39
  • Muad Dib
    #39
    Csak egy valamit magyarázzon meg valaki.
    Mi a f***szé adják olyan későn????
    A sok hülye műsort meg filmet emberi időben leadják, ezt a jó kis sorozatot meg állandóan félálomban kell végignéznem.
    Persze másnap meg szegény nejemet kell kikérdeznem, mi volt a vége...


  • mario puzo
    #38
    Üdv Mindenkinek!!!
    Szerintem a Világon a legjobb orvos sorozat A Dr.HOUSE(ez az orvos a legcinikusabb és legpofátlanabb de én ezt szeretem
    Gondolom az orvos stilusa tettszet mindenkinek
  • Fsensei
    #37
    Nekem a 17. 19. és a 24. rész tetszett a legjobban.
  • Fsensei
    #36
    nézd végig és kiderül
  • painkiller25
    #35
    És a másodikban mik derülnke ki???van valami újjítás??
  • winnie
    #34
    most jön a 3. szeptemberben
  • painkiller25
    #33
    Hy!Van második évad??
  • Fsensei
    #32
    Thx
  • tttt8
    #31
    A magyar és angol főcim ugyanaz, de egy átirt változat, Massive Attacktól a Teadrops, itt fent van a zenéje:Dr.House Zene
    És egyébként most igy érdekelt lettem a témában, aztán olvasgatom a viszajelzéseket, mivel tervezek egy honlapot ezzel kapcsolatban, majd meglátjuk milyen lesz :) Nektek melyik "idézet" tetszett a legjobban? Nekem ez:
    House: Te is látod, a bot miatt mindenki azt hiszi beteg vagyok.
    Wilson: Akkor viselj fehér köpenyt mint a többiek.
    House: Nem akarom hogy azt higgyék orvos vagyok.
    Wilson: Mostmár érted mi a baja a vezetőségnek a hozzáálásodal?
    House: Az emberek nem szeretik a beteg orvost
    Wilson: Ami korrekt, hiszen én sem szeretem az egészséges pácienst.
    Majd 14 résszel utána:
    Vogler: Ő ki?
    Cuddy: Az őőő... az egyik orvosunk.
    Vogler:És őő.. nem kéne köpenyt viselni-e?
    Cuddy: Ő más.
    Vogler: Mindenki haverja.
    Cuddy: Nem, nem egészen.
    Vogler: Akkor ő hogy uszta meg?
    Cuddy: Csak egy köpeny... Nagyon jó orvos
    Vogler: Hmn, hmn..
    Még ebben a részben:
    Cuddy: Szeretném ha köpenyt viselne.
    House: Én meg azt hogy, nonstop szeretkezhetnék egy feleolyan idős nővel, mint maga.
    Cuddy: Viselje.
    House: Ó anyám, valaki elfenekelte magát reggel.
    Cuddy: Valaki 100 millió dollárt adott a rákgyógyitásra, elég korrekt egy köpeny viseléséhez.
    Majd Wilsonal, szintén ugyanebben a részben:
    Wilson:...és, hordj köpenyt.
    House. De viszket!
    És találkozik Voglerel...
    House: MOST JÖN AZ ÁLLAT RÉSZ!!! Oké, most elszúrta...
    Vogler: Beugrottam hogy bemutatkozam, Edward Vogler vagyok, az új vezetőségi elnőke, vagyis az őn új fönöke.
    House: Sajnálom ezt a köpeny zűrt, a mosódában tönkre tették.
    Vogler: [nevet]
    Hupsz kicsit hosszú lett ^^
  • Fsensei
    #30
    Nem tudjatok a főcím zenéjét(a magyart)
  • omlás18
    #29
    Hú, nagyon komoly a dr house, le a kalappal! A szinkron is el lett találva, de abból amit írtatok egy-ketten, kiváncsi vagyok az eredeti szinészek hangjára is! Mint általában minden filmnél, fújj szinkron - de ezt hagyjuk, nem ide tartozik.
  • silanor
    #28
    Nem nyert hangszorot. Az eredeti hanggal nezem a sorozatot, csak gondoltam belenezek milyen lett a szinkron es kellemesen csalodtam. Szakacsi Sandor az egyik kedvencem Dorner Gyorgy es Kisfaludi Balint utan.
  • Sanyix
    #27
    Azt még nemnéztem, de nemsokára abba is belenézek :)
  • winnie
    #26
    és a prison break?
  • Sanyix
    #25
    Hát 24 az az ALAP, annyira jó, hogy nem is hittem volna, amíg nem kezdtem nézni. Múlt héten fejeztem be a 4. évadot, és már nagyon hiányzik a sorozat, márpedig az 5. évadot csak akkor nézem amikor az összes rész meglesz :)

    Amúgy néztem tegnap ezt a Dr. House-t és nekem tetszett, egész jó :)
  • Librarian
    #24
    Nekem is, habár lehet, hogy csak azért, mert nem hallottad (és én sem hallottam) az eredeti hangokat... szerintem nem voltak rosszak, a szinkronhangok, de ha az eredeti hangok még jobbak (és miért ne) akkor azok után ezek csak rosszabbak lehetnek.
    Na ezt jól megmondtam...
  • silanor
    #23
    Hmm, lehet velem van a baj, de nekem bejottek a szinkronhangok.
  • risp
    #22
    féreg volt az agyában
  • Librarian
    #21
    Húú, nagyon várom a 2. részt!!!! :))))
  • winnie
    #20
    a 2. résznél úgyis kiderül, hogy mi a pálya:)
  • BandiTar
    #19
    Jó majd megnézem már régen láttam de én úgy emlékeztem. Lehet hogy hüle vagyok de bennem így maradt meg.
  • winnie
    #18
    eaz eredeti első részben pár másodperces a főcím, ahogy szokták az első részek 99%-ában.

    ez most is megvolt. cím és kész. a szereplőket csak a film kezdete alatt írták ki, a rövid főcím után (nyilván nem a tv2 montírozta oda. csekkold a ripeket, ha gondolod)
  • BandiTar
    #17
    Pedig sajna volt föcím az EREDETI elsö részben,mégpedig a főcím végén a rötgenkép mögött ott a house feje,és akkor épp az elsö részben megbetegedett csaj rötgenképét nézi,így ér véget az elsö rész föcíme, tehát így megy át a történetbe a főcím...huhh. Kicsit lehet hogy bonyolult volt de egyszerübben nem tudom.
  • azirafael
    #16
    Nekem nem jött be. Akkor már inkább kés/alatt. Deadok még neki még egy esélyt jövőhéten... a született feleségeket úgyis megnézem, fennmaradok még egy kicsit...
  • winnie
    #15
    az első részekben nem szokott főcím lenni.
  • BandiTar
    #14
    Én belenéztem a House-ba tegnap este és meg kell mondjam,hogy nagyot csalódtam. Nem a sorozattal van bajom,hiszen nagy rajongója vagyok , hanem a szinkronszínészek milyenségével.Én már láttam az összes eddigi külföldön megjelent részt,természetesen felirattal és sajnos a szinkronszínészek(föleg House-é) nem tudják pont azt visszaadni amiért Hugh Laurie golden Globe-ot kapott. Ha tényleg teccik a sorozat(még így is),akkor szerezzétek meg a feliratos változatokat.
    Ja és mégvalami:Nem tudom miért kellett kivágni a kb. egyetelen perces főcímet egy-az-egyben! Tv2-nél belehaltak volna abba az egy percbe! Pedig nagyon jó kis Massive Attack szám cseng vissza benne.
    Szal nézzétek az erdetit feliratosan. Különben soha nem tudjátok meg mennyivel jobb úgy.
    Jó Housenézést
    Üdv:Bandi
  • zero977
    #13
    Srácok, ez még csak egy "gyenge" bemelegítés volt ... énnél sokkal durvább lesz Dr. House !!!
  • gillichbal
    #12
    Amikor az asztmás gyerek anyukája mondja hogy, nem adja be a gyereknek az asztmagyógyszert mert túl sok gyógyszer az káros.
    Erre a House: Pedig az oxigén nagyon fontos dolog a pubertáskórban, hogy fejlődni tudjon a gyerek
  • Cat #11
    bevallom őszintén, szkeptikus voltam, de belenéztem az utolso 15 percbe, és hát nem rossz
    tetszik a csávó cinizmusa.
  • Librarian
    #10
    Most néztem meg ezt a Doktor House-t, és nekem tetszett!
    Ha azt mondjátok ennél csak jobb lesz... hűha, akkor nézni fogom.
  • Nyiri
    #9
    Igen jatszott. Csak ongyilkos lett.
  • nbj
    #8
    na erre kiváncsi vok, kár h pont akkor játszák mikor nem tom nézni :( na majd felveszem
  • G0blin
    #7
    Pedig Kiefer nagyon ott van a 24-ben. Szerintem az a legjobb sorozat amit eddig csináltak, egyszerűen függővé tesz. Aki nem hallott róla még, csak ajánlani tudom, nézze meg mindenki akinek lehetősége van rá.
  • winnie
    #6
    omar epps is volt a vészhelyzetben
  • AZso
    #5
    A fekacsávó az Omar Epps, aki a Totál Káoszban Pat Greer ügynököt játszotta. Kötelező darab!

    A Vészhelyzetes csókát Mekhi Phifer-nek hívják (az egyiket, mert ketten voltak...)...
  • hiperion18
    #4
    Az a feka csávó a képen nem volt benne e Vészhelyzetben is? vagy csak naon hasonlít?
  • Mr Csé
    #3
    utálom a korházas sorozatokat
  • Jani-B
    #2
    Nagyon jó sorozat, ajánlom mindenkinek!
  • Anee
    #1
    A legjobb sorozat!
    Viszont akármennyire neves a magyar szinkronstáb, az eredeti hang élményét kétlem hogy vissza fogja valaha is adni, úgyhogy marad az első évad dvdripben a második hdtvben:D