24
Juropnet Tokod;Tát
  • Gaben78
    #24
    Én nem tapasztaltam, de az állandó áramkimaradásoktól már q.idegbeteg vagyok...
  • Chief
    #23
    másnak is napok óta pocket loss hegyek vannak?
  • tomo05
    #22
    Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy nekem Juhászos 16MB-os netem van és a COD 2-be folyamatosan 80as pingem van...(Más gamebe is előfordul) Semmi olyan nem fut, ami levenné. Lenne valami ötletetek?
  • Nikola74
    #21
    x
  • Tsityu
    #20
    Nem baj az. :) Nekem 4320 körül ketyeg.
  • Gaben78
    #19
    1nap alatt megvolt,,, most www.speedtest.net 1636 Kb/s mértem ,, több mint dupla kicsivel :)
  • Tsityu
    #18
    Bizony. Szombaton voltam módosítani. Sumák banda. Arról nem tájékoztatták user-t, hogy resetelődik a szerződésből eltelt idő és előlről kezdődik. Na mind1.Újra ketyeg a 2 éves szerződésem, de még ma nem volt emelt sávszélesség.
  • Gaben78
    #17
    ha aláírsz megint egy szerződést akkor megemelik jahh...
  • Tsityu
    #16
    Jó rég írtam ebbe a topicba. Azóta, sok minden történt Juhászéknál. Névváltoztatás, ÁSZF változtatás, publikus és dinamikus IP... Ami pozitív, hogy 2007.02.26-tól, minden internet díjcsomagnál duplájára emelik a sávszélességet.
  • grebber
    #15
    Nekem matáv kábelTV-m van akkor nem is lehet Juropnetem csakha átlépek másik TV-s csomagba vagy hogyvan??

    Ja és miért ilyen olcso ez?? Megbizható stabil a rendszer?
  • Gaben78
    #14
    Tököm tele, hogy majd minden levél ***SPAM*** ként jön, meg megy ji!!! ami meg tényleg azm az simán jön !!!
  • b-type
    #13
    Hát nekem most járt le náluk a szerződésem és már szervezek egy másikat, mert ezt úgy rugom ki mint a szél.
    sok bajom volt vele..a legtöbb abból adódott hogy nem tájékoztattak kellőképen, mert ha igen akkor nem köttettem volna.
    NAgyjából már írtátok a közös Ip-t, hoztenném még a 'gyorsreagálású vírustámadásokat' a közös hálóból, a szolgáltatói mél rugalmatlanságát, és a kezdeti szakadásokat, szüneteket...amik a számlán nem jelentkeztek.
    Ezek közül már egy is elég lenne.
  • HiPPoNaX
    #12
    Mivel a DC nem sima http proxyt hasznal (mint ezek a fantasztikus "ip elretjo" programok, amik annyit csinalnak hogy magat a bongeszodet kuldik keresztul vmi altalaban baromi lassu http proxyn) ezert latszodott a valos juropnetes IP cimed. Kar barmilyen proxyval szorakozni, baromi lassuak amikhez hozzafer az ember
  • Gaben78
    #11
    Na ja, én is így tom...
  • Chief
    #10
    Sajna fizetős a Juropnál a fix ip...
    Anno mikor 1 éves volt a Juropnet, aki kért az ingyen kapott fix ip-t és azóta is ingyen adják annak a pár usernek, köztük nekem is!
  • Gaben78
    #9
    kell kis piac verseny!
    Steganos internet anonym-val most szarakodtam, elértem a célomat, a www.myipaddress.com már nem a jurop szervert látta,hanem egy generált ip-t, csak az volt a gond, hogy 2perc alatt jött le egy origo+ a HUB a jurop IP-t írta ki megint csak.... pffffff uninstall..
  • Tsityu
    #8
    Na szép. Minden pénzért megy már sajnos. Anno nekem msn miatt kellett volna ip, mert nem ment a hangátvitel. Aztán jött a Skype és nem kellett msn-en hang. Akkor felhívtam őket és mondta a főnök, hogy megcsinálják, de kérvényezzem írásban. Asszem, most 4 Mbps a max csomag. Nekem 2 mega/256 k-s van. Jó nekem ez. A másik tv társaság bekeményít és állítólag 5 megás max csomagot akarnak beüzemelni, sok más előnyös ip-s dologgal és nagy feltőltési sebivel. Juhász felkötheti gatyót.
  • Gaben78
    #7
    212.24.188.131, 212.24.188.130 eddig ezt láttam csak juropnet proxinak, most meg 129 végűn megy ki a netre,, nem vágóm ezt, kéne egy benfentes
  • Gaben78
    #6
    Mostanában semmi újjat nem kaptunk, azt hittem karira lesz vm sávszélesség bővítés stb, mint anno... vagy legalább kicsi upload emelést /128karcsú/
  • Gaben78
    #5
    Hát már lóvés sajna, elaludtam :) azt magyaráztatot kaptam, hogy mivel a Pantel pénzt kér => Juhász is... hmm
  • Tsityu
    #4
    Üdv!

    Asszem nem kell juropnetnél lóvét adni a saját ip-ért, csak írásban kell kérni tőlük. Ez mondjuk másfél éve volt, de lehet, hogy azóta változott a helyzet.Kérdezd meg ügyfélszolgálattól.
  • HiPPoNaX
    #3
    max ha felmaszol egy masik proxyra, de az meg tovabbi problemakat vet fel (lassu, nem biztos hogy 2 ora mulva is elni fog, stb), esetleg juropnet lehet hogy plusz penzert biztosit neked sajat ip cimet (ugy az aktiv mod is mukodhet, mig igy semmikepp)
  • Gaben78
    #2
    pl. saját IP, vagy anonymous módszerrel vm. okkosság, hogy ne a proxy látszódjon.. (HUB) nemtok csatl. a matrixra stb, mert az adott IP-ről kapcsolódott felhasz. száma elérte a maximumot duma fogad...
  • Gaben78
    #1
    Üdv! Ha már megszűnt a juropnet oldalán a forumozás lehetősége, gondoltam nyitok itt egy topicot, hogy meg tudjuk dumálni az észrevételeket, problémákat stb...
    csumma-gambra !!!