az eddigieken az volt vagy nem?
  • arpad vezer
    #32
    Bocs elírtam: TMS
  • ngcsnet
    #33
    Eddigieken az volt, és ezen is az lesz.
  • ngcsnet
    #34
    új TMU kép, nem tűnik fakenak
  • nearo
    #35
    TMX-en van link a united-hez.
  • ngcsnet
    #36
    erre gondolsz? Ez a hivatalos oldal;)
  • nearo
    #37
    Igen, erre gondoltam.
  • ngcsnet
    #38
    új kép
  • Tobacco
    #39
    vajon az új kiegészitők inngyen letölthetök lesznek a nationhoz?
    vagy hogy lesz vajon megoldva ha megveszem a játékot, és az új kiegészitökel szerkesztek mapot, az másoknál hogy fog megjeleni?
  • arpad vezer
    #40
    Nem kiegészítő lesz, hanem teljesen új játék.