841
Atlético Madrid Topic
  • kraawz
    #681
    nagyonjó ...
    2:2 Fuentes

    Leo Franco megint mellényúlt :S
  • kraawz
    #680
    2:1

    Rossi 31'
  • kraawz
    #679
    2:0

    Simao
  • kraawz
    #678
    1:0

    Perea assist
    Pablo goal
  • kraawz
    #677
    na lássuk

    sport2
  • kraawz
    #676
    x

    de az atlético nyerni fog :P
  • DJ BP
    #675
    x-eljetek már léci
  • kraawz
    #674
    az mi? :DDDD

    ezt a postot tegnap küldtem el,de az istenért nem jelent meg. most meg belépek topikba,és itt vár :O
  • kraawz
    #673
    Na ha ma verjük a Villarealt,új HG lesz :)

    Sok szerencsét a csapatnak,a Villarealban szerintem még benne van az a 4:1es zakó.
  • kraawz
    #672
    magyarul egy pontot kell hoznunk barcelonán vagy villarealon,és házigazda leszel :)

    Délelőtt láttam SPORT1en a meccset, a 3. gól vmi szenzációs volt. Agüero passza élményszámba ment..
  • franc0
    #671
    jah alap, tegnap halloween bulin asszony ördög volt sazl :p

    DJBP: ha vesztett pontok teintetében 3. lesz a csapat akkor leszek hg :)
  • kraawz
    #670
    jelezd még,ha élsz
  • DJ BP
    #669
    legyél már házigazda :)
  • franc0
    #668
    én nem, de figyeled kié a 666-os poszt?
  • kraawz
    #667
    amikor eszembe jut topik,posztolok
    de most betettem +fav-ba,és már nem felejtjük el.

    Házigazda nem lennél akkor ? :(
  • franc0
    #666
    Na kiváncsi voltam fognak-e ide postolni.
    Baromi jó a team, év végén a 3. hely meglehet!
    Jelenleg csak a Real-nak van több rúgott gólja.
  • kraawz
    #665
    Igen.

    Jurado 88. percben csereként jött be,90.ben gólt rúgott,aztán 91. percben gólt kaptunk
  • DJ BP
    #664
    basszus én 3:2-ig követtem, végül 4-3? :D
  • kraawz
    #663
    Atlético Madrid:Sevilla 4:3

    Így pontszámban beértük a 3. Barcelonát
  • franc0
    #662
    hát ez nem jött be, ellenben...


    Atletico Madrid [4 - 0] Zaragoza
    10' [1 - 0] L. Garcia
    34' [2 - 0] D. Forlan
    64' [3 - 0] M. Rodriguez (pen.)
    90' [4 - 0] M. Rodriguez
  • kraawz
    #661
    Ha Messit ki tudjuk venni játékból,jó esélyünk van. Pernia meg A. Lopeznek sikerülhet :)
  • DJ BP
    #660
    én szurkolok legalább egy x-ért :)
  • franc0
    #659
    Szerintem hétvégén a Barcelona le lesz nyomva.

    És ha tényleg, Én meg BE :)
  • kraawz
    #658
    UEFA Kupa, 1. forduló, 2. mérkőzés

    Erciyesspor 0:5 Atl. Madrid
    Gól: 0-1: Agüero (6'), 0-2: Jurado (13'), 0-3: Agüero (44'), 0-4: Maxi (53'), 0-5: Forlán (79')
    Sárga lap: Yildirim (21'), Oztekin (33'), Dursun (55') ill. Luis García (37'), A. López (83')
    Piros lap: -
    Kezdők:Tarakçi, Sener, Yildirim, Yogurtcu, Kozen (45'), Yedek (87'), Ozbay, Coskun, Seker (73'), Oztekin, Dursun

    Abbiati; Pernía, Zé Castro, Eller (50'), A. López; Raúl García (61'), C. Santana; Luis García, Maxi, Jurado; 'Kun' Agüero (45')
    Cserék:Soysal, Aliyev (87'), Dulda, Erbay (73'), Demir, Morgil (45'), Durdu, Bozkurt

    Falcón, Pablo (50'), Seitaridis, Maniche, Reyes (61'), Forlán (45'), Simão
    Sérültek:-

    Leo Franco, Motta, Perea, Miguel, Mista
    Helyszín: Kayseri Atatürk, Kayseri, Törökország
    Időpont: 2007.10.04. Csütörtök, 18:00
    Játékvezető: Stefan Messner (Osztrák)
    Asszisztensek: Klaus Strasser és Thorsten Obwurzer (Osztrákok)

    összefoglaló
  • kraawz
    #657
    A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a hetedik forduló mérkőzéseit rendezik meg a hétvégén, majd az Eb-selejtezők miatti szünet következik. A forduló rangadójaként a pillanatnyilag negyedik helyen álló Barcelona az ötödik Atlético Madridot fogadja. A két együttesnek hétközben a nemzetközi kupaporondon volt jelenése. A Barca a BL-ben, Stuttgartban nyert a házigazda német rivális ellen 2-0-ra, így pontveszteség és kapott gól nélkül áll csoportja élén.


    Henry és Messi: gólerős formában

    Bizakodásra adhat okot, hogy az utóbbi mérkőzéseken a csapat húzóemberének számító Lionel Messi ismét eredményes volt, míg visszatért, sőt gólt is szerzett a korábban sérült csapatkapitány, Carles Puyol. Igaz, őt aztán később kisebb sérülés miatt le kellett cserélni.

    Puyol nevét azonban ott találjuk a válogatott keretben és minden bizonnyal pályára lép az Atlético ellen is. A katalánoknál játékra jelentkezik a korábban szintén sérült Gabriel Milito, viszont nem állhat Frank Rijkaard edző rendelkezésére a védősorból Rafael Márquez és Gianluca Zambrotta, a középpályáról pedig Touré Yaya. A csatársorban változatlanul sérült Samuel Eto’o, akinek gyors felépüléséről nem, viszont közlekedési balesetéről be tudtunk számolni.

    A katalánoknak van miért visszavágniuk az Atléticónak, amely az utóbbi időben hazai pályán rendre borsot tört az orruk alá. A nyáron Liverpoolba szerződő Fernando Torres megrugdosta ellenük góljait, többnyire a szezon legjobbját nyújtotta a Barca ellen.

    Az előző kiírásban 1-1-re végeztek a felek a Nou Campban, a vendégek találatát az új gólzsák, Agüero jegyezte, míg egy évvel korábban Torres duplázott, az Atlético 3-1-re nyert és három pontot szerzett idegenben.

    Igaz, idén tavasszal a Barca a madridi 6-0-lal vágott vissza az Atléticónak, de ez aligha vigasztalja a Nou Camp népét.

    A madridiak meghatározó, válogatottba is meghívót kapó játékosa, Luis García érdeklődve várja a két fiatal argentin zseni, Lionel Messi és Kun Agüero párharcát, abban bízva: utóbbinak is lesz döntő szava a vasárnapi derbin.

    A fővárosiak az UEFA-kupában a török Erciyesspor együttesét lépték le, a hazai 4-0 után a visszavágón 5-0-ra nyertek. Pillanatnyi kétséget sem hagyva arra nézve, melyik gárda jut be a csoportkörbe.

    Az Atlético visszafogottan kezdte a bajnokságot – 2-1-s vereség a madridi derbin a Realtól, majd két 1-1-s döntetlen -, ám utóbbi három mérkőzését kapott gól nélkül nyertek, miközben a piros-fehérek nyolcszor voltak eredményesek.

    A Barcelona folytatná jó sorozatát, bár Ronaldinho nincs a fedélzeten, hiánya nem érződik, mert Messi képes betölteni a brazil által hagyott űrt.

    A hat meccsen 16 pontot gyűjtő, pontelőnnyel listavezető Real Madrid a 11. helyen álló Huelvát fogadja. A tabellán második Villarreal a bármelyik ellenfelére veszélyes, de a szezont igencsak visszafogottan kezdő Osasunához látogat.

    A harmadik Valencia az élmezőnnyel lépést tartó, Sevillában győztes Espanyolt látja vendégül. A bajnoki címre is esélyesek között szereplő andalúzok otthonában a 14. helyen szerénykedő Deportivo La Coruna lép fel.
  • kraawz
    #656
    Amikor legutóbb a mi kis kedvenc csapatunk teljesítményének függvényében szántam rá magam az írásra, valljuk be, nem volt túl pozitív a hozzáállásom, amit mindenki meg tud érteni. Most azonban, nemcsak, hogy egész jó sorozaton vagyunk túl, de ez most még jobban kirajzolódik az előtte történő események árnyékában.

    Mindenki előtt tisztázom, miért írok - a többség szerintem tudja magától: az ok nem is lehetne más, mint az elmúlt öt meccsünk eredménye, amiket mind meg is nyertünk, nem is akárhogy. Tizenhat gólt lőttünk, mialatt egyet sem kaptunk, ami 3,2-es gólátlagot jelent. Még egy örömhír: úgy tűnik Agüero is felnőtt a feladathoz, hiszen a bajnokságban öt gólos, ezen kívül pedig az UEFA Kupában is bizonyított nemegyszer.

    Az igazi erőpróba viszont csak most következik mind a csapat, mind a fiatal argentín számára. Igen, vasárnap délután öt órakor, a Barcelona ellen. Tavaly Agüero játékán észrevehető volt egy kis megilletődöttség, nem szokott még hozzá, hogy ilyen szintű és nevű játékosok mellett, vagy ellen játsszon. Mostanra úgy tűnik, minden megváltozott, hiába is ilyen fiatal, el kell ismerni, ő az első számú gólfelelős. A hétvégén pedig összemérheti tudását nagy riválisával, Messivel, akivel a válogatottban a csatárposztért harcol, most pedig a csapatukat akarják mindketten győzelemre vezetni. De nem csak neki lesz rangadó ez az összecsapás, hanem az egész csapatnak, bizonyára mindenki emlékszik a tavalyi hat gólos katalán győzelemre, amit most szeretne visszafizetni a madridi együttes. Akárki is áll majd a kapuban, csak jobb lehet a tavalyinál, de a mezőnyjátékosokra se panaszkodhatunk.

    Egyelőre legyünk vidámak, egy gyönyörő sorozat áll mögöttünk, a jövő iránt pedig legyünk bizakodóak. A remény él: folytatódhat a győzelmi és kapott gól-nélküliségi sorozat.
  • kraawz
    #655
    [b] Atlético Madrid 2:0 Osasuna
    Gól: 1-0: Raúl García 38', 2-0: 'Kun' Agüero 82'
    Sárga lap: Pablo 12', A. López 50', Seitaridis 77' ill. Héctor Font 25', Miguel Flaño 47'
    Piros lap: -
    Kezdők:Abbiati; Seitaridis, Pablo, Eller, Antonio López; Raúl García, Maniche; Reyes (59'), Simao (59'); Forlán (80'), 'Kun' Agüero

    Ricardo; Izquierdo, Miguel Flaño, Josetxo, Corrales; Javi García, Puñal; Héctor Font, Plasil (54'); Vela (54'), Portillo (76')
    Cserék:Falcón, Zé Castro, Pernía, C. Santana, Luis García (59'), M. Rodríguez (59'), Jurado (80')
    Elía, Cruchaga, Juanfran (54'), Azpilicueta, Margairaz, Pandiani (54'), Dady (76')
    Eltiltottak:-

    Sérültek:
    Leo Franco, Motta, Perea, Miguel

    Nekouman, Hugo Viana, Delporte, Garde, Monreal
    Helyszín: Estadio Vicente Calderón, Madrid, Spanyolország
    Időpont: 2007.09.30. Vasárnap, 17:00
    Játékvezető: Ramírez Domínguez
    Asszisztensek: Marañón Cantón és Sánchez Castañer
  • banok
    #654
    7 perces összefoglaló
  • Forza Italia
    #653
    a hétközi meccs góljait nem tudja valaki belinkelni???
  • kraawz
    #652
    Góllövőlista:

    Játékosok Gólok
    Kun Agüero 5
    D. Forlán 4
    Luis García 3
    R. García 2
    Simao 1
    M. Pernía 1
    Mista 1
    M. Rodríguez 1
  • kraawz
    #651
    Elmúlt 5 mérkőzés:

    Ath. Bilbao - Atl. Madrid 0 - 2 26.09.2007 LA LIGA
    Atl. Madrid - Santander 4 - 0 23.09.2007 LA LIGA
    Atl. Madrid - Kayseri Erciyesspor 4 - 0 20.09.2007 UEFA CUP
    Murcia - Atl. Madrid 1 - 1 16.09.2007 LA LIGA
    Atl. Madrid - Mallorca 1 - 1 02.09.2007 LA LIGA
    Real Madrid - Atl. Madrid 2 - 1 25.08.2007 LA LIGA

    Következő 5 mérkőzés:
    Atl. Madrid - Osasuna 30.09.2007 20:00 LA LIGA
    Kayseri Erciyesspor - Atl. Madrid 04.10.2007 19:45 UEFA
    Barcelona - Atl. Madrid 07.10.2007 20:00 LA LIGA
    Atl. Madrid - Zaragoza 21.10.2007 20:00 LA LIGA
    Levante - Atl. Madrid 28.10.2007 20:00 LA LIGA
    Atl. Madrid - Sevilla 31.10.2007 20:00 LA LIGA

    Osasuna meccs sem lesz könnyű,de utána Barcelona Zaragoza és Sevilla meccs nehéz lesz.
  • kraawz
    #650
    tleti dominated in Bilbao from start to finish, inspired for a second game in a row by a superb display from Sergio Aguero.

    Caparros could but sit and watch his side be completely outplayed during the match, and was full of praise.

    “Kun is sensational," he said. "He can be whatever he wants to be.”

    But despite the recognition, Aguero declared that he is only thinking about keeping on improving

    “Let’s see if I can continue like this right until the end of the season,” he said.

    In reference to the fact that he scored once again in San Mames, the same venue where he scored his first official goal for Atletico last season, Aguero commented: “It’s funny that I scored once again at the same field where I scored for the first time.”

    gratula a csapatnak, Agüero gólja meg nemsemmi volt :O
  • DJ BP
    #649
    A Villarealt nem gondoltam volna hogy elöl van, a 0-5 után :)
  • franc0
    #648
    Athletic Bilbao [0 - 2] Atletico Madrid
    12' [0 - 1] S. Agüero
    78' [0 - 2] D. Forlan

    ma Atlético-s pólóban mászkáltam, muszáj is volt nekik :D
  • franc0
    #647
    Team Pts Pl W D L
    Villarreal 12 5 4 0 1
    Valencia 12 5 4 0 1
    Barcelona 11 5 3 2 0
    Real Madrid 10 4 3 1 0
    Atletico 8 5 2 2 1
    Mallorca 8 5 2 2 1
    Recreativo 8 5 2 2 1
    Almeria 7 5 2 1 2
    Espanyol 7 5 2 1 2
    Sevilla 6 4 2 0 2
    Osasuna 5 4 1 2 1
    Valladolid 5 5 1 2 2
    Murcia 5 5 1 2 2
    Zaragoza 5 5 1 2 2
    Athletic Bilbao 5 5 1 2 2
    Deportivo 5 5 1 2 2
    Racing 5 5 1 2 2
    Betis 2 4 0 2 2
    Getafe 2 5 0 2 3
    Levante 1 5 0 1 4
  • DJ BP
    #646

    Csak jó főnöknek lenni, akár 1 alkalmazott esetén is :DDD
  • franc0
    #645
    rajongótábort na :C
    [fáratt]
  • franc0
    #644
    sajnos nem házigazdafából faragtak :c

    egyébként a hatalmas házigazdatábort (engem) nem hiszem hogy kell szabályozni :D
    [lebontja a kerítést]
  • DJ BP
    #643
    de most tényleg miért számítana? :) Nem, ez tény :)
  • gabber_saviola
    #642
    így igaz , semmit sem számít :Ddddd

    (bocs, de ezt nem tudtam kihagyni, mert feldobtad a labdát ^.^)