2320
  • Gabe18
    #35
    most nem azért,de a topic címéből,és tartalmából mire következtetsz?
  • MimaSKATE
    #34
    csá
    megjelenik Pc-re is?
  • Fido4life
    #33
    Na ezt nem is gondoltam volna...
  • CUCLI
    #32
    hát a zenéje az jó ^^
    szerk: mi a szám címe? :D
  • ffxi
    #31
    LOL, én voltam hülye!
  • ffxi
    #30
    Biztos, h ez a válasz nekem jött?
  • Gabe18
    #29
    Lehet,de felesleges találgatni.

    Viszont a cimben lévő "teszkós kontroller ajánlott" ötletet óvatossan kezelném.Inkább valami nivósabb darabot ajánlok,mert itt a tűzgomb egy óra mulva kiesik a helyéről ha nem birja az extra megterhelést...
  • ffxi
    #28
    De nem lehet nagyon a portolt gémeknél részletesen beállítani az "advanced" mint PC-s gémeknél. Sztem ez a nagy baj mert követelik az atom vidikarit-tripla vagy semmi-
  • Gabe18
    #27
    Hát azon valószínű el fog indulni,de túl nagy parádét ne várj.
  • haxoror
    #26
    A Call of Cthulhu-t csak egyetlen programozó portolta és rohatt jól sikerült, tényleg sok műlik ezen, reménykedjünk :)
  • ffxi
    #25
    Nem nagy szám: FX5200
  • Gabe18
    #24
    Hát milyen kártyád van?
  • Gabe18
    #23
    Végülis szerintem a portolás minőségén múlik.Ha jól megcsinálják akkor azért olyan rettentő atom gép nem kéne neki,de ha nem törődnek vele sokat,akkor előjöhet az ami a HALO-nál volt,hogy irreális lesz e gépigény.
  • ffxi
    #22
    Sztem vidikari csere lesz a vége. Sajna pont most vok leégve-picsába-
  • haxoror
    #21
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ VÉGRE JEEEEEEEE!!!!!!!
  • ffxi
    #20
    Ja! Asszem már most kéne, h hirdessék, na mind1 és RE4-ét? Vagy még nagyon távol az is?
  • Seth
    #19
    onimusha 3 hogy megy nálad??? Annál szvsz több powa kell neki. Marhasok effekt meg szörnyike van a képernyőn egyszerre
  • Gabe18
    #18
    Hát arról egyenlőre nemigen van infó.
  • Seth
    #17
    hát nekem nem jött már be annyira a harcközpontosultsága, inkább az 1. részhez hasonló puzzle meg ugri bugri játékmenetet szerettem benne
  • Shep
    #16
    Micsoda a PoP pont a harc miatt jó, sőt nekem csak amiatt :)
  • Shep
    #15
    Nem tudja valaki azon játékok listáját amiketet átportolnak pc-re és az ubi kiad?
  • Seth
    #14
    A POP elmehet a sarokba pislogni. Köze nincs hozzá ha a harcot nézzük.POP is remek játék, de azt én nem a harcok miatt szeretem,ami a 3. részben már túl sok volt.
  • Davidus
    #13
    teljesen más kategória:)
  • Shep
    #12
    Azt a mega ultra rutál nagyanyját neki, ez kell a szegény pc-s népnek, mekkora kombók vannak benne, áááááááááá, el se hiszem hogy végre kiadják pc-n is, még jó hogy haver kontrollerje pont nállam van :)
  • SötétBarom
    #11
    Hááth.. Nincs vele tapasztalatom de elég primitívnek tűnik.. POP jobb.. Persze majd kiderül ha megjelent
  • ffxi
    #10
    Kéne a minmális gépigény, nemtok utána nézni mert qrvqa lassú a netem. Érti?
  • ffxi
    #9

    Mindent elrárulnak!!
    (Falbav: Vidikari csere lesz a vége.)
  • Gabe18
    #8
    Most ezt a kérdést nem értem...
  • Davidus
    #7
    ráadásul a Resident Evil 4 is áprilisban jön:)
  • Gabe18
    #6
    Én is várom,de kérdéses a pc-s siker,mert ennek az irányitása is elég bajosnak tűnik gamepad nélkül.
  • ffxi
    #5
    Léccí!! Mogyátok már meg mekkora gép kell ehhez? THX!!! [dial-up-om van] :-(
  • TVelvet
    #4
    AZMEGMEGBA**aztabüdös****abaszameg:DD VÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉGRE !!!!!!
  • Seth
    #3
    joy beizzítva, jöhet...^^
  • Davidus
    #2
    gameplay
  • Davidus
    #1
    Jövő hónapban érkezik a Capcom atomhangulatos PS2 henteldéjének PC átirata!

    trailer