25
Nitro Stunt Racing
  • Prince23
    #25
    Trailer
  • DavJan
    #24
    Sziasztok,tudja valaki az NSR cd kulcsát.Nekem megvan a demo verzió...ha beütöm a cd kulcsot akkor fog menni szerintetek?
    A válaszokat előre is köszönöm.
    Legyen szép a napotok.
  • Sland
    #23
    Angolosítás nincs? :D
  • AntiHero
    #22
    Hát nekem nem jó:S
    A gyakorló páylák elindulnak. Mikor meg ligába mennék(rendes verseny) Akkor kifagy. Akármit állítok át akkor is:S Mi lehet a gond?(mindenből a legfrissebb driver van fent, Windows is most raktam nemrég)
  • AntiHero
    #21
    1 kérdés:
    Az install végén, mit kell beírni a licens,password,emailhez?
    Mert én ekkor beírtam sok hülyeséget, de nem fogadta el. Majd kiléptem a telepítőből most meg updatelem:)
  • arty
    #20
    németül megjelent! :)

    3 pálya(+3 reverse), néhány kocsi, sok skin, jó fizika, belső nézet, nincs multi, szép, gyors. Próbát mindenképpen megér!

  • Istencsászár
    #19
    Nitro Stunt Racing: Stage 1 képek
  • Istencsászár
    #18
    Nitro Stunt Racing: Stage 1 videó és képek
  • JohnnySmith
    #17
    De a trackmanianak semmi köze az nfs-hez nem is lehet hasonlítgatni semmilyen sziten... szvsz a tm sokkal szórakoztatóbb mint az nfs...
  • DjDano
    #16
    A Trackmania egy rakat szar, ahhoz képest a NFS szimulátor :D Ez meg csak megint egy 3-4 játékból összegyúrt valami lesz, bárcsak ne lenne igazam :)
  • Dexantreal
    #15
    ahamm,egyébként ez tényleg új reg..mer a régi bannolva lett...de akkor én se szóltam semmit hozzád,ha nem nekem ment...
  • szoltan
    #14
    jájj bocs! nem neked ment:)))
  • szoltan
    #13
    mert újreg vagy, ráadásul egy láma
  • Dexantreal
    #12
    de a franc kivan..a #3 hsznél amikor válaszoltatok phail-t írt ki és nem Dexantrealt...hogy is van ez akkor?
  • Dexantreal
    #11
    bezony...na és közöd?szal kussolj
  • JohnnySmith
    #10
    Sztem törés nem lesz benne:) Felesleges is lenne, ahogy az autokat elnézem nem tartanának sokáig :))
  • ngcsnet
    #9
    szerintem jólesz, képeket elnézve roncsderbis sarazódás meg jó fizika lehet benne...
  • JohnnySmith
    #8
    Nagyon kis pofás gamenek ígérkezik:) Várjuk szeretettel :)
  • ngcsnet
    #7
    "...a fejlesztők megpróbálják ötvözni a Trackmania szórakoztató stílusát..."

    hát akkor biztos jó lesz:p
  • szoltan
    #6
    újreg?:D
  • ngcsnet
    #5
    miért is?
  • mucsácsó
    #4
    pfff...hát majd meglássuk...talán jó lesz..
  • Dexantreal
    #3
    Mé lenne az? Istencsászárról midnenki tudja, hogy szereti az autós géjmeket, legalábbis azok igen, akik nyitott szemmel járnak-kelnek az esgén..de te úgy látom,hogy nem:P...sasolj be az F-1challenge topikba, ő ott a házigazda, meg talán téma nyitó is,nemtom ezt már. Topikot meg mindenki nyithat, csak arra ügyeljen,hogy ne nyisson oylat,amit már más megnyitott.


    Géjmről:megnéztem a képeket...nemtom mi akar ez lenni,de talán megéri leszedni. Annyira nem vonzz,mint az F-1.
  • phall
    #2
    topiknyitási kényszer? :|
  • Istencsászár
    #1
    A Gameseed bejelentette, hogy egy új autóverseny játékon dolgoznak amely a Nitro Stunt Racing nevet kapta. A játékban a fejlesztők megpróbálják ötvözni a Trackmania szórakoztató stílusát a realizmussal, erre van némi esély, mivel a Gameseed munkatársai már tapasztalt programozóknak számítanak a szakmában.
    A megjelenésre még az idén számíthatunk.

    Képek

    HSW