841
Atlético Madrid Topic
  • DJ Bee18
    #281
    ott valszeg másképp van, főleg ha valaki kifizette az irdatlan drága belépőt


    Épp ezaz, ha kifizeti, nem elég az eredmény, játékot szeretnének látni. Ezzel pont ezt magyaráztad meg :)
  • DJ Bee18
    #280
    hát egy 1-0-nál nem szokták megállni fütyülés nélkül. És épp ezért piszkálja Capellot rengeteg szurkoló, hogy jó, ha lesz eredmény, de szép játékot szeretnének látni. Sztem ez elég jó ellenpélde erre. Meg a tavalyi 6-1 után, amikor visszavágót nyertünk 4-0-ra, kiestünk, de állva tapsolták a csapatot. Meg én pont ezen tulajdonságüuk miatt utálom néha a helyszínen lévő madridistákat, akik ha 2-0 van, de 20 percig nem történik semmi, már fütyülnek, mert unatkoznak. Szóval igenis kívánják a szép játékot.
  • franc0
    #279
    najó de mi itt Magyarországon örülhetünk ha időnként a TV-ben láthatjuk őket
    ott valszeg másképp van, főleg ha valaki kifizette az irdatlan drága belépőt
  • a zsírkereskedő
    #278
    nekem a realban csak 2 szimpatikus játékos van-becks és guti
    a barcában ott van ronaldinho zambrotta van bronckhorst xavi gabri deco(már amikor jól játszik) meg gudjohnsen szóval inkább barcás vagyok most mint realos de az atlético a legjobb mert csak luccin-t nem birom:D és ha valaki szépen focizik, lehet akár még kuffour is(aikt nagyon utálok) megtapsolom ... na jó sebőköt sose fogom
  • hunbasser
    #277
    én pl ellenpélda vagyok torres szövegére :P
  • fernando torres
    #276
    lehet jobban tudja mint te. -.-
  • hunbasser
    #275
    "A Real Madrid híveit kizárólag az eredmény érdekli.Ha nem győz a csapatuk,el van rontva a napjuk.Megjegyzem,ugyanez igaz a Barcelona szurkolóira is."
    GIGALOL
  • fernando torres
    #274
    huuazodavágna.(Y)(Y)
  • GTheo
    #273
    Evvel lehet azt is kifejezte h nem csípi a realt se a barcát?!Remélem pár év múlva barca mezbe látjuk (H)
  • fernando torres
    #272
    az e heti SztárSPORTban a Sztár-vendég : Fernando Torres.megvettem.elég jó interjú készült vele.

    hmmm..::

    Van Különbség egy Real Madrid- és egy Atlético-szurkoló között?
    Torres: Szerintem igen.Az Atletico szurkolói tudnak örülni egy jó meccsnek,egy szép jelenetnek,vagy egyszerűen csak annak,hogy süt a nap.Ha meg nyerünk,annál jobb.A Real Madrid híveit kizárólag az eredmény érdekli.Ha nem győz a csapatuk,el van rontva a napjuk.Megjegyzem,ugyanez igaz a Barcelona szurkolóira is.
  • DJ Bee18
    #271
    remélem nem bánja meg, és jövőre a BL-ben játszhat. Becsülendő a hűsége, mondjuk MU-ba én sem mentem volna, úgy járhatott volna, mint Reyes, honvágy
  • DJ Bee18
    #270
    már vólt szó róla, itt van cikkben is:


    A spanyolok egyik legnagyobb tehetsége további három évre elkötelezte magát az Atletico Madrid-nál.

    A 22 éves gólvágót, a vb-n mutatott igazán impozáns játéka miatt a nyáron az Internazionale és a Manchester United is meg akarta szerezni. A fiatal támadó viszont maradt, és újabb három évre elkötelezte magát az Atletico-nál. Nem véletlen, hogy a spanyol gárda foggal-körömmel ragaszkodik a csatárhoz, hiszen négy éve mindig ő végez a házi góllövő lista élén és a Spanyol bajnokság első fordulójában is Torres góljával győzte le a madridi alakulat a Racing Santandert.
  • DJ Bee18
    #269
    a francba, mindig elfelejtem, hogy nem láttam az első fordulót :), de most hétvégén alaposan bepótolom :)
  • franc0
    #268
    dehogy

    Santander ellen kiszórták egybőlpirossal, egy brutális belépő miatt az első félidő végén
  • DJ Bee18
    #267
    mármint a válogatottban, ugye?
  • franc0
    #266
    Seitaridis 1 meccses eltiltást kapott.
  • franc0
    #265
    Spanyol U21 - Szlovák U21 4-2

    Cuéllar védett végig. Jurado-t Valera váltotta a 73. percben, majd a 88.-ban egyenlító gólt szerzett.


    0-1 (25). Kopunek.
    1-1 (57). Kepa.
    1-2 (78). Jendrisek.
    2-2 (88). Valera.
    3-2 (90). Soldado.
    4-2 (93). Silva.
  • franc0
    #264
    A spanyol válogatott várható kezdője Belfast-ban:

    Casillas; Sergio Ramos, Pablo Ibáñez, Puyol, Antonio López; Xavi, Xabi Alonso, Albelda; Raúl, Villa and Fernando Torres.
  • a zsírkereskedő
    #263
    na rá kiváncsi leszek
    válogatottban meglepően jó volt...
    igaz h akkor antonio lopez hol fog játszani? na mindegy
  • DJ Bee18
    #262

    Pernía - Mario Andrés Pernía[b]
    Születésnap: 1977. 05. 04.
    Magasság: 1,77m
    Nemzetiség: kettős állampolgár
    Láb: bal
    Válogatott: 4 mérkőzés
    Poszt: balhátvéd

    Előző csapatai: Recreativo de Huelva, Getafe CF
  • DJ Bee18
    #261
    néztem, de sztem nem volt szükséges, túl durva nem volt, és még csak első eset volt

    de ha előfordul még egyszer törlök, a reklamáló hsz-eket szó nélkül
  • SeLFisCH
    #260
    franco néha nézz be Fm off topikba is
  • hunbasser
    #259
    sztem horvátországban olcsó lehet,mert több embert is ismerek,aki volt horvátországban,és atletico mezt vett
  • a zsírkereskedő
    #258
    sevilla pedig szép és jó hely ... huligánok meg vadbarmok mindenütt vannak...
  • franc0
    #257
    kérdezd meg Lion-ban :)

    egyébként nemsemmi miket árulnak Mardidban

    http://www.tiendarojiblanca.com/catalogo/index.asp
  • SeLFisCH
    #256


    idei mezt már lehet kapni vagy még nem ? Meg nem tudod véletlenül , milyen focicipőjüük van ?!

    Én is most tervezek venni egy cipőt , mert tavalyi szaros wink össze van rúgva már :D
  • franc0
    #255
    http://www.lionsport.hu/catalog/index.php?cPath=102_104_169_253
  • SeLFisCH
    #254
    Kéne nekem 2 atletico mez ,de ötletem sincs , hol tudom beszerezni magyarországon

    #220 , itt lenne az első mez
    meg a tavalyi sötétkék-citromsárga csíkos kéne
  • Hegeace
    #253
    Emléxem egyszer leültem Sevilla-Betis-t nézni majnem 1 óra késésel ment mondjuk ott a bíró volt a hülye. A zárt kapu nem tenne jótt bár ha csak 1 meccses lenne akkor legalább a Sevilla meccsen nem lenne balhé.
  • franc0
    #252
    azabaj hogy itt volt a Vicente Calderón-ban a balhé
    ha megint lenne valami akkor zártkapu, szinte biztos :c
  • Hegeace
    #251
    Hát igen Sevilla piros-fehér fele nem mentes a balhéktól,botrányoktól.
  • franc0
    #250
    a tavaszi Sevilla-meccsen 10 évre elég balhé volt

    #2-es komment
  • a zsírkereskedő
    #249
    egy zsíros 0-0 sok balhéval...
  • Hegeace
    #248
    Mista nagyon fog menni volt csapata ellen. Ebben biztos vok. Csak a mestertől kell bizalmat kapnia. Szerintem Petrovban is benne van a gól.
  • franc0
    #247
    3-1 ide
    Torres, Mista, Maniche ill. Morientes

    takaríthatnál picit a topikban
  • Fyrex
    #246
    1-1 v 2-1

    megfogható csapat a Valencia, főleg hazai pályán
  • DJ Bee18
    #245
    kezdjük is :)
    mit tippeltek a valencia ellen?
  • DJ Bee18
    #244
    na pls flém off

    ne ilyenekkel pörögjön a topi :)
  • Fyrex
    #243
    válasz ment, és innentől tényleg befejeztem, #237ben elmondtam tömören a véleményem a dologról.

    innnentől a csapatról...
  • hunbasser
    #242
    innentől pm-ben