201



konzerv.tx.hu - [SG.HU] Tribes1 Server [HUN] - Renegades MOD
  • Borg
    #201
    Sok reményem nincs benne, hogy visszahozza a régi élményt, de ám legyen.
  • GregSB
    #200
    Már fejlesztik a Starsiege: Tribes Browserből indítható változatát. (ala QuakeLive)
  • GenGeorge
    #199
    Nem tom hogy leszek itthon, majd írok msnen ha fent leszel!
  • Borg
    #198
    Este, talán.
  • GenGeorge
    #197
    Na, siker! Egy pár Favoriccot is beállítottam. Mikor nyomunk?
  • Borg
    #196
    Ez azért van, mert a felmoddolt tribest használod :)
    Sajnos nemtom hogy csinálták ezt át, eddig nem tudtam orvosolni.
    A lényeg az, hogy mikor odaálltál, akkor még i-t is kell nyomni így.

    Ennek egy előnye van: Rászoktatja az embert a favorites használatára, mert azt az 5 favot a billentyű kombinációval ilyenkor egyből fel lehet venni.
  • GenGeorge
    #195
    megtaláltam, be is tudtam lépni, szal jó, viszont lenne másik kérdésem : Régen az inventory úgy ment, hogy odaáltam, és akkor választhattam fegyvert, mert páncélzatot, meg hasonlókat. Most kidobott elém egy ripperpakkot mint éhező kutya elé a csontot, én meg nem tudom mit kezdjek vele. Szal most hogy megy ez a dolog?
  • GenGeorge
    #194
    No, akkor kérdés, hogy a fitymába tudom megtalálni a szervert, mert itt szenvedek vele egy órája, mint szűk picsa a 6 kilós gyerekkel, és nem megy. Ja igen, és hogy lehet kapcsoszárójelet írni?([])
  • Borg
    #193
    Mivel úgynézki megint mutatkozik igény a szerverre, újra elindítottam. Címe a topikban fent.
  • Borg
    #192
    Nincs túl nagy érdeklődés...
  • Ronny
    #191
    noh?
  • arty
    #190
    sry :) beteg vok, estére elfradtam kicsit meg felment a pumpa h egyedül sz*pok :D

    mig 3man voltunk előző pályán a kettőből 1 játszott ... néha :)
  • Borg
    #189
    Meglátjuk.

    Nekem tetszett a tegnapi game is, csak az a baj, hogy vannak akik beállnak egy teambe, aztán nem csinálnak semmit. Tegnap is, mi észre se vettük, hogy hiába voltak arty-val ketten is, szinte semmit nem csináltak. Mi meg Mordennel jól benyomtuk őket...

    De atwen vigyorogtam a legnagyobbat :D Elfoglalta a középső bázist Scarabrae-n, hogy "na most gyertek" majd lelő minket útközben :D Én meg 2 perccel előtte kiépítettem a teleportot a két bázis között suttyomban, és végig úgy támadtuk a bázisát, hogy el sem mentünk mellette :D
  • Ronny
    #188
    szerintem jól jönnek a külföldiek balancenak:)

    ma 6.00?
  • Borg
    #187
    Na, leszakadtam a szerverrol..
    Mar megy ujra, csak mapot valtott vmiert...

    arty gyere vissza te is, nem vettuk eszre elsore, hogy aki veled van nem jatszik...

    lejelszavazzam a szervert? akkor nem jonnek kulfoldiek..
  • Ronny
    #186
    meghalt a szerver
  • arty
    #185
    szvsz a második tényleg inkább csalás :)

    ma 19 most még okésnak láccik - csak el ne feledjem ...... :D
  • Borg
    #184
    Ma 19-től?
  • Guer
    #183
  • Borg
    #182
    Majd csinálok screent róla, de páran már láthatták is, akik bejutottak a bázisvédelmemig :P

    A dolgot úgy kell elképzelni, hogy szembe állsz a fallal, és kb fejmagasságba egymás mellé felteszel 2 laser turretet, a fal tövébe pedig egy iont. A két laser turret közé pedig még egy motion sensort. Mindezt pont akkora területre helyezd el, mint egy deploayble force field felülete.
    Ezután fogsz egy force fieldet az inventoryból, és odaállsz vele a fal elé. Majd alul, a padlóra közére célozva, lerakod a force fieldet úgy, hogy a force field vastagságánán mág átlógjon minden. Tehát a turretek, meg a motion sensor is. Igy a látszólag a tövük benne van a force fieldben. De ez már elég ahhoz, hogy a rájuk lőtt damagét először a force field vegye fel. Közben meg a turretek simán tudnak lőni, mert annyit kilógnak belőle. Trükkös dolog, de működik :)

    Ugyanennek van egy olyan változata is, amit pl rollercoasteren szoktak hatékonyan alkalmazni. Itt lemennek a kisinventoryval a bázis elé, a domboldalba, és leraknak laser turreteket kettes csoportokban. 1-1 laser turret kb 1 méterre egymástól, majd a következő kettes csoport valahol odébb. És két ilyen laser turretre ráillesztenek egy blast wallt :) Valahogy ügyesen kell bejátszani, ezt még én sem próbáltam. Elvileg nem pont a laser turret közepére kell rakni a blast wallt, hanem kicsit attól függően, hogy merre akarod hogy ki tudjanak lőni, kicsit a másikfelé eltolva kell rájuktenni. Ezáltal megintcsak a blast wallt kell először kilőni ahhoz, hogy a laserekhez hozzáférj :) Ami meg több idő, mintha csak a lasereket kellene kiszedni. Viszont annyi hátránya meg vna, hogy a blast wall pontosan jelzi a laser turretek poziciojat, míg a laser turret magában elég jól eldugható :)

    Illetve van egy még bonyolultabb változat is, de az már nagyon exploit szagú :) Ott a clippinget kell kihasználni. Elég bonyolult leírni, de kb úgy kell elképzelni, hogy van egy falad, aminek az egyik oldalára felteszel egy turretet, majd átmész a másik oldalára, és oda a turret vonalába a falra merőlegesen leraksz egy force fieldet, ami átlóg a falon majd, lefedve a turretedet is :) Namost a falon átlógó részére hiába lőnek a force fieldnek, onnan nem lehet sebezni rajta ;) Igy a turreten sem. Tipikusan a Broadside felső bejárati folyosóján szokták ezt megcsinálni. Telebasszák laser meg shock turrettel, és aki leereszkedik oda a legfelső teremből, azt secperc alatt szétszedik a turretek. Hiába ereszt le oda bármilyen fegyverből :)
  • arty
    #181
    ez nagyon jó!

    egyedül ez a pajzsos turret lerakás nem érthető szmomra ... olyan közel kell elé rakni a shieldet, h a csöve átlogjon rajta? vagy hogy érted, h védje, de ki tudjon lőni mögüle ? gondolom a pajzson egyik iránybol sem lehet átlőni ...
  • Borg
    #180
    Tribes 1 Guide (cikkeknél)

    Elég kompakt, legalábbis ami a lehetőségeket illeti, de az alapokat leírtam :)
    Ha valakinek még kérdése van, írjon.
  • Borg
    #179
    gyertek már akkor...
  • atwe
    #178
    én 19:00 : )

  • Borg
    #177
    én már most megyek be
  • atwe
    #176
    19:00 szerveren
  • atwe
    #175
    na?
  • Ronny
    #174
    énismegyek
  • Guer
    #173
    megprobálok én is jönni
    ma is lecsusztam rola... :(
  • atwe
    #172
    18:00 -19:00
  • Borg
    #171
    Legyen holnap 19:00. Na?
  • Ronny
    #170
    mindíg üres a szerver:(
  • Szega87
    #169
    nem biztos hogy időbe elolvassa Borg mert szerintem most css-zik
  • atwe
    #168
    17:00
  • Borg
    #167
    most?
  • atwe
    #166
    jaja mehet :)
  • arty
    #165
    akkor ma valami ? csak ne délben meg éjjel! :D
  • Borg
    #164
    Majd holnap :) Bár holnap valszeg én nem érek rá.
  • Guer
    #163
    #155
    sry nem rajtam mulott...
  • Borg
    #162
    1-2 külföldi ellen játszogattam a szerveren, aztán kiléptem. 18:00-ra beszéltük meg.