112
Mit írjak még ide?
  • BBlackbeard
    #1
    SZiasztok. Gondoltam nyitok egy új témát ennek a klasznak ígérkező játéknak. Ugyebár mint a tapasztaltabbak tudják a Tortuga Pirates of the new world elég ratyi volt. Én szinte minden kalózos játékot kipróbáltam, és ez különösen jónak ígérkezik. Kb. egy PotC és egy Port Royal kereszetzése fejlesztett lehetőségekkel. A videóból elég sok kiderül. itt nézheted meg.
    Várom az érdklődőket
  • BBlackbeard
    #2
    Ja, a hivatalos honlap: itt
  • Kanál
    #3
    egy na tetszett, de ez szebb jobb szal csekkolva lesz
  • grebber
    #4
    Megnéztem az új videót hát a harc nekem nem nagyon tetszik mármint a kardozos rész a hajóssal semmi gond.
  • BBlackbeard
    #5
    Szerintem nem lesz rossz. Mi a bajod vele?
  • Botond #6
    must have!
  • Bandew
    #7
    Screenshotok alapján ennél a Pirates of the Caribbena is szebb volt, pedig az nem mai játék.
  • BBlackbeard
    #8
    Igen, de mondjuk ez másfajta játék, és én általában nem szoktam nézni annyira a grafikát.
  • Bandew
    #9
    Én sem, csak megemlítettem, mert azért a mai látványorgiák között furcsa. De miben más ez a játék?
  • haxoror
    #10
    Abban, hogy nem veszi meg a Disney és nem csinál belőle egy idő előtt összecsapott mesét mint a PotC-ból :)
  • BBlackbeard
    #11
    Hát alapból sztem másféle lesz mint a PotC. Szal nm lesz egy főküldetés hanem csinálhatod ami jólesik. Port Royal féle.
  • Bandew
    #12
    Akkor áldozhatna időt egy kis széspégre is.
  • BBlackbeard
    #13
    Hát azért igazad van! de hát mit tehetnénk?
  • BBlackbeard
    #14
    "Over 400 square kilometers of sea levels with hidden treasures,
    bonuses and secret bays"
    Ez igazán jól hangzik!
  • grebber
    #15
    Képek
    És van fennt egy E3-as videó is!
  • Kly9
    #16
    Nekem tetszik a game és nem olyan rossz a grafikája, mint ahogyan ti azt felvázoltátok. Sok jó ötlet van benne és jól megcsinálták a csáklyázást is, egész jónak ígérkezik, legalábbis a videó alapján. Talán ez lesz az Ascaron nagy áttőrése.
  • grebber
    #17
    28 új kép
  • JackSparrow
    #18
    Ez egy Karib-os játék??
  • Kly9
    #19
    Nem toltad a Tortuga: Pirates in the Newworld-del? Ennek az átalakítására lehet számítani. A helyszín maradt,( hogy a kérdésedre válaszoljak) ismét a karib tengeren kell fosztogatnunk.
  • Plata
    #20
    Én imádam a tortugát,megisvan,de vlamiért nem hajlandó felmenni a gépemre.igaz pc gurus vagy ganestar-os cd-röl van meg.
  • Kly9
    #21
    Nekem gamestaroson van meg szal gondolom neked is, de nekem tökéletesen fut.
  • grebber
    #22
    2 új kép
  • grebber
    #23
    Új Trailer (15MB)
  • grebber
    #24
    Kijött a demó (333MB)

    Gamershell szerverek
  • Botond #25
    Eszméletlen jó! Kalózok lementek,de a kapitány lenyomott, majd még gyakorlok.
  • grebber
    #26
    Jó játéknak tünik csak hát szerintem a NASA gépe sem elég hozzá így hát nem is sokra jutottam lezuztam a kalozokat azt annyi is volt.

    2500+,1GB ram, 6600GT minden Highon-on esélytelen mint az állat.
    Shadow off minden medium még így is rettentően akad. (1280x1204-be néztem mind2x TFT-m miatt)

    Mindjárt megnézem mit mutat lowon.

  • Botond #27
    Egy 3 éve is gyengének számító konfigon mér menne maxon egy új játék? 3gigás p4en 2 giga ram és x800xt pe mellett minden fullon és pöpec. Pedig ez is erősen közepes konfig. AHogy látom a játék már támogatja azt a számolásgyorsítókártyavmit is. Szerintem nagyon jó kis játék lesz ez.
  • grebber
    #28
    Megtudtál csáklyázni másik hajót?

    Az jó benne nem kell venni legénységet mert az ellenfelet ha lezuzod a vizben uszkűló emberkéket feltudod venni tágyakkal eggyütt mielőtt eltünnének illetve megennék őket a cápcák.
  • Mayorpapa
    #29
    kardozni mikor lehet majd? le kell zúzni minden hajót? (úgy értem a demóban)
  • grebber
    #30
    Hát erre énse jöttem rá meg az ellefék megcsáklyázára sem :(
  • Botond #31
    Lezúzol vagy 16-18 hajót,utána lehet szárazföldön nyomulni,és kardozni. A főboss lezúzott, 2% HPja maradt. Csáklyázás nem sikerült,az lehet nincs is a demóban.
  • #32
    Mivel lehet lőnni a hajón?
    Nyomkodtam mindent, de semmi. Annyit tudok, hogy 1,2,3,4-el fegyvert váltani,de lőnni nem.
  • grebber
    #33
    Bal egérgomb!
  • Alice Sabbat
    #34
    miért van az hog maximum grafikán elhajózgatok ... és olyan szép simán fut a játék hogy csoda... és 1 ellenséges hajó lő egyet és kb 0,1 fps esre vállt :(...
  • grebber
    #35
    Mert kurvajól optimalizálták :D

    Nekem is egyedül minden lowon akkor már a harcnál meg sehol nincs semmi akadás.
  • X Revenge
    #36
    Most tudtam csak kipróbálni a demót, de nagyon tetszik. Most elmondom h h mi nem teszik: kicsit még furcsa nekem a kamaeramozgatás; a grafika se túl jó, de erről nem a játék hanem a gépem tehet, de egyébkéntse olyan rossz...; és még a bugok nem tetszenek, természetesen.De összeségébe nagyon, főleg fullgame patchel és új géppel, így király lesz :)
  • grebber
    #37
    "Az Ascaron fejlesztői végre meséltek kicsit a Tortuga: Two Treasures karaktereiről és lehetőségeiről. A játékban stratégiai nézetben lesz lehetőségünk kalandozni a Karib Tengeren, ahol akár komoly csatákban is részt vehetünk, de közelharcban TPS nézetbe váltva is harcolhatunk. A márciusban érkező játék a 18. században játszódik és Aurelius életét követhetjük majd nyomon, aki szolgasorból próbál felemelkedni."

    info: Gamestar
  • littleNorbi
    #38
    Hasonlít ez a game a Pirates of the Caribbean-ra ?
  • grebber
    #39
    Tortuga: Two Treasures GOLD
    [2007. február 24. @ 10:08 - Chesario]

    A CDV Software Entertainment és az Ascaron Entertainment jelentette, hogy elkészült a Tortuga: Two Treasures játékuk.

    A kalózok világát bemutató programban a játékosok egy kalóz kapitányt alakítanak majd, akit TPS nézetből irányíthatunk majd a szárazföldön és stratégiai nézetben a tengereken. A Tortuga: Two Treasures elsősorban akció központú játék lesz, de igen erős történeti szálat is kanyarintottak a singleplayer módozathoz. A megjelenés március 5-én lesz esedékes.

    info: Gamestar
  • #40
    A Reloaded ezt is elhozta nekünk :)

    Saját screenek