841
Atlético Madrid Topic
  • Batman15
    #841
    megint beégtek :DD
  • attiGT
    #840
    ne felejtsük el, hogy a bajnokságot elég szépen hozták, nevető harmadikként úgymond...
  • Tyler1
    #839
    Sajnálom az eredményt, de nem lehet mondani, hogy a Real nem tett a győzelemért. Hatalmas nyomás volt már mindkét csapaton a végére, ilyenkor nüanszok dönthetnek, hogy 1:1, vagy 2:0 lesz az eredmény. Hosszabbítás pedig felőrölte az Atleticot.

    Azért az ezüstéremmel is emelt fővel állhatnak ki, nem kis út vezetett idáig.
  • Zenszkij
    #838
    cr is csak egy zsoldos, portugál létére egy spanyol csapat volt élete álma, szégyön
  • IXEMGabeo
    #837
    és még Ronaldo verte a mellét a végén ott lőttem volna le helyben...kurvára nem érdemelte meg a gólt...de nem megyek be balhézni a Ríll topikba...elszabadulna a pokol
  • Zenszkij
    #836
    bekaphatja a walesi zsoldos kocsog, a fejével riogatni lehetne
  • attiGT
    #835
    Atlétic!!!!!!
  • Zenszkij
    #834
    Atlétic!!!!!! :D
  • IXEMGabeo
    #833
    Simeone szobrot kap:)
  • Tyler1
    #832
    Drukkolok nekik, mekkora lenne a döntőben a Realt megverni.
  • IXEMGabeo
    #831
    mindjár döntő:)

    vajon meglesz-e az első matracos győzelem?
  • Effe88
    #830
    le a kalappal Simeone előtt
    nem semmi amit elért azzal a kerettel
  • Zenszkij
    #829
    összefoglaló
  • IXEMGabeo
    #828
    jó meccs volt, grat nekik...10 év után az első csapat mely megtöri a Barca-Real hegemóniát
  • minimize
    #827
    Gratulálok az Atletico-nak,az egész évi teljesítményéhez. megérdemelt cím.
  • Darthmushroom
    #826
    GRAT NEKIK!!!

  • szucsy89
    #825
    megérdemelte az atleti
  • contraste
    #824
    Grat az Atlétinek! Costa épüljön fel gyorsan!
  • Zenszkij
    #823
    Torrente vs Real Madrid :D
  • Zenszkij
    #822
    Átletic!!! Átletic!!!! Átletic!!! Már csak a Realt kell megütni! :D
  • mrroma
    #821
    koszi!
  • Mor3llo
    #820
    40mó euró körül vették, és valami 60 a kivásárlási ára.
  • mrroma
    #819
    tudja valaki menyiert vettek anakidejen Falcao-t, es menyi a kivasarlasi oszegje?
  • Effe88
    #818


    amúgy ngyon pörög a totyik:D:D
    uccsó üzi:D:D 2009. okt. 08. 20:37
  • Steve Downie
    #817
  • franc0
    #816
    Hát remélem, mert lassan lerúgom a TV-t a helyéről...
  • Rudee
    #815
    Kiváncsi leszek, hogy a tegnapi, első bajnoki győzelem után vajon folytatódik-e a bukdácsolás. Netán elindultok felfelé.
  • Rudee
    #814
    Ja, Asenjo tegnap lett hivatalos, azért mégse volt korábbi megegyezés.
    Na de ez a Juanito, az nem biztos, hogy kellett oda. Bár nekem mmindegy.
  • franc0
    #813
    Na, csak nem lőttem mellé.
    Asenjo megvan, Reyes pedig marad addig, amíg valaki nem kinál érte 6,5m eurót.
  • franc0
    #812
    Resino 1 éves szerződést kapott. Juhé!
  • Rudee
    #811
    LG Amsterdam Tournament 2009
    Ajax, Atlético, Benfica, Sunderland
  • franc0
    #810
    Reyesre meg Asenjora azt mondom: majd meglátjuk.
    Jurado kell még, a másik 5 nekem nem hiányzik.
  • Rudee
    #809
    Holnap este 7kor IFK Mariehamn-Atlético barátságos meccs.
    Maxi, Aguero, Forlán és Perea nem utazott el. Ott lesz viszont 3 fiatal (Keko, Rubén Pérez, César) a B csapatból, valamint az ifista kapus, Borja.
  • Rudee
    #808
    Reyesre a transfermarkt mást ír. Anno a Benfica honlapján is fent volt, hogy végleg az övék.

    Ugyanakkor Asenjo még nincs sehol. Eddig csak a kölcösnből visszaérkezők (Jurado, Valera, Cléber Santana és Diego Costa) a biztos. Éver Banega megy vissza a Valencia-hoz, pedig vele azért jól járnátok. Zé Castro meg a Depor-é lesz.
  • franc0
    #807
    Reyes: http://goal.com/en/news/701/atletico-madrid/2009/05/05/1248374/atletico-madrid-want-jose-antonio-reyes-return

    Igen, elszabtam :)

    Már megvan, a hét második felében mutatják be.
  • Rudee
    #806
    Pedig Reyest tényleg megvette a Benfica, vmi opciója lehet rá az Atléticonak.
    A Mallorca-ban kölcsönben lévő Miguel pedig Jurado néven jobban ismert lehet mindenki számára.

    Asenjo-t a fél világ akarja lassan, Őt nehéz lesz megszereznetek.
  • franc0
    #805
    Nem tudom, van-e még rajtam kívül ember az országban aki az Atletinek szorít, de a szezon végeztével gondoltam levonom a tanulságokat.

    A szezon eleji minimális célkitűzést sikerült teljesíteni, meglett a negyedik hely. Őszintén szólva a 32. forduló után (amikor csak hetedik volt a csapat) ezt nem hittem volna. A vége azonban csodálatosan sikerült: a maradék 6 meccset mindet hozta az Atleti (az utolsó kilencből pedig nyolcat).
    Véleményem szerint a harmadik hely lett volna a reális, ráadásul a negyedik hely az új szisztéma miatt elég veszélyes, mivel a BL selejtezőben nagyon erős ellenfelet kapunk (ezzel kompenzálják, hogy a top3 alapból csoportkörös jövőre).

    Felhívnám egy sokatmondó adatra a figyelmet: ha csak az utolsó 17 meccset vennénk figyelembe (azaz mióta Resino váltotta Aguirre-t a padon) az Atlético lenne a spanyol bajnok!
    Egyértelműen marasztalnám az edzőt, ha idehozzák Susztert én megőrülök. A játékosok Resinot akarják, remélem hallgatnak rájuk.

    A keretben ellenben megint változásokra lesz szükség (bár állítólag már nagyon nincs pénz a kasszában).

    A kapuban Leo Franco nagyon jól teljesített, Coupet alig jutott szóhoz. A nyáron sajnos valószínűleg mindketten távoznak. Az egyik helyettes Sergio Asenjo lesz a Valladolid kapusa, akit csak az új Casillas-nak hívnak. Az ára 4 millió euró + 2 játékos, akikről még nem tudni kik azok. A srác csak 19 éves, a cserekapus pedig valószínűleg a saját nevelésű, rendkívül tehetségesnek tartott de Gea lesz. Ő csak 18 éves. Nos, asszem én az egyik öreget azért megtartottam volna...

    A védelem szokás szerint fos volt. A tökutolsó Recre ugyanannyit kapott mint mi. Egyetlen ember okozott kellemes meglepetést, ez pedig az Aguirre (és a spanyol válogatott) által mellőzött Pablo volt. Resino alatt szerintem nagyon jól játszott. Heitinga és Ujfalusi nem igazán vált be, az utóbbi lehet hogy vissza is menekül Olaszországba. Seitaridis kirúgása nálam jó pont, nem ez a szint. Pernía alulmúlta magát idén (öreg is már szegény), a többiek hozták amit szoktak. A nyáron ingyen jön a kiesett Betisből a 32 éves Juanito. Szóba került még Coloccini, én örülnék neki.

    A középpályával meg vagyok elégedve, egyedül talán Maxi az aki nem hozza azt amit tudna, amit személy szerint sajnálok mivel az egyik kedvencem, nomeg ő a cséká. Raul Garcia az idén beérett, Miguel a Mallorcában iszonyat jól nyomta úgyhogy a padra mindenképp jó (remélem nem őt húzza be a Valladolid Asenjo-ért) és úgy tűnik a megjött a vezetőség esze, újra Reyes-t akarják (a közhiedelemmel ellentétben nincs eladva a Benficának). Maniche kirúgásának meg jobban örülök, mint annak amikor a locsolásért először kaptam pénzt csokitojás helyett.

    Csatárposzton némán tisztelegjünk a 34 gólt termelő Forlan előtt. Köszönjük.
    Agüero egyre érettebb, Pongolle viszont rém gyenge. Kéne még egy csatár (esetleg Reyes itt is jó).

    Végezetül még annyit jegyeznék meg, hogy a fejlődéshez elsősorban idegenben kellene jobban teljesíteni (7-6-6).

    Kellemes nyarat, kérem kapcsojjaki.
  • Rudee
    #804
    Szép volt Kun és Diego :)
  • kraawz
    #803
    köszi
  • banok
    #802
    Atletico Madrid - Barcelona 4-3 ::: gólok
    http://www.videoplayer.hu/videos/play/324476

    grat. megérdemeltétek